Sopoltrad Sp. z o.o.

Kraków

Sopoltrad Sp. z o.o.
4 11

Opinie o Sopoltrad Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Sopoltrad Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Nicknick

Nie polecam tej firmy.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Sopoltrad Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Antoni

Kiepski zespół tłumaczy, błędy/kalki ortograficzne niemal we wszystkich tłumaczeniach. Na szczęście jest mnóstwo innych biur w Krk bardziej "na poziomie." Z licznych mailów, stwierdziłem że ekipa ma wysoką samoocenę. Jak kolega powyżej potwierdził, "zdecydowanie odradzam."

PM
@Antoni 19.10.2017 18:18

Pracuję w konkurencji i od kilku lat widzę te wpisy, zawsze podobne: nienawistne, bez konkretów i z charakterystycznymi błędami. Pojawiają się zawsze gdy Sopoltrad publikuje ofertę pracy. Zgłosiłem się do nich niedawno jako kandydat i zapytałem m. in. o co chodzi z tymi wpisami. Wyjaśniono mi, że to najprawdopodobniej skutek nieudanego okresu próbnego 4 lata temu (!), zaś składnia i liczne błędy stąd, że język polski nie jest językiem ojczystym autora wpisów. Moja rekrutacja przebiegła bez zarzutu, wprawdzie postanowiłem pozostać u obecnego pracodawcy, ale mogę jedynie polecić tę firmę.

wiemzeszefcochwilasprawdzaiusuwa

ZDECYDOWANIE odradzam wszystkim podjecia pracy w tej "firmie". Pozdrawiam!

rena
@wiemzeszefcochwilasprawdzaiusuwa 06.09.2013 23:48

a coś więcej na ten temat? dlaczego odradzasz?

Zostaw opinię o Sopoltrad Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sopoltrad Sp. z o.o.