Opinie o Ewax w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ewax. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewax w Wrocław

Edyta

Ciąglę szukają a to ani Warszawa ani Ożarów tylko giełda Bronisze Jak widać na tą rewelację nikt nie leci a jak spróbuje to szybko rezygnuje. Data dodania 30/12/2015 Lokalizacja Ożarów Mazowiecki, Zachodnie powiaty Ogłaszane przez Firma/Agencja Rodzaj pracy Pełny etat Rodzaj umowy Umowa o pracę Praca dla Pań w hurtowni upominków i art. dekoracyjnych na giełdzie kwiatowej Bronisze w Ożarowie Mazowieckim na pełny etat. Od pon.do pt. w godz. od 6-13, sob. 6-11. Profesjonalna obsługa i współpraca z Klientem hurtowym, przyjmowanie, metkowanie, układanie towaru oraz obsługa komputera. Firma poszukuje energicznej, kreatywnej Pani z dużym doświadczeniem w handlu i biegłą znajomością obsługi komputera. Mile widziane osoby z okolic giełdy.Praca od zaraz za od 2200 do 2500 zł brutto/m-c. Rozpatrywane będą tylko CV ze zdjęciem.

Ciągle szukają na giełdę w Broniszach. Tym razem posiłkują się agencją Specjalista d/s sprzedaży Warszawa - Ożarów Mazowiecki Polska - mazowieckie Branże: Sprzedaż Firma: EWAX - Ożarów Mazowiecki logo Opis stanowiska pracy: Specjalista d/s sprzedaży Praca dla Pań w hurtowni upominków i art. dekoracyjnych na giełdzie kwiatowej Bronisze w Ożarowie Mazowieckim na pełny etat. Od pon.do pt. w godz. od 6-13, sob. 6-11. Obowiązki pracownika: - profesjonalna obsługa i współpraca z Klientem hurtowym, - przyjmowanie, metkowanie, układanie towaru - obsługa komputera. Firma poszukuje energicznej, kreatywnej Pani z dużym doświadczeniem w handlu i biegłą znajomością obsługi komputera. Mile widziane osoby z okolic giełdy. Praca od zaraz za od 2200 do 2500 zł brutto/m-c. Rozpatrywane będą tylko CV ze zdjęciem.

Ta kobieta uwielbia się pogrążać ! Miło mi czytać, że nie jest to tylko moja opinia. Wszystkiego dobrego w tym zwariowanym świecie Pozdrawiam

Nie ma w tym ogłoszeniu ani jednego słowa prawdy wierzysz w słowo pisane Proszę sprubój Powodzenia Jeśli zaczynasz zdanie od słowa "no" zapewne nadajesz się do "Firmy Ewax" Pozdrawiam

takija
@Ewa

widac że to pisała p.Renata!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ewax? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Kolejne ogłoszenie o cudownej pracy w Ewax Data dodania 23/10/2015 Lokalizacja Ożarów Mazowiecki, Zachodnie powiaty Ogłaszane przez Firma/Agencja Rodzaj pracy Pełny etat Rodzaj umowy Umowa o pracę Praca dla Pań w hurtowni upominków i art. dekoracyjnych na giełdzie kwiatowej Bronisze w Ożarowie Mazowieckim na pełny etat. Od pon.do pt. w godz. od 6-13, sob. 6-11. Profesjonalna obsługa i współpraca z Klientem hurtowym, przyjmowanie, metkowanie, układanie towaru oraz obsługa komputera. Firma poszukuje energicznej, kreatywnej Pani z dużym doświadczeniem w handlu i biegłą znajomością obsługi komputera. Mile widziane osoby z okolic giełdy.Praca od zaraz za od 2200 do 2500 zł brutto/m-c. Rozpatrywane będą tylko CV ze zdjęciem. Żadnej samokrytyki, ciekawe kogo pani Renata (zdalny specjalista d/s rekrutacji) chce tym razem wykurzyć ?

Mela

Panie Robercie"Gdzie jest szefostwo żeby zrobić porządek" Właśnie skłóca załogę są w tym najlepsi i nie trzeba szukać winy w pracownikach, którzy są tylko ludźmi i pracownikami wspólnego pracodawcy EWAX w końcu przecież zmienia Pan dostawcę to ja pytam razem z Panem "Gdzie jest szefostwo żeby zrobić porządek"Odpowiedź jest jedna temu szefostwu nie zależy na żadnym pracowniku bo mamy taki rynek pracy i na tym bazują a wystarczy być człowiekiem

Zniesmaczony

Robiłem w Ewaxie w Gdańsku dosyć spore obroty, ale zmieniam dostawcę, bo nie chcę znosić co chwilę "fochów" obrażonych pracownic - a to wg nich za późno przyjeżdżam, a to "przebieram towar", do tego głupie prywatne docinki itd., itp. - generalnie zawsze coś nie tak! Gdzie jest szefostwo żeby zrobić porządek, zwłaszcza z tą podstarzałą zołzą w okularach?

