Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

batmax53

Kiedyś była to fajna firma do momentu kiedy tym co przy korycie nie wzrósł apetyt na kasę

Mirunio

Jak ktoś się decyduje wyjechać za granicę do pracy to powinien mieć świadomość, że tam nie będzie leserki. Trzeba zasuwać ale na koniec miesiące każdy ma co przeliczać!! Przestańcie narzekać i weźcie się do pracy.

Kolo
@Mirunio

CO ma przeliczać,czy starczy mu na życie?

@Kolo

Szanowny @KOLO, Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Multiserwis Sp. z o.o.

Izoliera

Witam. Mam pytanie jakie są u Was stawki dla Montera Izolacji przemysłowych posiadam staż pracy około 10 lat za granica (Niemcy) jak i również stawki dla Hydraulika staż pracy 5 lat (Niemcy) Dziękuję i Pozdrawiam

@Izoliera

Dzień Dobry @Izoliera Prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację pod numerem 77 40 09 192, 77 40 09 193 Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Damian

Na dzien dzisiejszy mam prace na stanowisku szt.zmianowy na kopalni , szukam pracy za granicą . Czy są przyjęcia z góry dziekuje

@Damian

Dzień dobry, @Damian w chwili obecnej możemy Panu zaproponować kurs montera rusztowań w Ostrzeszowie lub kurs montera izolacji przemysłowych w Krapkowicach. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 77 40 09 192 - Dział Rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis.

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Szczuply2018

Wyslalem w dniu dzisiejszym cv odnosnie mozliwosci dolaczenia do panstwa zespolu , niemam jakoby doswiadczenia na tego typu budowach ale mam chec przyuczenia sie do danej profesji checi do pracy mam nadzieje ze panstwo takie czynniki tez biora pod uwage bo przeciez kazdy z nas dochodzac do danej profesji musial zdobyc gdzies te doswiadczenie . Mam nadzieje ze w panstwa firmie takie doswiadczenie bym zdobym chocby jako pomocnik badz po odbyciu kursow. Pozdrawiam

@Szczuply2018

Dzień dobry, Prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację pod numerem 77 40 09 192 -193. Czekamy na Pana telefon. pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Bezrobotny

Dziękuję za odpowiedź i za numer a jeszcze chciałbym zapytać o stawki na początek za granicą

Bezrobotny

Witam mógłby ktoś dać mi namiar na kierownika od eksportów interesuje mnie praca monter izolacji za granicą pracowałem jako monter izolacji 5lat zam się na izolacji i na blacharce mam też uprawnienia monter rusztowań pracowałem 2 dwa lata jako monter rusztowań Szwecji Francja

@Bezrobotny

Dzień dobry, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację pod numerem 77 40 09 192. pozdrawiamy Zespół Multiserwis

pracownik niemcy

Wszystko co opisujecie tu to, jak kierownicy z Multiserwis nie ma w sobie nic z etyki, firma jak i całe Bilfinger tak ostatnio mocno krzyczy o zasadach. Może warto jednak poinformować osoby które mogą to zmienić, to znaczy Kierownictwo w całym Bilfingerze, jak się rekrutuje pracowników, jak im się obiecuje co innego niż później jest, te dodatkowe opłaty które od nas zabierają, ciekawy jestem czy normalnie one są opodatkowane, przecież za opłate za przewóz normalnie paragon powinieniem dostać tak za każdy bilet jaki kupuję a nie dowiaduje się z paska, a te opłaty za liche noclegi - przecież to normalna delegacja, nie ja powinienem tym być obciążany. Jeszcze te kolesiostwo, Ci wszyscy kierownicy i firmy z ktorymi Multisewris współpracuje, powiązania rodzinne, powiązania sasiedzkie, na Państwowym stołku gdyby tak było dawno ich by juz nie było. Ostatnio słyszałem że to wszystko można zgłaszać bezpośrednio do Bilfingera poprzez ich kanał, nazywają to compliance tu jest link https://www.bkms-system.net/bkwebanon/report/clientInfo?cin=2bilfingb2 na górze wybierasz jezyk pOlski oraz kraj. Piszą tam "Wiesz o konkretnych przypadkach naruszenia zgodności z prawem, dotyczących Bilfingera? Chcemy chronić przedsiębiorstwo i jego pracowników i dajemy ci możliwość aktywnego wspierania nas przy tym. Jeśli sobie życzysz, to możesz swoje zgłoszenia wysyłać do nas całkowicie anonimowo." więc jeśli wiemy i czujemy się przez firmę Multiserwis pokrzywdzeni zgłaszajmy to tam. Ilość negatywnych tu opinni jest zatrważająca więc może trzeba teraz inaczej próbować to zmienić Moje sugestie dla Multiserwis Sp. z o.o.: zmienicie się, zacznijcie szanować pracowników i nie okłamujcie ich!! może za bardzo łasi jesteście na pieniądze! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: mniej kolesiostwa,

