Opinie o Ecol - Unicon w Ruda Śląska Równa 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ecol - Unicon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ecol - Unicon o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecol - Unicon w Ruda Śląska Równa 2

ldz

Witam, Trafilem tu przez przypadek, a po postach wnosze ze w EU jest nadal tak jak bylo kiedys. Bylem czescia tej firmy jeszcze ok 10 lat temu - wtedy zaklad w Lodzi zaczynal produkcje i rozwoj. Czy nadal p. Prezes [usunięte przez moderatora]. stosuje i rozwija swoja metode - wybiera slabego charakterologicznie ludzika, stawia go na czele organizacji/działu/ zakładu, następnie omamia go obietnicami, awansami, apanazami, dalej - wykorzystuje do brudnej roboty i potem wyrzuca na smietnik? Jesli tak, to metoda wydaje sie byc wyjatkowa skuteczna i zamierzam ja zastosowac w firmie ktora zarzadzam. Szacunek dla p. [usunięte przez moderatora]. - prezes zawsze musi byc bezwzgledny.

obiekt

W tej firmie jest istny bałagan, nikt nie ogrania sytuacji co i jak. Zmiany na stanowiskach są BARDZO częste. Pracowników z rangą niższą niż kierownik, traktuje się jak pionków (co zresztą widać na katalogu z 2011 roku...motyw przewodni - szachy). Firma ma potencjał, ale jest on niszczony w zarodku przez zerową wiedzę o zarządzaniu zasobami ludzkimi, niewykształconą kadrą menedżerską oraz demotywujący system pracy graniczącym z wyzyskiem. \\\"Ostatni gasi światło.\\\"

olaZecola

Sa u Panstwa wolne etaty w transporcie? Sie zatrudnie bo gratisowe zarcie dawaja. OMG bardziej durnego komentarza w zyciu nie czytałam

robol 2

Może kamieniami to wy rzucaliście za młodu !!!! zamiast się uczyć, ale to się nie skończy dobrze dla nikogo w tej firmie. Po za tym " KOLESIOSTWO" , które uprawia się w tej firmie niczego dobrego nie wróży. Ludzi się traktuje jak pionki w szachach, a nie jak to co napędza produkcję, a co do zarobków to temat rzeka wiec lepiej " nie tykaj gówna póki nie śmierdzi". Po za tym są różne firmy , które nie plajtują i idą pełną parą. A teraz może wszyscy na transport albo na pokrywy bo tam dają posiłki a reszta ma patrzeć buahahahahahha

Leszno
henio

Nie widzę w odp. związku z moim pytaniem. Dobrze wiemy, że Ecol nie ma równego obciążenia produkcji w ciągu roku, dlatego zatrudnienie pracowników agencyjnych jest wygodniejsze i koszty zatrudnienia są niższe, zatem gdzie tu pan widzi oszczędność? Jakie pan ma kwalifikacje do bardziej odpowiedzialnej i płatnej pracy? Trzeba było sie uczyć, a nie rzucać kamieniami w szkołę za młodu. :) Jeśli Pana zdaniem w innych firmach z Pana kwalifikacjami warunki pracy i płacy są zdecydowanie bardziej korzystne, to nie rozumiem na co Pan czeka???!!??? Proszę złożyć wypowiedzenie i po sprawie. :P Ciągły \"foch\" niczego nie zmieni. :)

fizol

Czy pracowników jest za dużo ? - to po kiego grzyba zatrudnia się agencyjnych którzy przepracują tydzień i zmywają się do innej roboty (jeśli wogóle przyjdą) a zwalnia się (sory za błąd - NIE PRZEDŁUŻA SIĘ UMOWY) pracowników z rocznym czy dwuletnim doświadczeniem Czy pracownicy zarabiają za dużo ? - pracownicy fizyczni [usunięte przez moderatora] na dworzu deszcz nie deszcz mają na ręke ok 1900, z twojej wypowiedzi wnioskuje że najchętniej dałbyś im zamiast pensji miske ryżu ale pomyliły ci się chyba kraje

fizycznyR

Czy Wy w ogole macie pojecie co sie dzieje na rynku budowlanym w Polsce? Nie takie firmy jak ecol upadają lub są na skraju upadlosci. Znacie Polimex-Mostostal Siedlce, PBG, Hyfrobudowa, Energomontaż Poludnie? Cieszmy się i szanujmy nasze miejsce pracy, bo niebawem moze sie okazac ze wszyscy znajdziemy sie na bruku.

henio

Robol2 Może napisz gdzie widzisz oszczędności, bo wiesz(?), narzekać to każdy potrafi. Skoro oferta Ecolu jest droga, to może pracownicy fizyczni zbyt dużo zarabiają lub jest ich za dużo?

