Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multiserwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Zaiteresowany

Witam, proszę o opinię pracy jako ELEKTRYK. Tyle jest złych opinii, a jakieś pozytywy są??? Interesuje mnie praca w Austrii, obecnie jest rekrutacja ale jak czytam opinie, to mam obawy.

Masakra
@Zaiteresowany

200e premii w Austrii za każdy przepracowany miesią. Premie otrzymujesz pod koniec roku, zarobki powyżej 1800e zależy jaka budowa.

Sebol

OMIJAĆ Z DALEKA.

Men
@Sebol

Dlaczego omijać można coś więcej wiedzieć?

Sebol
@Men

Koordynatorzy słabiutcy. 7 godz. pracy a po odzinach libacje. Bywają ludzie z depresją.Płacić trzeba za dojazd ,samemu gotować. Byłem fer z tą firemką . zwalniany i przyjmowany .Obiecanki i tylko _będzie lepiej cierpliwości i urlop bezpłatny . A za co żyć? To nienormalne. Nie polecam bo mają ludków z psełdo doświadczeniem, np.a jak się trafi łysy Andriusza co ma papier, ale lęk wysokości i ciśnie się zawrzdy ino. do zamiatania w magazynie.A mudry co by ino Wyższe mioł i język i ,po biurach loce .tzw uprzejmie donosza.Dobre to ale z kim bezpiecznie pracować skoro patrzy swego? Na wysokości izoler, monter, malarz muszo być standardy a nie tylko zdany test.czy ... Dlaczego ciągle szukają pracownika ? bo . bo. _godko to roz, a fakta drugo itd.

Zibiii
@Sebol

Masz rację ciągle urlop bezpłatny ciągle nie ma roboty niby a cały czas kogoś przyjmują

Masakra
@Zibiii

Znaczy, że jesteś leber i Cię nie chcą,

Ktoś

Witam na czym polega praca pracownik ogólnobudowlany???

PEPER32
@Ktoś

No chyba jak saa nazwa mówi...Robisz wszystko......Ale raczj w charakterze pomagiera to jasne

dimmu

Witam) Chciał bym wszystkim chętnym podjęcia zatrudnienia w Multi odradzic tej decyzji! Zrobilem kurs na montera izolacji przemysłowych przez multi , mieli mi zapewni prace , a koszta za kurs mają byc odciagane z wypłaty na raty . ale zamiast na izolacje firma mnie wyslała na typowa budowlanke , gdzie praca jest bardzo ciężka nic nie ma wspólnegoz izolacjami, do tego warunki socjalne porażka ! Trzymajcie sie z daleke band oszustów !

Monter Konstrukcji Stalowych

nacisk na język niemiecki. No i oczywiści jakie to jest super firma. żenujące trochę. Na pytanie (dla czego są tak złe opinie o firmie w internecie to dostałem (szyderczy uśmiech)

JAK jest naprawdę w firmie MUKTISERWIS

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
pracownik bardzo dobry

W FIRMIE DZIEJE SIE CO RAZ GORZEJ !!!!!!! ZABIERAJA WSZYSTKOE DODATKI !!!PRACOWNIK NIE MA MOTYWACJI DO PRACY !!!!! JEZELI FIRMA CHCE DALEJ FUNKCJONOWAC TO PORA ZASTANOWIC SIE JAK ZACHECIC LUDZI PRACOWNIKOW DO PRACY . MOZE WKONCU GODNE WYPLATY TO DZIEKI NAM ZWYKLYM PRACOWNIKOM FIRMA ISTNIEJE . BEZ NAS POJDZIECIE NA DNO . W INYERNECIE AZ HUCZY ZE W MULTISERWISIE DZIEJE SIE CORAZ GORZEJ I NIE WARTO WSPOŁPRACOWAC Z FIRMA . WY TAM W BIURACH JAK WROCICIE Z CIEPŁYCH KRAJOW TO WESCIE SIE DO ROBOTYI ZROBCIE WSZYSTKO ABY WASZ PRACOWNIK BYL ZADOWOLONY I ZEBY ON ROWNIEZ MOGL POJECHAC I SIE POOPALAC BO MARAZIE TO MOZE TYLKO PALCEM PO MAPIE PODROZOWAC !!!!!!!

Kriss

Chętnych na monterów rusztowań informuję że na szkoleniach opowiadają wam bzdury. Na budowach jest wszystko inaczej. W Ostrzeszowie czy też w Krapkowicach mówiąc krótko kłamią. Począwszy od zarobków skończywszy na atmosferze w pracy. (usunięte przez administratora)

ahoj

Witam, a jak z monterami izolacji??? Maja jakies ciekawe projekty??? jesli tak to gdzie i jakie pieniądze?

Wtf

Są w Niemczech takie instytucje które zajmują się takimi sprawami odnośnie warunków mieszkaniowych więc dlaczego tego nie zgłosicie?

Norbert

Jaki jest powód, że tak mało piszecie na tym wątku? Widziałem, że mają bardzo długą listę ofert pracy i nawet chciałbym się zgłosić!

