do matola jezdzacego swiniowozami 09.03.2013 09:12
Inne
kolejny klient Icar - 2013-03-07 17:05:29
do udawanego klienta icar - 2013-03-07 13:44:40
kolejny klient Icar - 2013-03-06 19:38:02
Tak pewnie. Już były kiedyś pomysły żeby taksówki były jednakowe, jednego koloru, żeby ukrócić działania cwaniaczków to był sprzeciw Wasz wielki. Mi tam jazda Astrą jedynką nie przeszkadza. Dobrze wiecie, że te wszelkie opowieści o syfie w Icarze itd są wydumane. Kolega ma rację w jednym, jest Was za dużo. Ale ceny są ok. Gdyby było Was mniej, mielibyście więcej roboty. Tyle, że wielu z Was i tak woli zrobić pięć droższych kursów zamiast 10 tańszych. Jak dla mnie powinno być ok. 3000 taksówek w Krakowie, stała stawka 2,30 za km, bez rabatów i innych cudów, ale też w niedzielę i święta (trudno, taki macie charakter pracy; tak samo jak nikt w innej pracy nie otrzymuje większego wynagrodzenia za pracę w te dni, po prostu jest grafik i tyle). Ale Wy nigdy się nie dogadacie i dlatego dalej będzie jak jest. Tak wiem, zaraz się zacznie atak na mnie, jak na innych co chcieli coś powiedzieć, ale prawda jest taka że na prawdę czasu się skończyły. Ostatnio oglądałem słynnych zmienników, i pada tam taki teks: "e spoko po południu można przebierać w łepkach do woli". No i to się faktycznie zmieniło. No cóż wypada tylko przeprosić wszystkich taksówkarzy, szczególnie tych co jeżdżą po 2,80, że się ich omija na postojach.piszesz ze ci drogi kliencie jazda astra 1 nie przeszkadza tak??? nie zycze ci kiedys by w tym 20 letnim zlomie urwalo ci sie kolo jak bedziesz sobie zadowolony pomykal za poldarmo z cyborgiem po 34 godzinach pracy czyli kierowcy icaritasa piszesz ze sie nie dogadamy???? dogadamy sie i to juz za chwile nie wiesz wszystkiego to forum to tylko zaslona dymna za chwile bieda kliencie bedziesz jezdzil na pelny zegar 4.2 za km w nocy i 2.8 zl w dzien a jesli nie bedzie cie stac to trudno jak i wiekszosc chlopakow za toba plakac nie bedziemy a jeszcze jedno nie interesuj sie ile ja zarabiam i mam to w nosie ile wedlug ciebie powinienenm zarabiac jestes zalosnym agitatorem ktory mysli ze mu wszystko wolno ja w niedziele niore o 50% wiecej bo ty wtedy siedzisz sobie w domku i odpoczywasz a ja jestem w pracy twoje zdanie w tym temacie nie ma zadnego znaczenia i czasy to sie dopiero zaczna ciezkie czasy ale dla waszych korporacji tak za chwile dostaniesz 150 zl abonamentu max przy tej ilosci kierowcow i tak bedziesz zyl lepiej niz ja czas start tik tak tik tak nawet nie wiesz jaka twoi kierowcy szykuja ci niespodzianke pozdrawiam.........Ojejku, jejku, ależ ja się boję! Co to za straszne czasy przyjdą. Oj misiu drogi, pamiętaj że w Krakowie jeździsz. A jeździj sobie i za 10 złotych za kilometr, a proszę Cię bardzo. Będzie tak samo jak z piwem w knajpie, rok temu było po 11-12 złotych i co ludzi owszem było stać, ale przestali chodzić i co....zeszli na 7-8 i ludzie wrócili. Tak samo będzie u Was jak przeszarżujecie z cenami. Co do niedzieli, to akurat Twój wybór, też możesz sobie siedzieć w cieple koło żonki. W przeciwieństwie jednak do wszystkich osób, które na prawdę muszą iść do pracy, żebyś mógł sobie kupić to i owo, żeby Ci udzielili pomocy jak zachorujesz, żebyś mógł sobie pójść do kina, kawiarni, itd., Ty masz wybór, inni nie, bo masz działalność. I prawda jest taka, że nigdy się nie dogadacie, bo jest wśród Was za dużo emerytów i rencistów, dla których dalej się będzie opłacało jeździć i wiesz co...to będzie dla nich raj, bo będą mieć mega branie. No ale dobrze Ty stój sobie dalej na postoju o patrz jak ja wsiadam do Icarka, który zabiera Ci sprzed nosa kolejnego klienta...I właśnie ta retoryka powoduje, że PRL-owskiej mentalności ludzie mówią NIE. Olewasz mnie, olewasz moich znajomych, ok, olewaj wszystkich, w końcu klient Twój Pan. Pytanie tylko ile można dorabiać się na narąbanych angolach?oczywiscie szanowny kliencie nie pamietasz niczym nie powstal icaritas czyli przewoz dla takich swin jak ty czyli swiniowoz jezdziles we wszystkich sieciach po 3.5 zl za km i wtedy musiales jezdzic bo kazda siec miala ta sama cene juz ci napisalem ja za toba i twoimi znajomymi widzac jakim jestes idiota pewnie sa tacy sami plakac nie bede w mojej taksowce nie ma miejsca na trzode chlewna wiec takie zero jak ty nigdy do niej nie wsiadzie to po pierwsze po drugie za chwile astry jedynki juz nie bedzie na taxi widze biedaku zwany arturem tylko zmieniles nick ze ciebie podnieca ze kazdy jest takim biedakiem jak ty sam powiedziales ze cieszysz sie ze jedzies astra 1 ale za darmo niestety plebise za chwile sie to skonczy dla takich ludzi jak ty idealnym rozwiazaniem sa autobuty oraz nocne mpk gdzie w milej przyjemnej atmosferze ze swoimi znajomymi na karte mpk (bo taniej nie skasujesz zwyklego biletu bo mpk to tez zlodzieje i zdzierdzy nieprawdarz) zostaniesz pobity okradziony lub w najlepszy przypadku zwyzywany piszesz o ludziach smieciu ktorzy musza isc na prawde do pracy a ja wozac two