Master K Katarzyna Matkowska

Wrocław

Opinie o Master K Katarzyna Matkowska

Patrycja

Na stronie http://www.ogrodzenia-wroclaw.pl/PRACA.html została zamieszczona oferta pracy na stanowisko pomiarowiec-doradca techniczny. Pracodawca od kandydata wymaga doświadczenia w ślusarstwie, znajomości rysunku technicznego i prawa jazdy kat.b. W zamian oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę. Co osoby aktualnie zatrudnione w Master K Katarzyna Matkowska mogą powiedzieć o wynagrodzeniu? Czy Waszym zdaniem rzeczywiście jest atrakcyjne? Na jakie jeszcze warunki zatrudnienia może liczyć przyszły pracownik tej firmy?

jns

najelpeij po porstu wyślij CV i czekaj na odpwiedz :)

walentyna

o to widzę że chyba z tych samych źródeł mamyn info kochana franko, i obydwie widzę mamy problem ze sprawdzeniem wiarygodności tego źrodła, chociaż ze względu na jego powiązania z firmą, chyba raczej nie tutaj mowy o jakichś przekłamaniach. ale generalnie jak ktos jeszcze ma takie info to niech się odezwie

franka

w sumie to słyszałam że w Master K Katarzyna Matkowska mają być wkrótce duże3 zatreudnienia wielkiej grupy osób, takie krążą plotki na mieście, rzekomo jakiś przewrót się szykuje - czy ktoś z was ma może jakąś głębszą wiedzę na ten temat czy może to tylko plotki? bo ja nie umiem niestety z internetem sprawdzić czy to prawda jest

dżastin bimber

a ogarniacie może kochani forumowicze temat czy teraz w Master K Katarzyna Matkowska poszukują nowych pracowników? nowy rok, nowy budżet i być może nowe potrzeby kadrowe... a możecie też słodziaki napisać jak wygląda płacenie netto na rękę u nich pracownikowi i jakie przykładowo stanowiska można dorwać?

jarek

Szkoda w takim razie, bo Master K Katarzyna Matkowska ma tutaj ocene 6/6 czyli ewidentnie wskazuje to na dobrą firmę.

biber

master k z tego co się orientuję to nie jest raczej zbyt duża firma. Także chyba nie ma co tu szukać pracy

jano

praca jak praca - normalna. nie mam zadnych uwag, jest ok

DM

Ja pracuję tu w biurze i fajna praca jest. Duzo roboty, ale przynajmniej czas szybko leci. Szefowa w porządku, na poczatku wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania i daje czas na obeznanie się ze wszystkim. Ludzie spoko, pieniądze też :-)

Lenny

Ja tu pracuje juz ponad 3 miechy i jest bardzo ok.

Jazz

Ten szczery i ostatni andzrej to ta sama osoba i nawet wiem kto, chociaz osobiscie gostka nie znalem, bo zaczolem prace jak on juz wylecial. Sporo o nim slyszalem - w przechwałkach był dobry, jaki to on fachowiec, a jak przyszlo co do czego to szef wscieku dostawal, bo tak paprał robote, ze klienci sie skarzyli. A jak wyleciał z pracy, to sie mści i wypisuje glupoty, bo na odległość jest odważny. Nawet pod klientow się podszywa i mysli że nikt o tym nie wie. Nie wierzcie desperatowi, firmę polecam, pracuje tu i bede pracowac bo mi sie bardzo podoba

Mac

Pewnie, że szef się wkurza, jak pracownik robotę partoli i ma rację. Jakoś na mnie nigdy się nie wkurzał. Ja tam jestem bardzo zadowolony. Kasiora na czas, niezłe premie. Teraz, jak kilku partaczy wyleciało, to atmosfera jest bardzo dobra.

ANDRZEJ

Szczery napisał prawdę tak to wygląda od środka,nie wiem kto napisał opinie pozytywne przypuszczam że sami, właściciel ma kłopoty ze snem i,,nie tylko" pisze głupoty po nocach pracownik po calym dniu pracy o tej porze spi

szczery

na poczatku ok ale jest to do czasu. Rodzinna atmosfera przeistacza sie w rodzinna patologie.Szef furiat nie panuje nad emocjami zmienia zdanie wielokrotnie i sam nie wie czego chce. Uwaga na brata dwie lewe rece do pracy wiec tylko donos. Firmy nie polecam szkoda nerwow

mietek

Narobić się u nich trzeba nieźle, ale za to płacą dobrze. No niestety coś za coś. Jeśli ktoś chce zarobić, to warto u nich pracować. Nie kantują, forsa zawsze na czas, a czem nawet jeszcze dodatkową premię sami z siebie dadzą.

Dawid

Bardzo dużo pracy jest u nich, bo mają dużo zleceń, ale dzięki temu można nieźle zarobić. Ogólnie są w porządku - płacą, nie ma czepiania się, bardzo miło :-)

Firma jest bardzo spoko :P

ja pracuję w tej firmie już kawał czasu i polecam, bo faktycznie klimat super, ludzie normalni, płacą w terminie i bardzo dobrze, a nawet sami z siebie od czasu do czasu dodatkową premię dadzą :D Zanim do nich trafiłem to pracowałem w innej firmie i była masakra, ale teraz jest naprawde spoko :D Aż się iść do pracy chce :) Nie myśl za długo, tylko grzej do tej firmy z CV!

Zostaw opinię o Master K Katarzyna Matkowska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Master K Katarzyna Matkowska