Opinie o Diocom Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Diocom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Diocom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diocom Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

jano

teraz nikt ci nic nie powie bo sie boją. diokom stracil dużo bo stracil dystrybucje polsatu. ciekawy artykul jest o zmianie struktury sprzedazy na stronie Sat Kuriera.

Polecam udać sie na Barlickiego 1:))

rr

poczytaj komentarz " rm - 2012-07-28 " to jest aktualne. no poza ostatnim stwierdzeniem. bo powinno byc ze wszedzie dobrze tylko nie w dc

pawel

W sobotę pracuje sklep na Partyzantów - 5 godz. Polsat na Barlickiego, Partyzantów, Kęty - również 5 godz. Market ale to inna kwestia, tam się pracuje tak długo jak SS jest czynny. Cinek też pracuje w soboty i instalatorzy jak trzeba. Praca instalatora to inna bajka :) pracujesz jak jest robota a nie 8 godz. To jak się dogasz a ile zarobisz to jakby to powiedzieć dwie różne rzeczy :) Teraz podstawy są troszke wyższe niż te 1200 zł. Zależy jak się dogadasz. Jak jesteś młody głupi ledwo po szkole to najchętniej dostaniesz umowę zlecenie, popracujesz troszkę, nabierzesz odwagi i spadasz do innej pracy :) Mówię na swoim przykładzie. Człowiek uczy się całe życie. Ja się zahartowałem nieźle dzięki nim. Już jestem bardzo ostrożny. Powiem z własnego i kolegów doświadczenia: dziś nas już nie dziwi, że jest tam częsta rotacja. Ja tam nie mam zamiaru nikogo oczerniać. Każdy kto miał styczność ma swoją opinie :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Diocom Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Anon

To podstawą w tej firmie jest 1200 zł????? no chyba za to latanie ze (usunięte przez administratora) hehe śmieszna ta firemka

pawel

kolin - 2013-06-28 23:24:59 Ja przyznam myślałem o pracy u nich. Chciałem spytać byłych i obecnych pracowników, czy przewidują jakieś stawki extra za nadgodziny? Czy generalnie nie praktykuje się nagodzin? Coś extra nie. Nadgodziny to banalne standardowe obliczenie. Wystarczy znać swoją podstawę, podzielić ją przez godziny w danym miesiącu, wynik pomnożyć 50% i wychodzi stawka brutto za godzinę. Np.: (1.200 zł : 168 godzin) x 50% = 10,71 brutto. Za sobotę nie przysługuje dzień do wybrania. Tylko dostajesz 60 brutto.

klient

Jej chodzi o to, że tam masz ganiać jak trybik pełnych 8h. Wiadomo, że o swoje stanowisko pracy należy dbać. Mieć porządek - to chyba normalne!!! T(usunięte przez administratora)

Sprzątać??? A co jako sprzątacze macie etat? Za robote sie wziąść baby jedne!!! Na robote na dach jechać a nie ze (usunięte przez administratora) ganiać? Takie etaty macie????????? To co to za firma anteniarska?

milka

Ja również wypowiem się na temat pracy w tej firmie. Odeszłam (ale oczywiście oni twierdzą, że to oni mnie zwolnili :D ) ładnych kilka miesięcy temu. Kontrola: tak jest, kamery są. Postawa zarządu jest jak ta społeczna jak u Orwella w "1984". Na początku nie ma co liczyć na kokosy, można pracować rok i nadal mieć 1300 zł :) Lub można pracować 7 lat i mieć 1600 zł. :) Jak ludzi nie było to fakt trzeba było sprzątać, na siłę. To jest norma bo zawsze patrzą na ręce, abyś broń Boże nie marnował każdej ich złotówki wydanej na Twoją pensyjkę. Są kamery więc widzą co robisz. Za moich czasów atmosfera była ok. Ale do czasu. I trzeba było szukać czegoś innego. Sądząc po wpisach tutaj i często nowych ogłoszeniach o pracę chyba nie ma już tam tak kolorowo. Co do znikających komentarzy to ".. a podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi" - jak powiedział poeta. Muszą mieć chyba sporo na sumieniu. Coś o tym wiem.

bravo

Ja też pytam gdzie jest reszta opinii o firmie?? Było ich mnóstwo czyżby pracownicy nie mogli sie już nawet tu wypowiadać?? Ta strona też jest monitorowana przez tą firme??? Przecież ludzie mają prawo wiedzieć gdzie sie zatrudniają...