@pracownik niemcy

Szanowny @ PRACOWNIK NIEMCY Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli widzisz nieprawidłowości lub coś nie jest dla Ciebie jasne, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Patryk

witam czy dostepna jest praca w zawodzie technolog robot wykonczeniowych?

@Patryk

Szanowny @PATRYK Informacje o naszych ofertach pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.multiserwis.com.pl w zakładce KARIERA. http://multiserwis.com.pl/praca/kariera_8.php Zachęcamy do aplikowania. Zespół Multiserwis

Miro

Praca jak kazda inna. trzeba robić swoje czasem sie zdarza ze trzeba byc dluzej, ale zle nie jest. kwatery tez ok w Niemcach. ale najbardziej cieszy system polecen, dostalem do ostatniej wyplaty fajna dodatka kase. kasa za darmo. kierownik czasem wkurzajacy ale co sie dziwic jak "fachowcy" na budowach glowy nosza jak pawie a guzik potrafią. ogólnie jestem na tak. moglyby sie stawki poprawić ale tragedii nie ma, w polszy tyle nie daja Lubię atmosferę w Multiserwis Sp. z o.o. za: Panie w Drp

@Miro

Szanowny @MIRO, Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Multiserwis Sp. z o.o.

Pracownikk
@Miro

Miro, rozumiem że pieniadze za darmo i (usunięte przez administratora)w drp czynią twoja pracę satysfakcjonującą. Gratuluję i pozdrów żonę.

Golab

Witam czy macie oferty pracy jako murarz. I jak stawka jest u was dla murarz z doświadczeniem poz

@Golab

Szanowny @Golab, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Murarz. Niemniej zachęcamy do śledzenia naszej zakładki Kariera, gdzie zamieszczone są aktualne oferty pracy. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Witam, mam pytanie jak wyglądają kwestie BHP w firmie i na kontraktach w Belgii i Holandii, ponieważ są oferty pracy a nie wiem czy bardziej potrzebują na sztukę kogoś, czy może BHP w firmie jest na prawdę istotne. Bo dość martwiące jest, że pracownicy robią "wczorajsi" na Budowie. Prośba o przekazanie jakiejś opinii czy firma warta uwagi czy niekoniecznie. Z góry dzięki

@anonymous

Szanowny @Anonymous, Kwestie BHP (HSEQ) są dla Multiserwis kluczowe. Otrzymując sygnały o pracownikach "wczorajszych" niezwłocznie interweniujemy podejmując odpowiednie działania. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis

Janek

Najgorszy pracodawca z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Nie polecam z całego serca. Kłamią obiecują co innego a w rzeczywistości jest na opak. Jeszcze raz odradzam i te 5 zl klimatycznego co to ma znaczyć!!!

operator

Na jaką formę wspolpracy moze liczyc operator żurawia w Monachium? To umowa na warunkach polskich czy niemieckich?

@operator

Dzień dobry, jest to praca na warunkach polskich (polska umowa + aneks eksportowy). W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

@Multiserwis Sp. z o.o.

