Opinie o Sławomir Ciosek SC Dako w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sławomir Ciosek SC Dako. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sławomir Ciosek SC Dako o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sławomir Ciosek SC Dako w Wrocław

Józek Nowy wpis

Umowa zlecenie na 3miesiące.Kasa.....śmiech na sali.Dla starszego Pana na emeryturze praca jak najbardziej.

Czy pracownicy Sławomir Ciosek SC Dako mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Dev Nowy wpis

Nie polecam nikomu, jedyne za czym czasami tęsknię to fajni klienci, chociaz ciezko nawiazac dobre kontakty z klientem kiedy polityka firmy w tym zakresie jest bardziej meczaca niz w fotowoltaice, dzwon i licz na to ze ktos bedzie na tyle zmeczony ze albo zablokuje albo cos kupi dla swietego spokoju, codzienne wypytywanie o każdego klienta przez kierownictwo, brak zaufania do pracownika co w sumie nie dziwi jak sie tak traktuje pracownikow. Zadluzenia w hurtowniach dla zasady, bo nikt nie będzie narzucal terminow platnosci dla pracodawcy I mysli ze robi na zlosc komus a nie wlasnej firmie... o reszcie nie bede juz pisac bo widze ze inne komentarze wyczerpały temat. Firma ma potencjał ale niestety sami sobie dolki kopia i nie maja szacunku do pracownika i klienta

Xyz Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze negatywne opinie @Pracodawca. Pracowników się nie szanuje, zatrzymuje co miesiąc 30 % wynagrodzenia, nawet minimalnego na poczet tzw. pokrycia kosztów błędów pracownika, praca często po godzinach bo człowiek się nie wyrabia, oszczędzanie na ogrzewaniu biura, magazyn bez ogrzewania, brud, kurz itd. Za badania medycyny pracy nie zwrócą jeśli się nie sprawdzisz lub odejdziesz po okresie próbnym. Wykorzystują ludzi, (usunięte przez administratora) kontrolują, wywierają presję a na koniec zrobią z niego śmiecia z uśmiechem na twarzy. Manipulują na każdym kroku. Nie płacą dostawcom. Nie polecam!!!! Straszne miejsce, pozostawia traumę.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sławomir Ciosek SC Dako? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dolores

Najnowsze komentarze wskazują, że firma dalej nie wyciągnęła wniosków i bez inwestycji we własnych pracowników i rozwój firmy dalej zostają w czasach wczesno po prlowskich. pracownicy pracują na kilku stanowiskach a o jakakolwiek podwyżkę musisz znosic wiele dni psychicznego (usunięte przez administratora) i rozmow wielogodzinnych gdzie jestes zdeptany z ziemia i insynuuja ze nie jestes wart wiecej niz najnizsza krajowa, zablokowane dostawy i ciągły stres bo klient potrzebuję towaru a Panowie nie chcą zapłacić faktur tylko się wykłócają a później ucinają premie bo jak uhandlowac jak nie ma czym lub klient woli zaufać pewnej firmie ? Do tego bezprawne zatrzymywanie 30 procent wypłaty i wypłacanie jej z miesięcznym opóźnieniem, po kilku latach dalej nie dostałam moich 30 procent z ostatniej wypłaty, kreatywna ksiegowosc dziwie się, że skarbówka czy inspekcja pracy nie zajęła się tym cyrkiem Najgorsza firma w jakiej przyszło mi pracować.

M

Bardzo duża rotacja pracowników. Nie zdziwcie się, że do podpisania dostaniecie umowę zlecenie a nie jak w ogłoszeniu pisze umowę o pracę .

...
@M

Zgadzamy się z ta opinia nie polecamy jako pracodawcę, fatalne warunki (usunięte przez administratora)itp.Omijac z daleka wszędzie wisza pieniądze po hurtowniach pracownicy są traktowani jak smiecie Brak warunków sanitarnych,opieki medycznej,umowy o pracę odzieży roboczej telefonu służbowego na samym początku juz jest Wal przy pierwszej umowie tak ze jeśli ktoś juz sie zdecyduje to niech uważnie czyta te umowy!!!! To jest ostrzerzenie Byście nie stali się ofiarami tych (usunięte przez administratora)co siedzą w biurze.....

m
@M

NIE POLECAM!!! (usunięte przez administratora) LUDZI OD SAMEGO POCZATKU JELI DECYDUJESZ SIE NA PDPISANIE UMOWY CZY TEZ W OGOLE JEKEGOS PAPIERKA PODSUWANEGO TZW NA SZYBKO BO KSIEGOWEJ TRZEBA DONIESC NIE DAJCIE SIE NABRAC CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM TO CO WAM BEDA PODSUWAĆ

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sławomir Ciosek SC Dako?

K

W dobie epidemii wszystko jest rotujące i zmienne, ja pracuję już wiele lat , dobry pracownik jest ceniony i szanowany są tego dowody. Rodzaj umowy zależy od prawdziwych kwalifikacji i umiejętności ,a nie tego co papier przyjmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Ciosek SC Dako - Wrocław

• Jak się pracuje w Sławomir Ciosek SC Dako?

Zobacz opinie na temat firmy Sławomir Ciosek SC Dako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sławomir Ciosek SC Dako?

Sławomir Ciosek SC Dako
  • Lubińska 6 lok. 4