ENPIRE Transport - Gdańsk

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENPIRE Transport - Gdańsk

KANDYDATKA Nowy wpis

Cześć, jakie są godziny pracy w ENPIRE? Jest możliwość pracy 7-15?

Nowy wpis

@KANDYDATKA

Dzień dobry Kandydatko, godzinami pracy w ENPIRE w całej organizacji są godziny od 8:00 do 16:00. W przypadku zainteresowania pracą w Naszej organizacji, zapraszamy serdecznie do złożenia aplikacji.

Czy firma ENPIRE Transport - Gdańsk udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Bartek Nowy wpis

Oczywiście :) System PPK działa.

Slav Nowy wpis

Witam, chciałem się dowiedzieć jakie stawki dla młodszych spedytorów proponuję ta firma? Firma, patrząc na opinie ok ale nigdzie nie ma stawek dla kandydatów na stanowiska na które aktualnie jest zapotrzebowanie min młodszy spedytor lądowy i morski.

Błażej

Auta firmowe miały być dla najlepszych pracowników, jedyne auto służbowe ma menadżer. Większa podwyżka? Zapomnijcie. Śmiech na sali.

@Błażej

Błażej, dziękujemy za przedstawienie opinii. W chwili obecnej jako organizacja zapewniamy wysoką gratyfikację finansową dla najlepszych pracowników, stąd nie ma zapotrzebowania, by wyróżnienia te obejmowały auta służbowe. Prawdą jest, że Nasi Managerowie mają auta służbowe, jednakże jest to standardem dla Managerów Oddziałów. Jesteśmy przekonani, że osobom świetnie pracującym w naszej organizacja towarzyszy satysfakcja i poczucie realizacji zawodowej. Najlepszym potwierdzeniem tego, że jesteśmy odpowiednim miejscem pracy jest nasz liczny zespół ENPIRteam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENPIRE Transport - Gdańsk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Nowy pracownik

Ja co prawda jestem od dwoch tygodn, wiec za wiele nie mofe powiedziec, ale na razie jest super, jestem zadowolony. Polecam tym co chca zdobyc pierwsze wazne doswiadczenia w pracy.

Yayo
@Nowy pracownik

Nowy Pracownik - na jakim stanowisku jesteś?

Leszek
@Yayo

Jeśli jeszcze tam pracuje, to już nie nowy, a doświadczony. Z tego co widzę, dowiedziałem się jedynie, że pracuje się w oparciu o UoP, a firma zapewnia niezbędne do pracy narzędzia. Jakie stanowisko Cię zainteresowało? Niestety niewiele tu szczegółów. Ani zakres wynagrodzenia, ani nic, na temat panujących w tym środowisku pracy relacji nie ma szansy przebić się do potencjalnie zainteresowanych. Skąd ta ostrożność?

Poldek

W takiej firmie chce się pracować. Bardzo dobrze działająca firma i świetna atmosfera, polecam.

@Poldek

Bardzo dziękujemy. :)

Witajcie,. Pracowałam w Enpire w Gdańsku kilka msc. Odszedłem ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Ale pracę wspominam bardzo dobrze. Przede wszystkim dużo się nauczyłem. System prowizyjny pozwalał sporo zarobić. Teraz czekam aż otworzą Enpire w moim obecnym mieście i aplikuję od razu :D

Dziękujemy i mamy nadzieję, że do zobaczenia! :)

Czarek

Świetna firma pod każdym względem, wystarczy mieć kompetencje i chęci do pracy a będzie super.

@Czarek

Dziękujemy!

Wiecie czy ENPIRE Transport - Gdańsk udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Błażej

Pełen nowy sprzęt , nowy laptop + telefon służbowy.

@Błażej

Potwierdzamy - nasi Pracownicy otrzymują niezbędny sprzęt do wykonywania obowiązków służbowych. :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ENPIRE Transport - Gdańsk?

