Opinie o ENPIRE Transport - Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ENPIRE Transport - Bydgoszcz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENPIRE Transport - Bydgoszcz w Bydgoszcz

Obiektywna

BARDZO POLECAM ???? świetne przygotowanie do pracy ,aż się chce człowiek szkolić . Przyjazna atmosfera , wygodne stanowiska pracy. Praca indywidualna ,ale także w grupie nie jest stresująca a wręcz rozwijająca , zawsze można liczyć na pomoc. Polecam.

Zuzanna
@Obiektywna

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco, szczególnie dla osób, które za cel swój stawiają rozwój kariery przy akompaniamencie świetnej atmosfery, o której wiele tu osób już wspomniało. Czy zechcesz napisać coś więcej o pracach wykonywanych w grupach w tej firmie? Jakiego rzędu są to projekty? Firma posiada również swojego Instagrama --> https://www.instagram.com/enpire.team/ myślę, że może posłużyć to jako niezbywalny dowód na otwartość pracowników i ich wzajemne relacje.

Specjalista ds. sprzedaży i...

I can tell you the following this company knows their paperwork. Before i have found this company 90% of others did not know how to hire a foreigner but they do so yeah it´s a big plus. I work here as ''Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta'' and i can tell you the job is good.

Nowy pracownik od miesiąca

Jestem bardzo zadowolona. Przyjazna atmosfera, pomocni ludzie, a przede wszystkich dużo śmiechu. Jest czas, aby porozmawiać, ale też aby ostro pracować.

Agata

Polecam:) Fajna przyjemna praca, w miłej atmosferze. Początki wymają więcej nakładu pracy, dalej samo się układa. Pracodawca godny polecenia.

Spedytor

Pani z bydgoszczy bardzo niemiła, az nachalnie zbyt wygadana. Nie raz przerywała mi to, co mówię i kończyła swoje. Przechwalała pracę i obiecywała gruszki na wierzbie. Zaproponowałem 3700 brutto, co jak na dzisiejsze czasy to i tak mało (licząc dojazdy, mieszkanie, żywność i inne płatności), co według niej było za dużo. Myśląc i podchodząc do człowieka w ten sposób może lepiej byłoby im zatrudniać studentów.

Czym się zajmuje ich firma, co robi spedytor, nadgodziny, moje doświadczenie, mocne i słabe strony

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracownick

Wszystko jest elegancko. Trzeba pracować skutecznie i możesz zarabiać bardzo dobre pieniądze. Atmosfera jest dobra, wszystko odbywa się w szacunku do pracownika. Polecam

Pracownik.

Polecam firmę Enpire. Jest przyjazna firmą, która przyjmuje osoby również bez doświadczenia i oferuje system szkoleń które przygotowują odpowiednio do pracy. Warto przyłożyć się i osiągać świetne wyniki. Dobre warunki pracy, atmosfera i możliwość rozwoju. ;)

Mati

Polecam pracę w Enpire, pracuje tu już ponad dwa lata w dziale spedycji, atmosfera jest super, zarobki b. dobre i ciekawa praca.

Nick Kowalski

Warunki pracy, atmosfera, ludzie i praca sama w sobie REWELACJA!! Tylko lokalizacja trochę kiepska.

Bez doświadczenia

Jetem świeżo po studiach logistycznych, czy jest jakaś szansa dostać pracę w tej firmie jako spedytor bez doświadczenia? Jak aktualnie oceniacie tego pracodawcę?

