Propozycja - 2013-04-11 15:07:34
Panowie z barbakanu , ja proponuję na strajk przyszły poniedziałek 15 kwietnia między 6 rano, a 10.
Przez weekend powinniśmy zdążyć powiadomić wszystkich, bo przecież w weekend wyjeżdża wszystko co ma tylko 4 koła.
Forma strajku nie logowanie się do terminala, nie branie wolnokończących, jazda bez zniżek tylko z postoju.
Jak ktoś ma inne propozycje co do formy czy daty to proszę pisać.
Te kilka godzin to tylko protest ostrzegawczy, następnie proponuję się zebrać w jakimś określonym dniu i miejscu i ustalić postulaty tzn. stawki i rabaty po jakich będziemy jeździć i przedstawić to prezesom jeżeli się nie zgodzą strajk aż do skutku.
Zbieżmy się w końcu i zadbajmy o swój wikt, nie może być tak, że dwóch kolesi będzie decydowało o tym ile zarabiamy. Goście nic nie robią tzn. nie załatwiają nowych umów z firmami, nie reklamują, ostatnio w marcu zlikwidowali nawet darmową infolinię 800400400 na którą ludzie dzwonili, bo co, bo panom koszty rosną, a nam obniżają i tak już głodowe stawki.juz widze zafajdane rumuny jak strajkujecie ha ha ha zbierze sie moze z 20 i stasiu tupnie noga a reszta zrobi siad plaski i zajmie sie truskawa koniorza wywali na zbity pysk tych 20-stu i ma po problemie za chwile przyleci na ich miejsce 40-stu ktorzy beda os razu sie nachylac jesli nawet zaczniecie ten smieszny strajk jesli wczesniej pod pierdalacze was nie zakapuja a stanie sie tak na 100% to i tak nic z tego nie bedzie BARBACHLAM ICARITAS MEGA NEDZA SYF BANGLADESZ to ziberanina najwiekszego syfu w krakowie!!!!!!!!! to zbieranina zebrakow debilow na ktorych koniorz grzyb ras czerwiec edzio piotrus robia ciezka salate piszecie ze powinnismy wszyscy jezdzic w maxymalnych stawkach ha ha ha ha ha juz to widze jak wy jezdzicie w nocy tak jak ja za 4.20 za km ha ha ha ci ludzie ktorzy jezdza w tych firmach chwala sobie swoje stawki wyprane mozgi i sztuczny ruch robia swoje teraz posluchajcie starego wyjadacza betona jak bedzie za chwile wchodzi ale taxi oraz eko taxi beda jezdzic po 1.6 za km i w nocy ponizej 2.zl zaczyna sie prawdziwa wojna i nieliczni z was przetrwaja najlepsze postoje w centrum juz sa opanowane przez betonow dojdzie do takiej sytuacji ze beda walki w centrum miedzy betonami a korporacyjnymi lajzami prosty rachunek w nocy icar mega barbachlam jezdzi srednio za 2 zl za km!!!!!!!i wracacie do centrum jak idioci ja mam 4.2 za km to tak debile jakbyscie pojechali na prokocim i od razu dostali zlecenie bo ja powrot mam zapewniony a co do stawek juz dawno wam pisalem jakie stawki powinny byc w krakowie przypomne jeszcze raz
10 zl trzasniecie drzwiami
3.5 zl taryfa 1
5.0 zl taryfa 2
7.5 zl taryfa 3
10 zl taryfa 4
50 zl godzina postoju
wtedy ekonomiczmi debile pracowalibycie po 10 godzin max przez 25 dni w miesiacu mielibyscie normalne samochody i normalne rodziny a tak to spicie w tych wrakach sracie szcacie zrzecie wrastacie powoli w swoje 20 letnie trumny ostatnio widzialem bydlaka z icaritasa renowka laguna ma na tylnej klapie naklejona swinie nie moglem powstrzymac sie ze smiechu ha ha ha ha
podsumowanie:
juz kiedys wam pisalem zwiazki zawodowe to lek na cale zlo
zal kademu z was debile wysuplac po 10 zl miesiecznie!!!!!!!!!!
ras czerwiec i inne szkoly dla taxi masowo produkuja taksowkarzy jak warzywa widze przeciez ile tego go wna pojawilo sie na miescie na dzien dzisiejszy jest nas 3980 sztuk!!!!!!!! w najleszym okresie 2007 bylo nas uwaga 2900 sztuk!!!!!!! 1000 aut mniej a roboty 2 razy tyle wiec cwoki dopuki nie zrozumiecie ze tylko zwiazek i sztab prawnikow ktory za nasze pieniadze pojdzie na batalie z urzedem miasta i zacznie wojne z prezesami sieci to umrzecie z glodu ale 90% taksowkarzy to tepaki ne zrozumieja o czym ja tu pisze wiec pozdrawiam was ekonomiczni geniusze ha ha aha haa ha beton