To zależy jako kto sie tam chcesz zatrudnić ja i moi koledzy byli pracownicy tej firmy nie zarobiliśmy tam dużo z każdego ruchu musisz sie tłumaczyć wieczne pretensje ze malo robisz no i zwalniając sie zawsze będziesz (usunięte przez administratora) NIESTETY

awans? socjal? o czym Ty człowieku mówisz??? w diocomie co najwyżej dostaniesz 1300 i "spadaj" tam jest więcej zarządzających i sprawdzających Cie na kaŻdym kroku niż pracujących... pracowałem tam to wiem ...lepiej od razu odpuścić NIE POLECAM

Jak tak czytam te opinie, to mam wrażenie, że ta firma niedługo ogłosi upadłość. Rotacja pracowników większa niż ilość podróżnych na peronie na dworcu kolejowym, każdy zwalniany pracownik to \\\" (usunięte przez administratora) \\\", a zarobki to jałmużna na przetrwanie.

Szymon

Ci Panowie powinni pomyśleć nie tyllko o sobie i swoich przyjemnościach ale o tym że inni też mają rodziny i też chcą godziwie żyć ... Jaka poważna firma zatrudnia teraz ludzi za 1500 zł??? Zresztą kiedyś byli kimś a teraz są zerem bo najlepiej zatrudnić 30 / 40 osób a płacić najniższą krajową prosta sprawa...odradzam

krzysiek

jasne że na stałe jest kierownictwo przecież cała reszta na nich pracuje tylko co mądrzejsi sie już zwolnili a co ambitniejsi też pewnie odejdą bo owszem za 1300 da sie wyżyć studentowi ale nie komuś kto ma rodzine poza tym DIOCOM w pracownikach idzie na ilość a nie na jakość...

Monter

o kurcze ja miałem co rusz ten sam problem....hehe widze że jest nas więcej

Zatrudnij sie tam a zobaczysz że niemożliwe staje sie możliwe ... mnie też nie rozliczyli do końca bo ponoć były jakieś braki z kosmosu :( bałagan tam mają i tyle NIE POLECAM SIE TAM ZATRUDNIAĆ

Tolak

To jest możliwe? Przeciez to można udowodnic ,ze sie cos kupowało , czy nie .A może cos zapomnialeś ? No nie wiem , dziwne jakies .

nikt - 2011-07-20 13:02:52 kiepskie wynagrodzenia. wyzysk i wykorzystywanie ludzi. pranie mózgu. niesprawiedliwość wobec pracowników. nie dbanie o starych pracowników. lizusostwo w miarę opłacalne. spora rotacja pracowników na cyfrowym polsacie. Widziałem ogłoszenia na portalu praca.bielsko.pl i mam pytanie do osób które znają te firmę czy warto aplikować? Proszę o rzetelne odpowiedzi. Zdaję sobie sprawę, że wszystkie informacje, które znalazłem w Internecie są prawdziwe - ale te 'pozytywne' sztucznie naciągane. Niestety wielu pracodawców to praktykuje i nagminnie pisze o sobie pozytywne rzeczy. Proszę aby wypowiedzieli się byli pracownicy.

anonim - 2011-07-27 10:46:31 Pamietaj ,że zawsze można na kasę do Auchana. Tam chętnie przyjmą . Ale jest warunek : trzeba jakoś wyglądać . Więc odpada ... Ty też możesz kandydować na stanowisko kasjera w Auchan i nie przejść weryfikacji za wygląd. Miejsce "kupy" jest w toalecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Diocom Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Diocom Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Grażyńskiego 74
    43-300 Bielsko-Biała