Rekrutacja

9998k Czytaj ze zrozumieniem poszukują sprzedawcy. Ogłoszenie wisi w boksie aż zmieniło kolor a w między czasie dodawane są ogłoszenia w portalach internetowych. Masz ochotę próbuj. Powodzenia ! Przeczytaj również opinie o firmie EWAX wyżej i wyciągnij wnioski.

Heft

Pani Haft wydawałoby się że jest pani inteligentniejsza!!!!!!

Heft

A wydawałoby się że jest pani inteligentniejsza!!!!!!!!!!

zainteresowany

Jak pracuje się w hurtowni ewax w suchym dworze jakie warunki płacowe proszę o opini.

Rekrutacja

Do Oleńki Ogłoszenie wisi non stop i jakoś w takiej aglomeracji jak Warszawa nikt się na nie nie kwapi, nie ma mowy o studentce z jez. angielskim po prostu nikt nie podejmie pracy w Firmie gdzie nie płacą, musi się upominać o umowę a to już nie wygodny temat i Pani Renata natychmiast musi kończyć rozmowę, ponieważ jest w pracy O rozwijaniu nie mamowy no chyba, że sprzątanie, metkowanie i rozpakowywanie towaru z palety wieczny kurz i brud jest rozwijające ? Praca w godz 6-12 od poniedziałku do piątku 6-11 w sobotę Bardzo nie ludzkie traktowanie pracowników uwłaczające ludzkiej godności a jak zaczniesz tam pracę to ludzie z sąsiednich boksów patrzą na Ciebie z politowaniem w oczach. Firma prosi się o kłopoty z US oraz PIP. Szefostwo to bardzo konfliktowi ludzie,skłócają załogę, przepracowałam tam dwa tygodnie i zrezygnowałam.do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia Dziewczyny fajne znają się na robocie a to bardzo przeszkadza pracodawcom. Bardzo dziwną politykę Firmy mają. Nie warto się angażować.Rynek pracy jest trudny a ten "Pracodawca" jest na czarnej liście. Pozdrawiam Warszawa

tamara

W tym wszystkim jest odrobina prawdy jestem byłym pracownikiem ewaxu pracowałam 5 Lat na giełdzie w Gdańsku z bardzo sympatycznymi koleżankami kiedy okazało się że jestem w ciąży i oznajmiłam to szefowej usłyszałam słowa po macierzyńskim niech pani szuka sobie innej pracy nie usłyszałam słów gratuluje nawet tego nie oczekiwałam a oddawałyśmy serce dla tej firmy miałyśmy bardzo duży ruch.Klienci przychodzili do nas bardzo chętnie mimo tego szefowa z siostrą wiecznie narzekały ja rozumie ich obawy bo tak naprawdę mamy wolną rękę,ale takiego zespołu jak był w Gdańsku już chyba nie będą mieli.Pan Jacek a nasz szef jest bardzo dobrym człowiekiem nigdy nie odmawiał, wypłata na czas zaliczka nie ma problemu i to nie jest prawdą że są nędzne zarobki za te godziny pracy było naprawdę ok .Ludzie opowiadają jakieś bajki komuś jak się nie chce pracować zawsze coś znajdzie jak by było mi tak żle to nie pracowała bym tam tak długo. Pozdrawiam panią Renate.

upominek

Z tego co wiem to w Tychach nie ma żadnej szefowej i ekipa też tam się zmienia często, natomiast w Częstochowie dziewczyny pracują od lat te same więc nie rozumiem czemu porażka?! Jestem klientem oddziału Częstochowa i zawsze tam jestem mile obsługiwana, nie mam żadnych zastrzeżeń

ulubiony

Jak można rozwijać swoje umiejętności rozpakowując codziennie palety,całkowity brak wyobraźni!a wynagrodzenie tak skromne!nie oszukujcie ludzi!napiszcie lepiej,że kilkaset pracowników mieliście bo wszyscy rezygnują(brak umów,szacunku,praca po godzinach do późna!)

