do matola jezdzacego swiniowozami 17.03.2013 15:20
Inne
kolejny klient Icar - 2013-03-17 14:58:37
:-))))) - 2013-03-17 13:47:39
kolejny klient Icar - 2013-03-17 10:43:44
:-))))) - 2013-03-16 13:15:18
barbasran - 2013-03-15 19:37:35
nie wiem z czego się cieszysz baranie.Nie zauważyłeś że ostatnio tylko te nocniki jeżdżą z klientami?!?!?(przynajmniej pogoda nam sprzyja bo gdy zaświeciło słońce to miałem dniówki po 80 zł,oby ta zima trwała do września)Też jeżdżę w barbakanie i jakoś żyję. Jak ci zal patrzeć jak nocniki jeżdżą to się przenieś do nich, będziesz "śmigał" razem z nimi..........
uhahahahhahahahaha
Raś cię przyjmie z otwartymi rękami, jeszcze ci da wszystko na raty. Może postaraj się namówić na przejście jeszcze innych (tak przynajmniej z setkę albo lepiej), to się u nas trochę rozluźni :-)))))))))))))))))))))
PowodzeniaOj to jest prawda, wszystkie dalsze kursy, kurdwanów, bieżanów, huta, itp bierze Icar i mega bo nikt nie da się doić. Wsiadasz i wiesz ile zaplacisz, jadę niezależnie od korków. "Trumienki" jak Wy to nazywacie, maja się na prawdę dobrze, śmigają aż miło. Ich kierowcy jedyne na co narzekają to na miny, przez to tracą czas i pieniądze. Ale mimo waszych chamskich zagrywek i tak wychodzą na swoje. No ale tak co innego robić stojąc na postojach jak nie kupić zdrapki za 5 złotych i dzwonić... Na szczęście zrobili już bazę stałych klientów i wiedzą kto jest rzetelny a kto nie. I tym sposobem nigdy mi się nie zdarzyło, żeby nie przyjechali.Wszystkie dalsze kursy typu Świątniki, Myślenice, Niepołomice i inne wioski też bierze icar i mega bo nikt nie da się dymać, tam taki bieda mega klient jak ty płaci 1,50 zł/km, widzisz chłopaki śmigają jeszcze taniej niż z tobą po mieście, może zapytasz ich czemu po mieście tak dużo musisz płacić(2 zł/km), skoro opłaca im się do Myślenic lecieć za 1,50 zł/km?
uhahahahahahahahahahahaha
A tak w ogóle co do tego śmigania, to zapytaj kierowców czemu coraz częściej wjeżdżają i koczują na postojach (na razie tylko na zadupiach), przecież oni mają tyle zleceń od takich bieda mega klientów jak ty, że nie muszą wyczekiwać na klienta na postojach.
uhahahahahahahahhahahahuhahahaha, jak nie było icara to sami jeździliście bez włączania terminala za parę złotych mniej, zresztą dalej tak jest.Oczywiście nigdy z telefonu, tylko w ukryciu przed szefuniem. A w Icarze pełen luzik. Wiesz ile zapłacisz, nie musisz patrzeć i kontrolować na ręce czy nie kombinuje przy terminalu i czy "przypadkiem" nie włączyła mu się inna taryfa. I na prawdę śmieszy mnie określenie bieda klient od człowieka słynnej "złotówy", który zawsze jej nie ma, oczywiście w sytuacji 39 zł za kurs, no bo przy 41 zł sam już jej nie odpuści (buhaha), po za tym na forum jest mnóstwo postów dotyczących jak tu na tym i owym zaoszczędzić. I co też jesteś bieda taksiarzem, czy mądrym taksiarzem nie dającym się frajerzyć??sfrajerzyl to sie twoj stary jak cie robil obstawiam ze poslizgnol sie na mydle bo takiego nie dojeba zrobic to prawdziwa sztuka stary powiedz kto cie splodzil to cie pomszcze ja nawet nie mam zamiaru ci ublizac mi poprostu jest ciebie zwyczajnie zal naprawde:( mysle ze zrobimy na ciebie sciepe na postojach i zafundujemy ci miesiecznie wakacje w kobierzynie na oddziale schizofrenii paraoidalnej bo wg ciebie kazdy zawsze cie okrada kazdy chce cie naciagnac oszukac wyfrajerzyc tylko icar i gow niana mega sa ok to jedyne co widzisz lecz sie chlopie naprawde bo to juz zly syndrom