Bdg123
@Bez doświadczenia

Hej! Jako pracownik Enpire i osoba która również była po studiach logistycznych bez wcześniejszego doświadczenia (poza praktykami , które wiadomo jak wyglądają) miałem pewne wątpliwości czy mam szansę ale zasięgnąłem porady u kolegów, którzy już pracowali w tej branży i stwierdziłem że chciałbym zobaczyć jak to wygląda i czy podołam. Od samego początku byłem pozytywnie zaskoczony - moja przygoda zaczęła się od szeregu szkoleń, które miały mnie przygotować obsługi klienta i pokazać podstawy pracy spedytora - i naprawdę muszę przyznać że bardzo mi to pomogło kiedy już na poważnie zacząłem pracę. Wiadomo początki jak w każdej pracy może nie są łatwe ale zawsze jeżeli spotkasz się z jakimś problemem możesz poprosić o pomoc bardziej doświadczonych kolegów - nigdy się na Nich nie zawiodłem. Jako osoba, która przyszła tutaj bez żadnego doświadczenia, a pracuję tutaj od kilku miesięcy mogę Ci powiedzieć, że to była najlepsza decyzja - przede wszystkim nabierzesz doświadczenia w branży, ciągle się rozwijasz, atmosfera w pracy jest taka, że aż chce się iść do pracy i w miarę upływu czasu będziesz zadowolona pod względem finansowym - dobrzy pracownicy naprawdę są doceniani. Jeżeli nie lubisz monotonii w pracy, to uwierz mi jest to praca dla Ciebie :)

Spedi
@Bez doświadczenia

W krótkim czasie firma mocno sie rozwinęła, nie zatrzynuje sie i ciągle prze do przodu nie zapominając o fundamentach-ludziach :) ktos powie ze tyle osób to korpo - jak dla mnie gdyby tak wyglądała korporacja to jako wzor do naśladowania :D liczy sie pracownik a ze wymagane sa wyniki.. to nie panstwowka ze jak chce sie podwyżkę to organizuje strajk... im ciezej pracujesz tym wiecej zarabiasz- a masz i tak tylko 8h :) A odpowiadając na Twoje pytanie:tak. Masz szanse i duże moim zdaniem, jesli jestes gotowy na zmianę swojego życia to wpadaj, nie pozalujesz, każdy tu jest otwarty i chętnie Ci pomoże przejsc przez trudny poczatek. Do zobaczenia na pokładzie:)

Jack

Cześć, jestem tam od niedawna, lecz powoli się rozkręcam. Pracują tam super ludzie, których podglądanie daje mi motywację do działania i zarabiania. Polecam.

Samsobiepanem

Pracuję w Enpire i powiem tak: jak się chce i się działa to można bardzo dużo.

Taki jeden

Jestem pracownikiem Enpire od kilku lat i szczerze mogę polecić prace tutaj. Jeśli ktoś chce zarobić i robi coś w tym kierunku, to przy odrobinie (no może nie takiej odrobinie:)) wysiłku, może zarobić tu sensowne pieniądze. Pozdrawiam.

Bdg

Fajny zespół i bardzo profesjonalna firma, w której nauczyłam się już wiele. A to dopiero początek!

Jeśli ktoś lubi się rozwijać i chce zarabiać na prawdę fajne pieniądze - to ta praca jest dla niego :) Atmosfera w firmie jest na prawdę super, aż chce się przychodzić do pracy. Polecam :)

Zadowolony

Najlepsza firma w jakiej pracowałem :)

Lider w Enpire Transport

Cześć Wam, Zauważyłem , że jest duzo różnych opinii na temat Enpire, dlatego postanowiłem napisać swoją. Pracuję w Enpire Transport od 1,5 roku. I wiecie co ? Mam nadzieje , że będę tu pracował do końca życia ☺☺ Zaczynałem jako normalny spedytor bez doświadczenia , wszystkiego zostałem nauczony i w tym momencie jestem Liderem Działu Spedycji ->Mam swoją grupę spedytorów z którymi dążymy do wyznaczonych celów. Oczywiście trzeba było się napracować aby dostać awans , ale powiedzcie mi , gdzie nie trzeba?? Jak widać moje zaangażowanie i ciężka praca zostały docenione. Atmosfera? Wyjścia integracyjne, wigilię firmowe, siłownia, i wiele wiele innych świetnych rozrywek ( wszystkiego nie będę zdradzał ) ???? Mógłbym jeszcze pisać i pisać - warto samemu się przekonać. Jesli macie jakieś pytania to śmiało, chętnie odpowiem . Pozdrawiam serdecznie

@Lider w Enpire Transport

Jestes liderem wiec co innego mogles napisac... Masz nadzieje ze bedziesz pracowal tam do konca zycia? Od razu widac ze jestes niepowazny

Zonk
@1234

A co ma napisać? Dobrze mu, realizuje się, to dziwne? Ogarnij się.

