Sopoltrad Sp. z o.o.

Kraków

Sopoltrad Sp. z o.o.

Opinie o Sopoltrad Sp. z o.o.

Nicknick

Nie polecam tej firmy.

Frau
@Nicknick 03.03.2018 22:31

Dlaczego? Właśnie się rekrutuję i chciałabym wiedzieć, co/jeśli jest w tym miejscu nie tak.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Sopoltrad Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Sopoltrad Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Antoni

Kiepski zespół tłumaczy, błędy/kalki ortograficzne niemal we wszystkich tłumaczeniach. Na szczęście jest mnóstwo innych biur w Krk bardziej "na poziomie." Z licznych mailów, stwierdziłem że ekipa ma wysoką samoocenę. Jak kolega powyżej potwierdził, "zdecydowanie odradzam."

Klara
@Antoni 19.10.2017 18:18

A co to jest kalka ortograficzna? Piszesz to jako były pracownik, czy były klient? Bo ja jako były pracownik mam zupełnie inny odbiór tej firmy. Poza tym czepianie się czystości języka, jak samemu używa się "mailów"...

PM
@Antoni 19.10.2017 18:18

Pracuję w konkurencji i od kilku lat widzę te wpisy, zawsze podobne: nienawistne, bez konkretów i z charakterystycznymi błędami. Pojawiają się zawsze gdy Sopoltrad publikuje ofertę pracy. Zgłosiłem się do nich niedawno jako kandydat i zapytałem m. in. o co chodzi z tymi wpisami. Wyjaśniono mi, że to najprawdopodobniej skutek nieudanego okresu próbnego 4 lata temu (!), zaś składnia i liczne błędy stąd, że język polski nie jest językiem ojczystym autora wpisów. Moja rekrutacja przebiegła bez zarzutu, wprawdzie postanowiłem pozostać u obecnego pracodawcy, ale mogę jedynie polecić tę firmę.

wiemzeszefcochwilasprawdzaiusuwa

ZDECYDOWANIE odradzam wszystkim podjecia pracy w tej "firmie". Pozdrawiam!

rena
@wiemzeszefcochwilasprawdzaiusuwa 06.09.2013 23:48

a coś więcej na ten temat? dlaczego odradzasz?

Zostaw opinię o Sopoltrad Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sopoltrad Sp. z o.o.