robol 2

To co sie wyprawia w tej firmie to juz zakrawa na rządy jednego władcy ( wiemy o kim mowa ) . Ten człowiek po udoskonaleniu swoich przemyslen i wdrozenia oszczednosci i innych rzeczy pogrąża firmę z dnia na dzien. Cała konkurencja na rynku juz podobno kula sie ze smie (usunięte przez administratora) widzac ceny dyktowane przez firmę. Do tego dochodza postoje w czasie sezonu no i zwolnienia pracowników oczywiscie bo to oni sa temu winni. Nie polecam nikomu bo to jest farsa totalna a Pan Prezes mu ufa i nikt nie wie czemu. Pozdro

stas

robol - 2012-09-29 11:35:39 Sprawa gołębi jest już nieaktualna, kilka miesięcy temu zostały przez jednego pracownika (za drobnym moralnym wsparciem ze strony kierownika w postaci premi) odstrzelone z wiatrówki. Drobne dwa dni na nie popołudniami polował aż wszystkie skończyły na hałdzie gruzu za zakładem. Kilkadziesiąt gnijących sztuk śmierdziało później przez kilka tygodni.Cóż to za nieludzki kierownik? Dawać nazwisko, zgłosimy panom z ochrony przyrody

lol

Firma porażka nie polecam [usunięte przez moderatora] kierownictwo idioci wmawiają głupoty a sami auta zmieniają nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!

robol

mosze

wnwerwiony - 2011-12-09 22:06:40 Ładnie to tak srać w własne gniazdo? Tym bardziej że pisze to ktoś kto jeszcze pracuje. Panie Prezesie, niech Pan się weźmie z tę klasę próżną, bo wyraźnie widać, że niektórym się w [usunięte przez moderatora] poprzewracało. Aha, jeszcze jedno - jeśli jeden bałwan z drugim myśli, że w sieci jest anonimowy, to się może przeliczyć!A gdzie mieli zrobić wigilię? W exclusiv restauracji? Znając życie, byś nie przyszedł, bo należałoby od tego co zżarłeś zapłacić podatek. Wydaje się, iż takie brednie może tylko dusigrosz pisać. (:->)

bałut

wnwerwiony - 2011-12-09 22:06:40 Ładnie to tak srać w własne gniazdo? Tym bardziej że pisze to ktoś kto jeszcze pracuje. Panie Prezesie, niech Pan się weźmie z tę klasę próżną, bo wyraźnie widać, że niektórym się w [usunięte przez moderatora] poprzewracało. Aha, jeszcze jedno - jeśli jeden bałwan z drugim myśli, że w sieci jest anonimowy, to się może przeliczyć!Dokładnie. Te gołębie na suwnicy stosowniej się zachowują, niż ten niby anonimowy jegomość.

wnwerwiony

Ładnie to tak [usunięte przez moderatora] w własne gniazdo? Tym bardziej że pisze to ktoś kto jeszcze pracuje. Panie Prezesie, niech Pan się weźmie z tę klasę próżną, bo wyraźnie widać, że niektórym się w [usunięte przez moderatora] poprzewracało. Aha, jeszcze jedno - jeśli jeden bałwan z drugim myśli, że w sieci jest anonimowy, to się może przeliczyć!

Z pewnością firma dyskryminuje pracowników i podchodzi do nich obojętnie.Zorganizowali wigilię na hali chociaż by się nie kompromitowali, dobrze, że jest zimno to ospałe gołębie, które siędzą na suwnicy nie zesrają się na ich śmieszny poczęstunek.Prezes przyjedzie i znów powie, ile to firma zrobiła obrotu, a nam nawet premi rocznej nie dali. Lojalny pracownik

ludzki

Jak zauważyliście wiele tekstu zostało usunięte przez administratora, a to znak że Pan [usunięte przez moderatora]. wielki wódz z Rudy zapoznał się z wpisami, co wywołało u niego zapewne burzenie. Niewątpliwie wynagrodzi to wszystkim na zbliżającej się wigilii zakładowej.

uczciwy - 2011-10-28 08:39:10Widzę,że we wszystkich oddziałach jest taki sam (usunięte przez administratora)najlepszych ludzi albo oni zwalniają się sami.Pozostają kable i konfidenci.(usunięte przez administratora)który również \pracuje w ecol unicon ruda śląska tak naprawdę piszecie koledzy samą prawdę choć chciałbym bardzo żeby było inaczej

sprawiedliwy

Niewątpliwie kadra z rudy śląskiej to totalna żałość. Tak przy okazji to szkoda innych pracowników. Niedawno odeszli kolejni ludzie z Rudy. Wygląda na to że zakład chce zmienić profil swojej działalności. Podobno(usunięte przez administratora)Ale przecież to już opanowali :-)

Niestety w Gdańsku też jest coraz gorzej.Kompletnie nie szanuje się ludzi a kadra kierownicza z Rudy Sląskiej to porażka.Firma robi się bardzo nieprzyjazna dla swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecol - Unicon - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Ecol - Unicon?

Zobacz opinie na temat firmy Ecol - Unicon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecol - Unicon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecol - Unicon?

Kandydaci do pracy w Ecol - Unicon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecol - Unicon
2.1/5 Na podstawie 330 ocen.

Ecol - Unicon