Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

Spawacz

Prawda jest taka że ludzie robią w tej firmie po parę paręnaście lat , więcej niż 10 ,mniej . Wynagrodzenie nie zmienia się umowy nadal te same , stażowe zabrane . Normy coraz wyzsze .Firma stoi w miejscu . Pracownicy nowi przychodzą dostają więcej na początek niż stary doswiadczony pracownik . Oczywiście jak już zostaną . Lecz tłumy tutaj nie nadciagaja . Firma jest dla pracownika lecz pracownik też jest dla firmy , bez niego wszystko upada .

Spawacz

Zaczynają odchodzić dobrzy spawacze a to dopiero początek. Jak Pan prezes się nie ogarnie to będzie miał w firmie exodus .

papusza

Brawo czytnik przenisiony ,to teraz prosimy o podwyżki tych glodowych pensyjek!!!

A......

A...... 2017-10-04 DO Bożena 2017-09-25 12:18 Zamiast upominać się o dodatkowe czytniki ,bo jest tylko jeden i nikt nie chce stać w kolejce do wyjścia to patrzysz na to kto ma , a kto nie ma karty , gdzie kto stoi i kiedy. Popatrz na siebie bo chodzącym ideałem raczej nie jesteś. Ale to typowe dla niektórych , bo im w zasadzie wszystko nie pasuje , na hali też...

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
papusza

Firma??żarty sobie robicie?jedno wielkie dziadostwo, chamstwo, zero szacunku dla czlowieka.omijać szerokim łukiem.

włóczka

Hmm panowie chyba bedzie trzeba przenieść się na armature , bo już lepiej zarabiają od nas wystarczy zobaczyć jakimi brykami się wożą.

Pudzian

U ha ha ha.

K. Walipałka

Baba z wozu , koniom lżej . Tyle w temacie

Bożena

Teraz powinni coś zrobić z tymi co nie mają kart obecności . Robi się taki chaos przy wyjściu , jedni lecą bo kart nie mają drudzy po trzy karty odbijają . Może by tak w monitoring ktoś popatrzył i zrobił z tym porządek . Spawacze jak zawsze pierwsi od za 10 stoją a jeżdżą samochodami . My na busa jak mamy zdążyć . Nie można by zegar przenieść za szatnie i tak przecież wychodzimy według zegara na hali.

@Bożena

Jak chcesz wychodzić za 10 to zrób sobie kurs spawacza i kup samochód. Pozdrawiam

Tak

Praca zmianowa, co druga sobota robocza, z umowami nie wiem jak jest dokładnie. Benefitów żadnych nie ma.

Hariss

Fajnie że założyli kamery, ponieważ nie będą kradli, tylko trochę za późno bo złapali by złodziei na gorącym uczynku i tych co jeszcze pracują . Ukrainki wielkie nie porozumienie nic nie potrafią zrobić tylko oringuja i robią lekkie prace przez nie są same poprawy i nikt im nic nie powie a brygadzistki owiniaja stare pracownice że są nie pilnowane . Pracując z Ukrainkami trzeba nadrabiać prace bo sobie nie radzą .

P

Mobbing , mobbing jeszcze raz mobbing nic tylko normy i normy, a za te normy to nawet premieri się nie ma tylko pupilki brygadzistki mają co nic nie robią , siedzą na jednym stanowisku i udają że pracują mają po 500 zł i to się nazywa sprawiedliedliwość ? wstyd . Kwitki wypłat są wydawane 2 miesiące po wypłacie i nie można sobie sprawdzić . Jest to nie zgodne z przepisami kodeksu pracy .