żaba

Do wstążki Nie kompromitowała byś się p.Renato przecież od razu widać kto to pisał. Praca jest wspaniała!!!!! przy waszych warunkach kpina śmieszna jesteś kobieto. Za duże pieniądze nie chciałabym tam pracować. Co zrobiłyście ze stoiskiem w Warszawie. Byłam tam ostatnio wygląda koszmarnie miałyście taka dobrą ekipę która naprawdę dbała o stoisko. Klienci byli bardzo zadowoleni a teraz sporo przestało tam przychodzić czemu utargi zmalały !!!!!!zastanówcie się i pomyślcie obydwie o przepraszam zapomniałam że jeszcze jedna szefowa tam jest jedna lepsza od drugiej. Śmieszne jest podejście menadżerki która szkoliła ostatnio nowe dziewczyny traktowała je jak upośledzone albo dzieci z przedszkola. Szkoda już czasu można by tu dużo jeszcze napisać. Więc dziewczyny naprawdę zastanówcie się nad podjęciem tam pracy.

Wstążka

Jestem pracownikiem Ewaxu i nie zgadzam sie z powyższymi opiniami. Praca jest wspaniała, można sie rozwijać w rożnych kierunkach, pensja satysfakcjonujaca, zawsze terminowo wypłacana. Szefostwo uważam za prawdomówne i lojalne. Polecam Ewax i liczę, ze kolejni czytelnicy wezmą poprawkę na rozgoryczonych byłych (widocznie nieodpowiednich) pracownikow.

Fi
@Wstążka

buahaha:)) właścicielka sama to pisała? A może siostra? A może sama nie wiedzą, czy to one piszą czy to do nich ktoś pisze:)) patrz kabaret ani mru mru:)

wróbel
@Fi

Tylko wy, możecie pisać pozytywne opinie na swój temat, bo nikt nie wypowiada się pozytywnie na wasz temat.Klienci, konkurencje doskonale was znają ze współpracy z wami.Brak wam profesjonalizmu!i szacunku do ludzi!Nie wysyłajcie CV do tej firmy! Pracownicy szybko odchodzą pensję skromne,brak szacunku.

rudy

Ja tez pracowałam w Ewaxie i nie byłam zadowolona z pracy. Ciągłe oszustwo,zakłamania, ze dostanie się umowę. Firma jest nierzetelna i bardzo się na nich zawiodłam, bo ekipę miałam super, ale została rozwalona przez szefostwo. Nie polecam pracować w tej firmie bo bardzo się zawiedziecie.

kropek

Tychy polecam, dużo się zmieniło od ostatniego czasu(jestem klientką) dziewczyny SUPER, potrafią doradzić, zawsze uśmiechnięte!!!! Polecam zakupy w ewaxie w Tychach!!!!

SOBOTA

Art. 129. § 1. Czas pracy nie może przekraczać 8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym nieprzekraczającym 4 miesięcy, z zastrzeżeniem art. 135-138, 143 i 144. Art. 147. W każdym systemie czasu pracy, jeżeli przewiduje on rozkład czasu pracy obejmujący pracę w niedziele i święta, pracownikom zapewnia się łączną liczbę dni wolnych od pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym odpowiadającą co najmniej liczbie niedziel, świąt oraz dni wolnych od pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy przypadających w tym okresie. W związku z tym należy sie Pani za kazdą przepracowaną sobote ,jezeli ona jest ustalona jako dodtkowy dzień wolny oprócz niedzieli,jezeli jest ustalony inny dzień to za ten dzień -- cały dzień wolny udzielony do końca okresu rozliczeniowego. Art. 1513. Pracownikowi, który ze względu na okoliczności przewidziane w art. 151 § 1 wykonywał pracę w dniu wolnym od pracy wynikającym z rozkładu czasu pracy w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, przysługuje w zamian inny dzień wolny od pracy udzielony pracownikowi do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym. Jezeli nie bedzie możliwe udzielenie dnia wolnego np:choroba -to pracodawca (podejrzewam ze to sobota)powinien wypłacić dodatek w wyssokości 100% do każdej godziny przepracowanej w sobote zgodnie z Art. 1511. § 1. kp Jeszcze jedno -jezeli dzień wolny za sobote wyznaczy pracodawca to oddaje o połowe wiecej 1do 1,5 Art. 1512. § 1. W zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych pracodawca, na pisemny wniosek pracownika, może udzielić mu w tym samym wymiarze czasu wolnego od pracy. § 2. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku pracownika. W takim przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego, w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, jednakże nie może to spowodować obniżenia wynagrodzenia należnego pracownikowi za pełny miesięczny wymiar czasu pracy. § 3. W przypadkach określonych w § 1 i 2 pracownikowi nie przysługuje dodatek za pracę w godzinach badliczbowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Ewax - Wrocław

• Jak się pracuje w Ewax?

Zobacz opinie na temat firmy Ewax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ewax