Zamieszczamy bardziej szczegółowe informacje dotyczące warunków umowy w branży usług montażowych: W przypadku zatrudnienia na terenie Niemiec ubezpieczenie zdrowotne i społeczne odprowadzane w Polsce, stawka godzinowa i dodatki ustawowe zgodne z niemieckim układem zbiorowym branży budowlanej (monterzy izolacji podlegają również pod ten układ), podatek odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego od pierwszego dnia. W przypadku takiej formy opodatkowania, pracownicy realizujący projekty w Niemczech zachowują prawo do otrzymywania zasiłku rodzinnego, tzw. Kindergeld (200€/ na miesiąc/dziecko). Zespół Multiserwis

Stero

Dajcie spokój porazka

@Stero

@STEREO, dziękujemy za Twoją opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Niestety Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Pozdrawiamy, Zespół Multiserwis Sp. z o.o.

marian

Dzień dobry! Dwa pytanka. Na początku września była oferta pracy na prefabrykacji w Niemczech, trochę się spóźniłem z wysłaniem cv i już była nieaktualna. Jest szansa ,że w najbliższym czasie znów się pojawi? przespałem także kurs na Montera izolacji, za ile można spodziewać się kolejnego? pozdrawiam

@marian

Dzień dobry, Oferta dla prefabrykacji w tej chwili faktycznie jest już nieaktualna. Ale jeśli jest pan zainteresowany pracą w tym obszarze, to proszę o kontakt telefoniczny z nami (77 4009 192-193 w godzinach 7:30-14:30). Kolejny kurs dla montera izolacji przemysłowych rozpoczyna się 16 października. Tu znajdzie Pan szczegóły naszej oferty. https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2754314&cfg=6614ab0a1df74d36a878d198fce825ad&fromSkk=1538567516728&ejoId=35399&ejorId=74111&comId=20010707 pozdrawiamy Dział Rozwoju Personalnego

barthez669

Witam. Na jakie zarobki może liczyć u Was specjalista ds.bhp ze znajomością języka angielskiego? Chodzi o pracę w Holandii, Belgii itp. Jaki jest tryb pracy-w iluosobowym zespole bhpowców,co ile czasu przyjazdy do Polski its? Proszę o info tutaj lub na maila barthez669@gmail.com. dziękuję.

@barthez669

Witam serdecznie, zarobki są ustalane według Pana doświadczenia, które jest ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko BHP na prace w kraju i za granicę. Przesyłam linki do aktualnej rekrutacji, zapraszam do aplikowania. http://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2749377&cfg=6614ab0a1df74d36a878d198fce825ad&fromSkk=1538391408900&ejoId=29593&ejorId=61299&comId=20010707

Hardday

Firma bardzo wporządku. 5/5*

@Hardday

Dziękujemy.

MD

Witam szukam pracy w zawodzie : Metalizator ,Hydroblaster, Malarz, Piaskarz????

@MD

Dzień dobry, prowadzimy obecnie rekrutację na to stanowisko. Przesyłam link do oferty: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2732894&cfg=6614ab0a1df74d36a878d198fce825ad&fromSkk=1537880226145&ejoId=34331&ejorId=71408&comId=20010707 Jeśli nie posiada pan certyfikatu TSH, to możemy zaproponować pracę na projekcie w Niemczech. W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego w godzinach 7:30-15:00 pod numerem 77 4009193 lub 77 4009 192.

brygadzista

czy praca dla brygadzisty jest w austrii czy w niemczech?

@brygadzista

Dzień dobry, w tej rekrutacji szukamy brygadzisty na projekt zlokalizowany w Niemczech. Podaję link do naszej oferty https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2744009&cfg=6614ab0a1df74d36a878d198fce825ad&fromSkk=1537879662404&ejoId=34698&ejorId=72231&comId=20010707 Być może w kolejnych etapach praca będzie zlokalizowana w Austrii. W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego w godzinach 7:30-15:00 pod numerem 77 4009193 lub 77 4009 192.

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 8 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.