Ktoś

Ludzie Omijajcie Zakład z Daleka Zakład nie robi szkolenia BHP przed podjęciem Pracy 1 dzień to chaos w tym zakładzie... Nawet człowiekowi kierownicza czy tam brygadzistka nie powie gdzie ma szafke itp... Brygadzistki fatalne nic człowiekowi nie wytłumaczą 1 dnia zachowują się jak by się tam pracowało od 2 lat a człowiek jest od 2 godzin na hali... Umowę dostałem dopiero po przepracowaniu 3 dni... Zarobki słabe atmosfera fatalna niestety... NIE POLECAM

Tomson

Ja nie wiem co się dzieje w tej firmie. Ale jest źle, kierownik wiedział o całej sytuacji w poprzednim roku a reakcji z jego strony brak,może nieodpowiednia osoba na takim stanowisku, która nic nie reaguje na takie sprawy(chodzi o kradzież) a dla z-ca kierownika wielkie brawa i odwagę w końcu ktoś zrobił porządek. Młody człowiek a zdolny i nikt nie umie go docenić.

Tyraczka

A w realu siedzicie jak myszy pod miotłą. Wiadomo w necie jest się anonimowym. No cóż tak bywa jak się boi. Brak odwagi w was dziewczyny. Powinnyście się też wstydzić, żę na to wszystko pozwalacie. Każda ma oczy szeroko zamknięte. Może ruszcie dupska bo jak widać niema osób nie do ruszenia. Czas na kolejną brygadzistę!!

Blondi

Jaki wstyd i ta osoba która stała na środku hali i obserwowała rozłożonymi rękami po całej hali.od półtora roku wynosiła do szafki a potem sprzedawała. A pouczała wszystkich dookoła,nawet kierownika. Straty dla firmy, nie mówiąc jak traktowała ludzi na hali a także na terrarium i automacie. Krzyczała , wrzeszczała, chociaż nie miała racji.Wiecej inteligencji mają te osoby które pracują w tej firmie. Dość upokorzenia i znęcania się psychicznego, szkoda tylko że nikt nie miał odwagi żeby to zgłosić.A ta pani niech już nie wraca.

Tola

W końcu ktoś się tym zajął (brawo panowie, jesteście wielcy) a kradzieży się nie toleruje i to kto pani brygadziska jak tak można robić a swoich pracowników wyzywała od najgorszych. WSTYD I HAŃBA.

Gumiś

Brawo , brawo ,brawo nareszcie odpowiednia osoba zrobiła porządek zwalniając brygadzistke , która kradła , znęcała się psychicznie nad pracownikami . Karma powraca ze zdwojoną siłą . Teraz przyjdzie kolej na inne brygadzistki. Wstyd (Pan Kierownik D ) że niektórzy przymykają oczy i udają ze nic się nie dzieje . A prezes udaje greka i sobie nie radzi .

PRACOWNICA

JAK W TEJ FIRMIE BĘDZIE DOBRZE SKORO TAK TRAKTUJĄ LUDZI.ZNOWU PUPILKI I WYBRANE OSOBY DOSTAŁY PODWYŻKI A RESZTA NIE.CZEMU TAK UPOKARZACIE LUDZI?PRZECIEŻ NIKT TU NIE LEŻY TYLKO WSZYSCY PRACUJĄ.W SOBOTE MIAŁY IŚĆ DO PRACY OSOBY KTÓRE BĘDĄ CHCIAŁY A ZNOWU BYŁY TYLKO WYBRANE PRZEZ BRYGADZISTKĘ.DOŚĆ ŻE MAJĄ DODATKOWE PREMIE TO JESZCZE PODWYŻKĘ JAK ONI CHCĄ ŻEBY LUDZIE PRACOWALI JAK JEST TAKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ.DOŚĆ ŻE TYLE ZARABIAJĄ TO NAJGORZEJ NARZEKAJĄ CIEKAWE CO BY BYŁO GDYBY WZIĘŁY 1450ZŁ JAK RESZTA.PRZEJRZYJCIE NA OCZY I ZOBACZCIE ILE OSÓB JUŻ ODESZŁO I BĘDĄ ODCHODZIĆ DALEJ.MAM NADZIEJE ŻE RESZTA TEŻ DOSTANIE TĄ PODWYŻKĘ NA DNIACH

Święty Mikołaj

Pracownicy firmy Herz dziękują za nie złożenie życzeń świątecznych Panu kierownikowi i Panu prezesowi . Dziękujemy też za nic !!!!!!!!!!!. P.S WSTYD !!! WSTYD !!!! JESZCZE RAZ WSTYD !!! .

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz