Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

jorgi

Ja na Chile papierki posłałem i odpowiedz otrzymałem

franek
@jorgi

jorgi jaka jest szansa ze się dostaniesz na chile odpowiedz moze dostałes ale jeszcze przed toba rozmowa a tam mozesz odpaść taka jest prawda ja się dostałem do dani na tunele a chile tez dostałem odpowiedz tylko czy się dostane.Jak masz jakies wiadomości to daj znać

jedrus

Witam wszystkich.nigdy jeszcze nie pracowalem dla tej firmy ale chetnie bym sprobowl.Czy moze ktos sie orientuje o wolnych miejscach dla piaskarza-metalizatora jesli wogole takich tam zatrudniaja. z gory dzieki za odpowiedz.

elektryk

od stycznia maja przyjecia do Chile jako elektryk czy ktos tam byl lub zlozyl dokumenty piszcie

Dolce VITA

Zgadzam sie z kolega (usunięte przez administratora)!!! Bardzo dobra firma, jedna z lepszych, jak nie najlepsza w kraju! Swietny kontakt z biurem, konkretnie i na temat, zero problemow z kasa - wszystko co do grosza i na czas! Ogolnie polecam - pracuje na rusztowaniach w norwegii. Warto !!!

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
dj_tomek

Powodzenia...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

dj

ta firma to chlam.3 lata pracuje i coraz gorzej jest.sam szukam innej firmy

rob
@dj

możesz napisać gdzie ta praca od stycznia ?

Hosan

Będzie praca w norwegii od stycznia chetnych zapraszam na priv .

oczekujacy
@Hosan

Tez tak slyszalem ale ponoc trzeba najpierw popracowac na krajowce podobno Gdansk lub Gdynia

mirek
@Hosan

jako kto ta praca od stycznia ?

Tim00
@mirek

Pracuję od dłuższego czasu w dziale krajowym i pierwsze słyszę o budowach w Gdyni czy Gdańsku... Jak ktoś szuka innej, lepszej firmy hmmm.... powodzenia. Skoro twierdzicie że tak tutaj jest źle, to wejdźcie na główną stronę Multiserwisu i sprawdźcie ilu zatrudnia pracowników a potem sprawdźcie stosunek niezadowolonych do zatrudnionych. Przestańcie wierzyć w każdą bzdurę którą przeczytacie w internecie... na takich forach zazwyczaj wypowiadają się niezadowoleni pracownicy którzy mieli jakieś spinki z współpracownikami albo przełożonym i gdzieś próbują się zemścić. A najlepiej na takim forum bo jest się anonimowym. Pozdrawiam.

?

jest gdzieś aktualnie robota w izolacji w Norwegii z Multiserwisu? albo coś się może kroi w najbliższym czasie? ktoś może udzielić mi informacji?do firmy nie dzwonie bo wiadomo co będzie-mydlenie oczu.

pablo

a moze ktos opowiedziec o dziale AUSTRIA. [usunięte przez moderatora]?

wrobelek

[usunięte przez moderatora]dziwna jest ta firma ludzi zwalniaja z umowami stalymi nowych szukaja na ladowarki bo nowi to nowi[usunięte przez moderatora] do nabijania

dell171

Witam,bardzo prosze o informacje jak wyglada praca jako operator sprzetu ciezkiego w Niemczech.Mam tam jechac ale sie obawiam cztajac opinie na forum.

czakers

Hehe...i do mnie tez w sprawie roboty na koparke,ladowarke czy wozidlo Generalnie zaproponowali 12 euro brutto.Jak zapewniaja spanie i obiad,to taka stawka nie jest tragiczna.ale jak wziasc pod uwage atmosfere opisywana tutaj na forum,to te 12 euro to za malo.

?

Czy operatorzy sprzętu ciężkiego to też takie ziółka jak cała reszta? Zadzwonili do mnie z propozycją pracy w Niemczech i teraz mam dylemat (To be or not to be).

zadowolniony

Gridar - 2013-06-10 22:22:23 Dlaczego ludzie,ktorym dobrze się pracuje w tej firmie nie pisza na tym forum?????????????? To bardzo proste...TAKICH LUDZI W TEJ FIRMIE NIE MA. Nie narzekam, pracuję tu od dawna i jestem zadowolony z płacy i pracy. Wychodzę z założenia że jak zaczyna mi się nie podobac to szukam sobie innej pracy i polecam tą metodę wszystkim innym, a przede wszystkim "Fachowcom". Pozdrawiam

leon

Znalazlem oferte szkolenia na montera izolacji w RiM Krapkowice,taki kurs trwa 100 godzin i kosztuje 2500zl.Robil ktos ten kurs,oplaca sie w to wchodzic?

Gridar

Szybki Lopezik

Witam. Panowie Ja juz siedze prawie 3 msc w domu. W pracy robilem wszystko co mi kazali i to dobrze bo same pochwaly byly od austryjackiego prowadzacego dla mnie, samochodem jezdzilem oczywiscie najwiecej z calej ekipy. 3 msc siedze i czekam... slyszalem ze do zwolnienia jestem. postojowe 500zl...[usunięte przez moderatora]

zmartwiony

wy tak na powaznie ?? na rynku mamy iso..... , ven...... glob.....,, izom...... z tych takich wiekszych potentatow . jesli ktos robi troche czasu w izolacji zdazyl juz zapoznac sie z firmami lub osobami w nich pracujacymi. i co ?? czy ktoras jest idealna ? pierwsza z wymienionych moze??? dwie nastepne ??- owszem wysylaja na norki , owszem jest w miare .ale czy tez maja prace non stop dla wszystkich?? czwarta z wymienionych tez opinii nie ma najlepszych choc ona przynajmniej daje umowy o prace jak Multiserwis . bo reszta umowa zlecenie lub inne krotkoterminowe . - nie ma idealnego pracodawcy wiec mozna zalozyc dzialalnosc i samemu jechac na wlasny rachunek . nie malo jest takich ogloszen , wtedy byc moze nastapi jakies oswiecenie ze jednak pracownikom jest mimo to lzej. wykonuje sie prace za ktora placa lepiej lub gorzej , ale nie ma dodatkowego obciazenia psychcznego z mieszkaniem , sprawnym srodkiem transportu , rachunkow etc. mozna napisac na bis to czy tamto ale fakty sa takie ze jednak nie jest to najgorsza firma na rynku polskim . ja lepszej nie znam , gdybym znal chcialbym tam pracowac. aktualnie siedze w domu , tez czekam na telefon , no coz zapewne inni juz pracuja ja nie . odbieram telefony z firm i slucham o wlasnym srodku transportu , o umowie zlecenie , o 2 moze 3 miesiacach , o zarobkach .... ? i sobie mysle ze poki co jeszcze troche poczekam w tym strasznym co do niektorych Multiserwisie

olewator

Masz kolego micek racje co do zarobków jednego miesiąca a pozostałe się siedzi w domu i czeka [usunięte przez moderatora] na telefon [usunięte przez moderatora] zadzwoni czy nie i to co się jednego miesiąca zarobiło straci się siedząc w domu.C[usunięte przez moderatora]kto nie musi lepiej niech omija tą firme i dział DKZ z daleka szkoda nerwów i zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

micek

firma daje zarobic jednego miesiaca a nastepne dwa juz nie atmosfera do bani [usunięte przez moderatora]ja mam przykre doswiadczenie wyslali mnie do holandi do pracy na zewnatrz w listopadzie byl to pierwszy wyjazd za granice tam mialem dostac ubrania na miejscu jak sie okazalo dostalem kombinezon roboczy zwykly lach bez ocieplaczy marznolem 7 tygodni z reszta nie tylko ja cala nasza ekipa zadzwonilismy do [usunięte przez moderatora] zeby cos przyslal bo mial dojechac bus niby wszystko zalatwione ale jak sie okazalo kurtke przyjechala ale tylko dla jednego pracownika ktory dkuzej w firmir pracowal[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.