Opinie o Diocom Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Diocom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Diocom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diocom Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

jasiek Nowy wpis

@lego firmy wybierają najlepszych a nie najtańszych. Ludzie mają dawać zysk a nie tylko siedzieć bo mało zarabiają. To nie jest przetarg na autostradę gdzie wybierają najtańszych a później mają kłopoty. A podczas rozmowy trzeba się cenić. Jak siebie cenisz to i ciebie lepiej docenią

retnoM Nowy wpis

Witam wie ktoś może jak wygląda praca w DioCom na dzień dzisiejszy? Dokładnie chodzi mi o stanowisko Montera Instalacji rtv-sat. Z góry dziękuję.

Anonim Nowy wpis

Pracownicy zatrudnieni na stałe - najniższa krajowa, darmowe soboty teraz już nawet premie zabierają... reszte sobie dopiszcie STAŻYŚCI powodzenia

bunia Nowy wpis

staż to byłoby doskonałe rozwiązanie dla ludzi takich jak ja, którzy chcą dopiero zacząć pracę w zawodzie i zdają sobie sprawę że muszą solidnie nabrać doświadczenia.natomiast kwestia najwazniejsza brzmi ile płatny taki staż by był bo nie wiem czy opłacałoby mi się o niego starać i wstawać wcześnie rano

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Diocom Sp. z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
romek

no to pewnie już zależy od samej dyrekcji i od tego jak oni podchodzą do takich pracowników, trzeba się dowiedzieć konkretnie o to czy na przykład jak traktują osoby na stażu, czy w ogóel umożliwiają staż w firmie, bo jeśli tak, to na pewno są nastawieni również na zatrudnianie łodych osób, bez większego dośwadczenia.

No i prosze kolejna głowa poleciała... Powodzenia na pewno sie przyda...hehe

Pracownicy

Cóż robaczki... zostało wam tylko gryzienie gleby i marny portal do komentowania. To takie małostkowe, typowo polskie. Niemniej jednak życzymy każdemu zwolnionemu sukcesów i wysokich zarobków u kolejnych pracodawców. Powodzenia spadkowicze

Nie potwierdzi "szefowa", a reszta sie po prostu boi, gdyż jak wiadomo w tych czasach trudno jest o prace więc ludzie biorą co jest, niby dlaczego jest taka rotacja w tej firmie co chwile kogoś szukają

A Ci co pracuję tego nie nie potwierdzają - dziwne?!. Pewnie ich torturują , grożą im i prześladują. Proponuję stuknąć się w głowę. Żenada.

W myśl zarządzających każdy jest złodziejem z wyjątkiem oczywiście zarządzających, każdy kto tam pracował potwierdzi

Słusznie, słusznie! Ktoś kto czyta te bzdury niech tam lepiej nie przychodzi. Z tego co wiem to jednak nie wszyscy są zwalniani z byle powodu chyba że kradzież do takich należy.

Najniższa krajowa, nadgodziny, ciągły monitoring i pretensje jak coś jest nie tak. Wszystko byle nie diocom!!! A na koniec i tak zabiorą Ci wypłate i inne należne świadczenia oraz skwitują Cię mianem złodzieja. Można by dużo mówić. Mówie szczerze ale wybór należy do Ciebie. Podro...

Witam.Dzisiaj znalazlem oferte pracy tej firmy na stanowisko montera instalacji niskopradowych.Prosze o wypowiedz kogos kto pracuje lub pracowal w tej firmie na temat zarobkow,godzin pracy,ogolnych warunkow itp.Czy warto aplikowac na to stanowisko.Z gory dziekuje za wypowiedzi.

hit

ale oni wiecznie kogos szukaja, ludzie którzy maja wiedze w temacie jaki oni potrzebują albo pracuja w porządnych firmach albo szybko od nich odchodza

Współczujący

To oni z tej firmy na "zbity pysk" wyrzucają za to że wyrażasz swoją opinie jakakolwiek ona jest??? Jak tak czytam co napisałeś (aś) to żal mi cie że tam pracujesz. Ile osób musieli wyrzucić na ten "zbity pysk" bo komentarzy widze tu bardzo wiele i większości nie są one pozytywne, a może poprostu ludzie mieli dość i sami odeszli a zostali tylko desperaci których nie stać na lepszą pracę?? Sam(a) sobie odpowiedz...

rob

Karor - 2013-08-07 12:20:38 a czy takie monitorowanie pracowników jest zgodne z prawem? nikt się nie skarżył na to? to na pewno nie są dogodne warunki pracy..jest zgodne pod warunkiem, że nie narusza ich dóbr osobistych. a to że warunki nie są dogodne to już kwestia tylko tych którzy się na to godzą.

Gumi

Pewnie nie jest, ale dla nich co tam.. podsuną Ci do podpisania papiery i musisz sie na wszystko zgodzic na wszystko co chcą albo dowidzenia. Naiwnych tam mają na pęczki

pawel

Przecież wyraźnie w innym poście jest napisane, że są kamery!!!!! Czytaj ze zrozumieniem wszystko co jest napisane!!!!!!! O pensji też jest komentarz. Jak już na prawdę chcesz coś "nowego" wiedzieć to tam idź i zarząd spółeczki wypytaj osobiście - na pewno udzielą rzetelnej odpowiedzi ;/ Odnosze wrażenie, że oni właśnie takich ludzi potrzebują ;/ Nie wiem co musi się stać aby coś dotarło do rozumu!

Nie polecam tej firmy mimo to że jestem jej pracownikiem (już niedługo) płace marne, niestety nikt nie lubi być szpiegowany i traktowany jak potencjalny złodziej a tu tak jest:( nic sie nie zmieniło i nie zmieni garstka ludzi bardzo fajna, ale jest część taka której lepiej unikać... tak naprawde wątpie żeby teraz zatrudniali bo gruba kasa z dystrybucji polsatu sie urwała - także pewnie będą zwalniać (zresztą pare osób by sie przydało) jak Ci zależy idź na rozmowe ale nie wróże zadowolenia pzdr

jano

Dzięki Bogu już nie mam nic wspólnego :))))))))))))))))) Jest tutaj tyle komentarzy, one na prawdę są wystarczająco wymowne.

Zostaw merytoryczną opinię o Diocom Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Diocom Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Grażyńskiego 74
    43-300 Bielsko-Biała