Opinie o Ecol - Unicon w Ruda Śląska Równa 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ecol - Unicon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ecol - Unicon o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecol - Unicon w Ruda Śląska Równa 2

były

Kursy doszkalające w Ecolu? MRZONKI!!!! W ubiegłym roku kilku pracowników zrobiło kurs na suwnicę. Zapłacili gotówką(niektórzy do dziś nie dostali zwrotu), stracili cały dzień na wyjazd do Łodzi(nikt w Ecolu nie wie gdzie taki kurs załatwić na Śląsku)i musieli jeszcze wypisać urlopy! Żenada. To jest efekt sobiepaństwa dyrektora i jego kolegów z podwórka na stanowiskach kierowniczych. A jak się coś dzieje z produkcją to oczywiście wina szeregowego pracownika.

Nowa
@były

Ja pracuję od miesiąca i szef dofinansował mi szkolenia językowe, więc nie jest tak źle piszesz ;-). Wiem, że ludzie z innych działów też chodzą na szkolenia. Nie wiem czemu tak było u Ciebie. Może nie chciał Cię dalej zatrudniać i dlatego nie "zainwestował". Jak czytałam te opinie przed rozmową to zastanawiałam się, czy w ogóle tu przychodzić. Teraz jestem pozytywnie zaskoczona :-) Ludzie są bardzo fajni i szef w porządku.

Nowa
@były

były

CIĘŻKI TEMAT

Marti

Firma nie dba o rozwój pracowników, pracujemy jak na taśmie produkcyjnej. Nasz manager dba tylko o swoje wygody. Nikt nas nie docenia. (usunięte przez administratora)

Ruda Śląska - Ludzie zawistni, jeden drugiemu utrudnia prace. Cieszą się na przerwach na śniadanie jacy są zajebiści a kadra zarządzająca do d.... Zatrudnienie przez pośrednika Interkadry-Katowice.Jak dobrze kojarzę 14,29 brutto godz.. Na każde zawołanie masz być albo wylatujesz. Majstrzy "większy" jakby na uspokajających był nerwus(za długo w tej branży), drugi mniejszy olewus. kierownik patrzy przez swe elektroniczne oczy które są na każdym rogu. Nowocześnie to on wygląda za bramą duża hala i kamery.

Leszno
benoi

witam,chciałbym sie dowiedziec ile zarobi owy pracownik tak srednio,bez barwienia prosze

terefere

bylem .... firma zatrzadzana w starym stylu ... trąci komuną... niby chcą byc nowocześni ale wydaje mi sie ze na chęciach sie konczy ... bo sie nie da, bo nie jestesmy gotowi ......itp. podkreslam ze jest to wylacznie moja osobista opinia

Zobacz na forum trójmiasto.pl opinie.

terefere

ide do waszej firmy do gdańska na rozmowę może ktoś napisać jaki tam klimat bo w Rudzie Ślaskiej to juz wiem jaki

igor

Skad on ma widziec jak jest w Lodzi skoro pracuje w Gdansku? Pomysl zanim cos napiszesz :))))

mirek

7yt tak samo jest w Łodzi? Bo tutaj widzę że o Łodzi to niezbyt przychylnie się ludzie wypowiadają.

Zakład prefabrykacji w Łodzi jest najlepszy w ecol-unicon. Tam wszyscy dokladnie wiedzą co, gdzie, kiedy, mają robic bez zbytniego tlumaczenia Obecnie fachowcy z Lodzi pomagają wyjść na prostą fili w Gdańsku. Nie ma to tego, 100% miesiecznej premii należy się Łodzi panie S. :)))))):P

bysio

Zatem aplikuj do Ecola, fachowcy sa mile widziani. Tym co maja dwie lewe ręce i roszczeniowe nastawienie z góry już dziękujemy :/

siemano

Zabawiać? W delegacji gratisowy transport + hotel + diety to normal. W jaki sposób spędzisz wolny czas po przepracowanej dniówce nikogo w firmie nie powinno interesować i raczej nie intersuje :)

siemano

anonim - 2013-07-08 21:14:19 simano ale Ty poważnie teraz piszesz z tym wyjazdem? Bo wiesz brzmi to tak że aż ciężko mi uwierzyć :)Powaga :) Cała Ruda sie szykuje, problem w tym, iz nikt nam nie proponuje :))

JanBezZiemi

Z jastarnia to przesadziłes ( zbyt daleko), ale do Sopotu - dlaczego nie?

zdowolony

Wigilia w Łodzi była bardzo fajna taka jak za dawnych lat ! Super kolacja muzyka oraz miłe tańce,w szczególności naszego miłego kolegi R.Z któremu życzymy występów w programie You Can Dance ma facet duży potencjał !

micha

Pisac jak na wigili w Rudzie i Lodzi było! Zatkalo Was czy co? :-)

Robol 2

No no zaniedługo wigilia show w Rudzie Śląskiej i to w knajpie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalnie az strach sie bać bo takie koszta chyba tylko barszcz podadzą heheheh. Pozdro i do zobaczenia. Ha i jeszcze jedno " najlepszego dla kierownictwa" za mega pomysły heheheheh

nana nana

No to płaczy (usunięte przez administratora) y, w piątek w Łoci :) wyżerka. ;P Nikt nie krytykuje? Jestem pod wrażeniem. :D

czelo

Nie inaczej i nie tylko w ECOL-UNICON, albo masz miękkie serce, albo twardą doopę. Wybór należy do Ciebie. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Ecol - Unicon - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Ecol - Unicon?

Zobacz opinie na temat firmy Ecol - Unicon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecol - Unicon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ecol - Unicon?

Kandydaci do pracy w Ecol - Unicon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ecol - Unicon
2.1/5 Na podstawie 330 ocen.

Ecol - Unicon