Ewax

Katowice

Opinie o Ewax

ertu

widze ze dawno tutaj nikt nic nie pisal..a teraz firma ma oferte na stanowisko specjalsity do spraw sprzedazy we Wroclaiwu praca polega na obsłudze klienta, przyjmowaniu, metkowaniu, układaniu towaru

kropek

Bardzo nieprzyjemna pani. Co chwila miała jakieś krytyczne uwagi mimo tego, że pracowało się jak nalezy. Przynieś, podaj, zrób to- wszystko wypowiadane przez tą panią rozkazującym tonem a sama pani nie robila nic . Brak szacunku dla pracownika, traktowanie jak istotę drugiej kategorii- zdecydowanie najgorszy pracodawca z jakim kiedykolwiek przyszło mi pracować.

ByłaPracownica

Co za szczęście że już tam nie pracuje - szefowa wyzyskuje pracownikow, kaze pracować za śmieszne piniądze czepia się wszystkiego a sama cały dziń plotkuje. Lekceważący ton i nieprzyjemne usposobienie - z takimi ludźmi nie można pracować - a reklama u niej jest droga - nie polecam

qwerty

[usunięte przez moderatora] z niechecią odnosi się do pracowników, wypłatę rzuca na stół jak ochłapy dla psa a sama cały dzień plotkuje przez telefon. Czysty telemarketing a nie praca biurowa.

szcęsciarz

Najgorsza praca jaka może być - nie praca własciwie jest w porządku - to pracodawca myśli że kupił sobie niewolnika za 1000 zł - zatrudnia na umowe zlecenie nie dając nawet najniższej krajowej pensji i każe pracować jak szczurowi w korporacji - leci na ilość nie na jakość. nie polecam!!!

Zostaw opinię o Ewax - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewax