byly teraz kierowca tira - 2013-01-10 16:18:15
:-) - 2013-01-10 13:05:30
A ile kijanek kupicie, czy tam weźmiecie w leasing?
Może 550 - czy ilu was tam jest??
Szef wszystkie sponsoruje, czy kierowcy biorą na kredyt???
uhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaz czego sie cieszysz debilu??? widac ze jestes z tych 90 procent kretynow widac ze niczego nie kumasz te samochody czy to kijanki czy skody zniszcza ciebie i reszte normlanych taksowkarzy dla ciebie to abstrakcja debilu???? tak sAmo takie polmuzgi jak ty smialy sie z przewozu osob ze nie powstana ze to ze tamto i co sie stalo zniszczyli rynek taxi w krk potem byla druga szansa jak wchodzila ustawa wystaczylo tam nie isc ale ras i czerwiec doskonale wiedza kto lub co to jest taksowkarz najlepsze jest to ze nie jedna falszywa gnida taksowkarska pare tygodni wczesniej plula na icara a pierwsza pobiegla zrobic berlo rasiowi jak widze wiekszosc z was to mi sie zygac chce nie dziwie sie ze ludzie was nie szanuja a tacy geniusze jak ras czerwiec koniorz kublik edzio piotrus z bangladeszu robia kase i sie smieja z frajerow a frajerami jestescie wy moge to z cala odpowiedzialnoscia stwierdzic od 2 lach nie jestem zlotowa od momentu kiedy wszystkie sieci oszalaly i zeszly z cen z przez 10 lat powiedzialem dosc!!!!!!!!!!!! jestem kierowca tira tez ciezka i niewdzieczna praca ale dobrze zarobie i nikt mi laski nie robi nie rzada pieniedzy za abonament nie musze sie martwic za co naprawie tira bo to nie moja sprawa to ja za ciezka prace wyciagam reke po wyplate a nie ktos kto nic nie robi kaze mi placic abonament za stawki ktore nie daja mozliwosci normalnie egzystowac nastepna sprawa jak widze te taksowki nie wazne czy to icar czy mega barbakan beton itd to az strach wsiadac masakra na postojach 15 20 letnie trupy to jest nie do pomyslenia taksowka jest wizytowka miasta wiec kretynie placcie dalej abonament wlasnym szefom niech ras ic czeriwec zarabiaja grube setki tysiecy zlotych a wy debile nadal przymierajcie glodem dzieki bogu wyzwolilem sie z tego syfu i nigdy wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiesz co ci powiem, dobrze piszesz, te skur wysyny typu R&CZ czy też Andrzej i Stasiu, Edziu i inni, zniszczą ten rynek i zniszczą kierowców, z tych 4 tys. taksówkarzy zrobią sobie niewolników i murzynów, którzy tak jak piszesz za chwilę za 1600 zł brutto(czyli dla nieświadomych jakieś 1100 zł na rękę) będą dymać i bogacić frajerów, tak jak napisałeś, tylko sorki coś ci powiem - ja nie jestem wśród tych 90 % neandertali - ja kolego mam 38 lat i mam mundurową emeryturkę (prawie 2 tys. na rekę), plus nie płacę zusu, oprócz zdrowotnego, dodatkowo mam studia nie tylko mundurowe, cywilne też skończyłem, narazie robota na taxie mi pasuje, ale jak przestanę na tym zarabiać (chociaż nawet w obecnej sytuacji zarabiam na tym o wiele więcej niż wy) to poszukam sobie innej, myślisz, że mnie nie przyjmą, tak młodego, emeryta od którego nie muszą opłacać zusu? Tak więc wyzywać od neandertali możesz sobie pozostałą część z tych 90 % neandertali swoich aktyualnych bądź byłych kolegów po fachu.
Teraz kumasz???
uhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Ja mogę się śmiać z was wszystkich, prawie wszystkie zmiany będą dla mnie dobre, a najlepsze będą te po których z tych 4 tys. taksówkarzy zostanie 3 tys. albo jeszcze mniej.
uhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaha
Kumasz???