Od początku oferujemy umowę o pracę ;) Aktualnie prowadzimy kilka rekrutacji, serdecznie zapraszam do kontaktu marek.rejmer@enpire.pl Pozdrawiam Marek Rejmer specjalista ds. rekrutacji i headhuntingu ENPIRE Gdańsk

Janek

Praca z gdańskim zespołem Enpire to czysta przyjemność :) pozdrawiam!

Czy można liczyć w ENPIRE Transport - Gdańsk na prywatną opiekę medyczną?

Tak. Istnieje możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach.

Krzysiek

Super praca :) Przed pracą w ENPIRE pracowałem w ochronie. Dziś nie żałuję, że zdecydowałem się na zmianę branży. Dopiero będąc członkiem #ENPIRETEAM moje życie nabrało barw a ja sam przekonania, że moja ciężka praca może mi dać dużo więcej niż czystą wypłatę. Wysokie premie oraz wręcz nieograniczone możliwości rozwoju osobistego i poprawę statusu społecznego. To co dziś jest dla mnie codziennością kiedyś było w sferze marzeń. GORĄCO POLECAM !! NIE POŻAŁUJECIE !!!

Pracuję krótko lecz mogę się wypowiedzieć, atmosfera wewnątrz oddziału bardzo pozytywna, ludzie są pomocni mimo natłoku pracy. Pozytywnie zaskoczyło mnie przygotowanie do pracy, od początku nie musiałem o nic prosić, wszystko było przygotowane. Dużym plusem na pewno jest lokalizacja oraz widoki z 15 piętra. Polecam każdemu, mało gdzie można otrzymać szansę na tak dobre zarobki, wystarczy własne zaangażowanie.

Dawid

Pracuje w ENPIRE Gdańsk od miesiąca, więc jestem nowym pracownikiem na tle istnienia firmy :) Bardzo się ciesze, że dostałem szanse rozwoju w tak dynamicznej i pełnej wiedzy firmie :) Dzięki zaangażowaniu i bardzo dużej, otwartej pomocy całego zespołu, można nabyć kluczową wiedzę w tej branży oraz dążyć do założonych celów firmy, jak i indywidualnych. Gorąco polecam prace w ENPIRE, jest ona drzwiami do dużego sukcesu z energicznymi i zmotywowanymi osobami :)

Polecam pracę wszystkim, którzy mają poczucie humoru, lubią dynamiczną pracę, oraz chcą dobrze zarabiać. Pracuje w tej firmie od ponad 3 lat, od niedawna w oddziale Gdańsk. Zespół jest zgrany, pomocny, pracowity a przy okazji w tym wszystkim towarzyszy nam dobry humor, dzięki czemu nawet stresujące sytuacje nie są żadnym problemem. Bardzo polecam pracę tutaj ! :)

AK

Po ponad roku pracy w ENPIRE Gdańsk, zdecydowanie POLECAM. Młody, zgrany zespół i przyjazna atmosfera.

Pracuję w ENPIRE Gdańsk od ponad pół roku. W mojej opinii ENPIRE to rzetelna firma, dająca możliwości rozwoju zawodowego dla każdego pracownika. Atmosfera pracy jest swobodna. Oddział w Gdańsku tworzy młody zespół pracowników, co dla mnie jest ogromnym plusem. Można zarobić dobre pieniądze, pod warunkiem chęci i motywacji do pracy :) Polecam ENPIRE osobom, które są otwarte na nowe wyzwania i nie lubią monotonności :)

Mateusz

Szczerze polecam pracę w Enpire Gdańsk. Jestem pracownikiem od początku istnienia oddziału, stworzyliśmy tu świetny, młody zespół. Atmosfera zachęca do pracy. Zostałem tu zatrudniony jako spedytor, a po kilku miesiącach zostałem liderem zespołu. Takich szans jest tu więcej. Jest też szansa na świetne zarobki, oferta firmy jest bardzo atrakcyjna!

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Gdańsk?

ENPIRE Transport - Gdańsk