@Norbert

Daruj sobie

Pazur z Walec

Witam jestem jednym z tych pracownikow co żucaja nas po szczurowniach a nie normalnych mieszkaniach. 7 chlopa jedna toaleta zero warunkow do normalnego mieszkania. Nikt nie oglada wszesniej tych dziur pracownicy sa zmuszeni tak mieszkac bo sztab ludzi szuka oszczednosci kosztem nas!! Zamiast coraz lepiej to coraz gożej oby tak dalej najgorzej ze ci prowadzacy to jakies piz.y nie dbaja o podopiecznych tylko aby firma sie wzbogacala kosztem pracownikow oszczednosci na kwaterach po pare euro a co jest wazniejsze dobre samopoczucie po pracy czy ta kasa ,przeciez jak sie zle dzieje na tych przyslowiowych kwaterach to spada morale i nawet pracowac sie nie chce.Moje zdanie ,poprawic zycie pracownikow na kontraktach tzn minimum socjalu a zadowolony pracownik to pracowity,zmotywowany,uwazny (bhp)co tez firmie przysparza profitow LRMA

@Pazur z Walec

Dokladnie popieram nie wiem gdzie kolega pracuje tzn rejon niemiec ale jest tak jak w opisie,firma nie ma szacunku dla pracownikow liczy sie kasa i statystyki (LMRA) nie wazne w jakich warunkach aby pieniadz wplywal na konto firmy

Dlaczego oszust można coś więcej wiedzieć?

Kid

A co u ciamciaka w stavanger? oraz jego szybkiego lidera :)

Daniel

Witam Mam pytanie czy ktoś pracował z firmą Multiserwis jako elektryk w Austrii? Jakie warunki i jakie pieniądze oferują i czy to jakieś długie kontrakty? z góry dzięki

Piachur

Pracowalem kiedys w tej firmie tylko tyle ze wNorwegii jako malarz piaskarz nie pisze zle bo bym sklamal.rotka 2 na 3 wyplata solidna przeloty zakwaterowanie wszystko bylo ok.ale sie skonczyl kontrakt i trzeba bylo sie pozegnac napewno jak by mieli oferte na te stanowisko wracam od razu.a niemcy jak niemcy to nie skandynawia.slyszalem ze cos tam szykowali na norwegie ale cos nie wypalilo nie wiem czy to prawda czy nie.wie ktos cos moze wiecej.pozdrawiam tych wiecznie niezadowolonych.

Pracowity

Najpierw niektórzy powinni zmienić swoją mentalność. Wyszukiwanie tysiąca problemów jeszcze nie rozpocząwszy pracy.

Malar

Fajna agencja i dobrze się dzieje, że mają długą listę ofert!

Mały
@Malar

Witam ja dostałem ofertę pracy jako Monter rusztowań jak jest w tej firmie

Mały
@Malar

Zaproponowano mi 16 euro brutto czy naprawdę tyle dostanę

Note

W Niemczech jako pomocnik około 11 godzin dziennie plus soboty niczym akord na każdej budowie tak jest temu większość woli pozostałe kraje Szwecja, Holandia, Belgia?

Młody
@Note

W Holandii jest dobra robota jeśli chodzi o rusztowania. Jeśli komuś się nie podoba praca w Holandii to na szparagi do Niemiec

Norbi

Czy jeździł ktoś z firmą na robotę do Belgii? Słyszałem, że dobrze się z nimi współpracuje ale przed wyjazdem chciałbym sie upewnić. Jak przedstawia się sprawa z językiem, czy trzeba znać czy robią krótki kurs? Jakie mieszkania na miejscu ostatnio organizowali?

@Norbi

Robot

Prawda jest taka że w niemczech kwatery to jeden wielki syf (usunięte przez administratora) 11 osób na mieszkaniu!!!!!!! spanie po dwóch w łóżkach małżeńskich !!!! brak podstawowych sprzętów typu lodówka pralka, garnki ,itp Multiserwis bazuje na małolatach którzy za (usunięte przez administratora) mają stawkę 14 70 na h fachowiec z doświadczeniem 11,50 !!! ogólnie jedno (usunięte przez administratora) kierownictwo folksdojczy wyżej sra niz (usunięte przez administratora) ma ogólnie praca dla ludzi bez charakteru takich którzy będą wielbić pana niemca za to że daje im tyrke i rucha ile wlezie !!!

GOSCIU
@123

POSTAWA POLAKA

Lidia

@123 a kiedy i jak długo pracowałeś w tej lokalizacji dla Multiserwisu? Widzę, że zdania na ten temat są mocno podzielone i zastanawia mnie skąd to wynika. Czyli twoim zdaniem osoby starsze nastawiają się na wyższe wynagrodzenie?

promotores
@Lidia

i zapomniales dodac jeden kibel , kierownictwo chyba z (usunięte przez administratora) wyjete nikt nic nie wie , co i jak , sa daremni , nas sie przyjelo 12 ale 8 chyba sie bedzie zwalnialo bo to co tam sie dzieje to smiech na sali (usunięte przez administratora) mac polak polakowi chamem my sobi ewszedzie robote spieprzymy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 107, z czego 8 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiserwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiserwis Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiserwis Sp. z o.o.