MarianoBombarda

Warto

Shamach

Mam pytanie na czym dokładnie ta praca polega bo czytam i troche jestem zagubiony... -czy szukasz firm transportowych? -czy szukasz ładunkow dla aut? - czy zajmujesz się zleceniami? tzn czy pilnujesz aby ładunki dotarły na miejsce i ja czas -czy pilnujesz kierowcow? - co oznacza dla was przyniesc firmie zysk? dokładniej jak to sie mierzy? czy to jest spedycja czy call center?

kabbaczek
@Shamach

-tak -tak -tak -tak -marża i pozysk tak i tak. Call center i spedycja(na początku głównie call center) ale za to ludzie w porządku;)

2,100 brutto dla handlowca pozyskujacej klientów polskich i zagranicznych. Powiedziano mi, iż firma nie ma nikogo z dobrą znajomością j. angielskiego aby poszerzyć klientele zagraniczną. Firma która niby się rozwija a oferuje bardze złe stawki. Mam znajomych którzy otrzymują 2,500 zl na rękę plus premie za prace fizyczną. Nie warto tracić czasu ani pieniędzy na rozmowę kwalifikacyjną z tą firmą .... no chyba że dopiero się zaczyna karierę zawodową.

Wiele firm oferuje dla swoich pracownikow darmowa nauke j. Angielskiego, chyba nie maja ambicji, i nie wiedza jeszcze jak sie traktuje dzisjaj pracownikow. Wlasciciel penie wiekowy?

zawiedziona

Enpire transport na pewno do firm które oferują darmową naukę języka nie należy. "Obiecanki cacanki a głupiemu radość" - że tak podsumuje obietnice i zapewnienia o kursach językowych Pana Łukasza...

Dlugi

Zgadzam sie szkoda czasu na ta firme

Xxx

Przede wszystkim fajna atmosfera dzięki zgranym ludziom. Duże możliwości rozwoju w branży. Zarobki są bardzo dobre przy odrobinie zaangażowania i chęci do pracy. Najlepsza firma w jakiej pracowałem do tej pory

Adrian
@Xxx

Pracodawca sam potrafi docenić zatrudnionych pracowników i przyznać im podwyżkę uznaniową? Często zdarzają się takie sytuacje, że firma Enpire Łukasz Wojciechowski podwyższa wynagrodzenia pracownikom, czy trzeba samemu wnioskować w tym zakresie? Wspomniałeś, że są duże możliwości rozwoju w branży. Mam rozumieć, że firma przedstawia pracownikom możliwości awansu na wyższe stanowiska? Sprecyzuj proszę swój komentarz w tym zakresie.

Kolo
@Adrian

W spedycji są jasne zasady podwyżek podstawy od określonej średniej dostaje się podwyzke i tak można chyba ze trzy razy. Spoko jest to, ze nie ważne jest ile czasu pracujesz tylko liczy się wynik. Jak ktoś jest kozak to może dostać miesiąc w miesiąc podwyżkę. No i oczywiście prowizja, wiadomo, ile wyrobisz tyle zarobisz. Dla mnie uczciwe zasady .

zawiedziona
@Adrian

Podstawy Ci nie podwyższą chyba, że zrobisz próg premiowy to wtedy... ale z najniższej startujesz... taka wielka firma i rozwijająca się na poziomie najniższa krajowa + premia za wyniki.

Kolo
@zawiedziona

No tak, o tym właśnie pisalem wyżej, że jasne zasady podwyżek. Nie rozumiem za bardzo w czym problem, skoro jest jasno powiedziane od początku że taki i taki wynik to podwyżka podstawy, to czemu się spodziewać że będzie ta podwyżka jak się nie zrobilo wyniku? Przecież to bylo nie fair w stosunku do innych.

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Kandydaci do pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENPIRE Transport - Bydgoszcz