Opinie o Ewax w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ewax. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ewax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewax w Wrocław

Zainteresowana

A wie ktoś jak to wygląda z pracą u nich Tychach. Też tak tragicznie to wygląda czy jest lepiej? Jestem z okolic Tychów i na stronie PUP widnieje od nich ogłoszenie że praca w Tychach. Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam.

obecnie

TE OGŁOSZENIE O PRACĘ DO EWAXU (usunięte przez administratora)PENSJA 2000-2100 KPINA (usunięte przez administratora) ZWYKŁY PRACOWNIK TYLE NIE MA. DOSTAJĄ 1300-1500ZŁ NA RĘKE.A ROBOTY JEST FUL A PRACOWNIKA MAJĄ ZA NIC I TE UMOWY PORASZKA. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE CZY CHCECIE TAM PRACOWAĆ.

nikt

A ja chciałem bardzo podziękować Pani (usunięte przez administratora) dzięki niej mam więcej klientów ,chyba wyślę kosz kwiatów :) Pozdrawiam "konkurencja " Tak skutecznie ich odstrasza że przychodzą do mnie :)

NO NO

WIDZE ZE W TYM MIESIACU TO JUZ 4 RAZ OGLOSZNIE JEST WYSTAWIANE. POWODZENIA PRZYSZLYM PRACOWNIKOM ZYCZE NIC DOBREGO WAS TAM NIE SPOTKA FIRMA DO BANI SZKODA CZASU

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ewax? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
była pracownica Ewaxu ......

Pracowałam tam prawie dwa lata w jednym z oddziałów.(usunięte przez administratora)Jeżeli chcecie zaoszczędzić nerwów dajcie sobie spokój....

była pracownica

sluchajcie! nic tam sie nie zmieni .... taki tok maja myslenia i juz.kto chce byc ponizany prosze niech pracuje pracowalam tam i wiem ,ze bede ta firma omijac z daleka powodzenia ...

nabrana..jak cała reszta

dla tych co jeszcze mają jakąś nadzieję na pracę w EWAXie Omijajcie z daleka tą firmę to co jest napisane powyżej to czysta prawda.(usunięte przez administratora) Nie dajcie się nabrać

ogłoszenie

sprzedawca Pracodawca: EWAX SP.J. Branża: Sprzedaż, Handel, Franczyza Typ stanowiska: Pracownik fizyczny Region: pomorskie Miejsce: Gdańsk Osowa Kraj: Polska Rodzaj pracy: Stała Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie Minimalne wykształcenie: Średnie ogólnokształcące Wynagrodzenie: 2200 PLN (miesięcznie brutto)

B

Nic się nie zmieniło , z tego co widzę to nawet w ogłoszeniu umowa zlecenie , tylko desperat zgodzi się na takie warunki.

ms

napiszcie co slychac (usunięte przez administratora)?

xxx

(usunięte przez administratora)dostajesz może jakieś premie i specjalne traktowanie od szefa, czy strzelanie z ucha daje ci tą radość i uznanie szefów ?? pzdr

bartek

A mi sie bardzo dobrze pracowało w EWAX, stawka godzinowa godziwa, nadgodziny 100% wypłacane bez problemu i miałem blisko do pracy. Niestety popełniłem kilka błędów i nie sprawdziłem się na okresie próbnym. Natomiast na odchodne dostałem fajny bonus. Polecam prace w tej firmie osobom które maja doświadczenie na magazynie, ja pracowałem w potężnym magazynie a tu jest drobnica, wszystko trzeba sprawdzić 5 razy. Pozdrawiam. P.S. Gdybym miał szanse to bym wrócił tam do pracy.

nie ważne

Matko, coś mnie podkusiło aby złozyć tam aplikację ,zadzwoniła jakaś dama, zadawała szereg pytań średnio pasujących do strefy zawodowej,jakoś to zniosłam dzielnie, ale gdy zaczeły się pytania o status rodzinny, ilośc dzieci itp to nogi się przede mną ugięły.(usunięte przez administratora)

:):)

ale sciema kto tutaj pracuje rok heheh ja pracowalam we wroku i wiem jak jest i nie bylam leserem jak zostajesz po godzinach i zasowasz to nie leserstwo tylko jawne wykorzystywanie za (usunięte przez administratora)

nikt

We Wrocławiu ani w siedzibie ani na giełdzie nie ma dziewczyny która pracuje rok .tylko dłużej

aga

a ja pracuję już prawie rok i nadal jestem zadowolona. Szczerze mnie dziwią niektóre opinie zamieszczone tutaj. Jak ktoś się boi pracy i jest leserem to zawsze będzie narzekał...

ona

czemu nic nie piszecie cos ucichlo chyba szefostwo wam odpuscilo :) pozdrowienia dla wszystkich(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Pracy tam nikomu nie polecam - ciężka orka, marna płaca, atmosfera fatalna,(usunięte przez administratora)

była pracownica

Ewax -to "tragedia". Nie szukajcie tam pracy , bo nikt tam długo nie wytrzyma! Muszę się zgodzić z wcześniejszymi odpowiedziami i napisać ,że jest jeszcze gorzej niż piszecie a na pewno lepiej nie będzie (usunięte przez administratora)

Firma D N O !!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ewax - Wrocław

• Jak się pracuje w Ewax?

Zobacz opinie na temat firmy Ewax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ewax