Lukasz - 2013-03-29 15:11:11
ok - 2013-03-29 13:10:45
z innej beczki - 2013-03-29 11:47:47
Tego nie wiem jakie stawki ale gosc po rozmowie wydawal sie sensowny powiedzial ze daja gwarancje ze max 200-250 wozow i tylko wtedy jak bedzie.ruch z tego co mowil zrozumialem ze zalezy mu ba tym by u niego taksowki jezdzily a nie staly na.kwote abonamentu potem max 200 zl tez daje pisemna gwarancje w umowie zero kosztow.wejscia naklejki program na androida za free mozna w kazdej chwili odejsc bez zadnych konsekwencji poczatkowo abonament 100 zl ale ponoc dla 30 pierwszych za free do momentu rozkrecenia sieci nie wiem jesli to prawda ze facet daje pisemna gwarancje ze tak bedzie da przyzwoite stawki to tak jak kiedys u nas w icarku jak nas bylo 250 bylo super naprawde zarabialem niezle zqstanawiam sie chyba pojde.z ciekawosci zobaczycTą sieć otwierają kierowcy z barbakanu z tego co wiem. Ofertę jeżeli chodzi o opłaty mają ok, zobaczymy tylko po ile będą jeżdzić i czy będą w stanie rozkręcić sieć. Kierowców nie powinno im zabraknąć bo na pewno część barbakanu do nich pojdzie. Ciekawe co na to Stanisław filantrop? uhahaha
Powoli kończy się era wszechmogących preziów? Tak trzymać panowie. W obecnej sytuacji powinno powstać kilka lub nawet kilkanaście mniejszych firm, coś na zasadzie stowarzyszeń, które zadbałyby przede wszystkim o ceny po jakich jeździmy. Koniec z niewolnictwem pod postacią barbakanu, megi, icara i wszystkich prywatnych sieci, w których prawdziwe pieniądze robią tylko prezesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I niby ta sama siec dziala w Warszawie i Lublinie tam tez ja kierowcy Barbakanu otworzyli :DOd kwietnia wchodzą dwie nowe sieci. Właściciel lokowozów połączył się z podobnym idiotom do siebie, z Warszawy i to będzie eko taxi czy jakoś tak. Będą jeździć po 1,60 zł/km, bez licencji, jako ochroniarze czy coś w tym stylu, będą również wynajmować auta, tzn. z tego co czytałem w Warszawie to wynajmują kierowcom takie szroty, że strach w nie wsiadać. Firma działa na zasadzie ciągłego naganiania (poprzez ogłoszenia w prasie itp.) nowych kierowców (tzw. bydła bez licencji, badań itd.)z których czerpie zyski nie z abonamentu (bo nawet największy jeleń jeździ tam góra miesiąc czy dwa, bo bardzo szybko się dowiaduje, że to się w ogóle nie kalkuluje), lecz doi ich na wstępie: wpisowe i inne opłaty.
A dodatkowo kierowcy z barbakanu tworzą nową sieć ale taxi, o której pisaliście wyżej. Tylko tu narazie nie wiadomo jeszcze po ile będą jeżdzić.
No i zaczyna się jazda na całego, mega bieda nędza i icaritasy zacznijcie obgryzać paznokcie, bo oni właśnie polują na waszą klientelę uhahaha. A tak w ogóle to jest grane coraz więcej icaritasów widzę na postojach, już nie tylko za zadupiach w nocy, coraz bardziej zbliżają się do centrum. Wczoraj widziałem jadąc z klientem jednego na postoju pod koroną, kur wa zaraz zakoczują koło mnie na siennej, czy na szczepanie......
Podu pcyło wam się w dyńkach? Zaraz EKO cab srab was wyprostuje, nie mogę się doczekać aż zobaczę ich na mieście uhahahaha.........