icar - 2013-03-21 22:13:24
złotówa icar - 2013-03-21 15:31:25
klient - 2013-03-20 20:33:16
inny klient icar - 2013-03-20 17:28:04
Bo Francja koleżko to zadupie cywlilizacyjne :)
Dzięki icarowi mogę dojechać z Niepołomic do Krakowa za kilkanaście złotych bo przełączają taryfę dopiero przy tabliczce "Kraków", a nie tak jak wy przy strefie taxi. A tabliczka "Kraków" od strony Igołomskiej jest dopiero za mostem na Wiśle :)
Zawsze się zastanawiam jak tym pajacom opłaca się wozić mnie po kosztach paliwa, ale skoro grzecznie jadą to korzystam, obserwując ich skwaszone miny :)Na drzewo złotówo. Twoją prowokację da się wyczuć z daleka.Niestety muszę to potwierdzić. Jestem złotówą w firmie icar i rzucają nas po 20 km z Prokocimia do Niepołomic po to żeby zawieźć jakiegoś gnojka na pierwszej taryfie do domu w okolice Igołomskiej za kilkanaście złotych. To nie jest jazda po kosztach paliwa - to jest jazda poniżej kosztów. Zresztą teraz już tak się porobiło że paliwo to my zużywamy głównie na postojach żeby się ogrzać. Zawsze gdy zgłaszamy pretensje mówią nam, że raz w tygodniu możemy wziąć taki kurs na klatę bo przecież takie nie są codziennie i że powinniśmy być zadowoleni bo przecież większość to krótkie kursy ze studentami po mieście za 11-14 zł. Tylko że nawet na taki kurs czeka się już czasem dwie godziny.
Prawie każdy z nas kto może szuka już innej roboty, tylko że ciężko teraz. Niebawem trzeba będzie iść na bezrobocie bo na ZUS się nie wyrobi. Rotacja u nas jest duża. Cały czas mamią nowych naiwnych obietnicami bez pokrycia.
Przestrzegam przed właścicielem tej firmy, który raz udaje na tym forum zadowolonego kierowcę, a innym razem klienta.to po co złotówo tu przylazłeś.Gdy was nie było w icarze było super i pewno znowu tak będzie jak ty i twoi kumple wrócą do swojej dawnej sieci.To tak na marginesie bo ja jeżdżę od początku icara i jeszcze nigdy nie stałem 2 godz do zlecenia(wyłączając Balice)
"Prawie każdy z nas kto może szuka już innej roboty"-jest nas ponad 600,z każdy rozmawiałeś że piszesz takie pierdoły?
"Niebawem trzeba będzie iść na bezrobocie bo na ZUS się nie wyrobi"-robisz 1500 zł obrotu że nie masz na zus?
"Rotacja u nas jest duża"-skąd wiesz,wszyscy co rezygnują i przychodzą wpisują ci sie do pelemele?
"Przestrzegam przed właścicielem tej firmy, który raz udaje na tym forum zadowolonego kierowcę, a innym razem klienta."-jesteś wróżką czy administrator tej strony zadzwonił do ciebie z informacją że zadowolony kierowca i klient to osoba pisząca z tego samego konta IMEI?
jeżdzę w icarze prawie 4 lata i wiem że R&C takiego kretyna nie przyjęli by nawet przy wpisowym 2 tys.Więc siedź dziadzie na postoju,żebraj dalej o klienta i wkurzaj się gdy widzisz taxi iCarO czym ty do mnie chłopak rozmawiasz ?
Jeżdżę w icarze prawie od samego początku. Wtedy było rewelacyjnie, ale gdy musiałem stać się złotówą to naprzyjmowałeś swoich dawnych kolegów z sieci w której jeździłeś i skończyła się jazda. Narobili bydła i klienci poodchodzili do Megi. Powiedz więc im, żeby wracali z powrotem. Najlepiej wróć razem z nimi ;)
My kierowcy będziemy ci za to wdzięczni na zawsze :)
Ps. Co to je pelemele ?