Opinie o ENPIRE Transport - Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ENPIRE Transport - Bydgoszcz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENPIRE Transport - Bydgoszcz w Bydgoszcz

Pracownik 009

Pracowałem w ENPIRE już ponad 1.5 roku. Bardzo dobrze się pracowało. Super ludzie. Dobre warunki.

Nowa

Cześć, zaczęłam pracę miesiąc temu i mimo tego, że prawie cała firma była już na HomeOffice- pracuje mi się świetnie. Wiadomo - wolałabym wszystkich poznać na żywo niż podczas wideokonferencji ;) Jednak firma stanęła na wysokości zadania i cieszę się, że zatrudnia nowych pracowników w tak trudnym dla wszystkich czasie. Zostałam otoczona bardzo dużą opieką i wsparciem. Kierownik sporo mnie uczy i motywuje. Póki co jestem bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać aż wszyscy z powrotem wrócą do pracy w biurze :)

Czy ENPIRE Transport - Bydgoszcz oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Natalia

umowa o prace 3 miesiace na probe, najnizsza krajowa.

Karol

Umowa o pracę, ustawowa najniższa pensja.

Dzień dobry :) Wszystkich pracowników zatrudniamy od samego początku w oparciu o umowę o pracę. :)

akuku
@ENPIRE Transport - Bydgoszcz

Witam, miałam przyjemność pracować w Enpire ok. 2 lat temu. Wtedy umowa na okres próbny (3 miesiące) była umową zlecenie. Jeśli teraz jest to umowa o prace to zmiana jak najbardziej na plus :) Samą pracę w Enpire wspominam raczej mile.

Agata

Super atmosfera. Wspaniali ludzie i mega wsparcie. Polecam ambitnym ludziom jak i osobom bez doświadczenia :) Razem możemy wszystko!!

Spedytor

Pani z bydgoszczy bardzo niemiła, az nachalnie zbyt wygadana. Nie raz przerywała mi to, co mówię i kończyła swoje. Przechwalała pracę i obiecywała gruszki na wierzbie. Zaproponowałem 3700 brutto, co jak na dzisiejsze czasy to i tak mało (licząc dojazdy, mieszkanie, żywność i inne płatności), co według niej było za dużo. Myśląc i podchodząc do człowieka w ten sposób może lepiej byłoby im zatrudniać studentów.

Czym się zajmuje ich firma, co robi spedytor, nadgodziny, moje doświadczenie, mocne i słabe strony

logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym C+E
Grodzisk Wielkopolski
Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik magazynu - kompletacja zamówień
Piotrków Trybunalski
ESA logistika Polska sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zaciekawiona

Witam, znalazłam ogłoszenie na : spracownik sekretariatu. Jak wygląda tam wynagrodzenie na pełnym etacie ? Jak atmosfera w pracy ?

G

Dzień dobry, chciałem zapytać czy rekrutacja dalej trwa i jak długo czeka się na odpowiedz ?

@G

Witam serdecznie. Obecnie w Bydgoszczy poszukujemy osób na stanowisko Spedytora drogowego; morskiego i lotniczego oraz osoby na stanowisko Asystenta Zarządu. Można jeszcze aplikować przy czym zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami. Po weryfikacji następuje druga część procesu rekrutacyjnego - rozmowa kwalifikacyjna. Pozdrawiamy"

Outsider

Tak jak ktoś wspominał wyżej firma wiele obiecuje na etapie rekrutacji. Niestety deklaracje mocno rozmijaja się z rzeczywistością. Niekompetencja managerów, brak komunikacji wewnątrz firmy- to jest chleb codzienny. Pracownik pozostawiony sam sobie. Odejścia "po cichu"... normą jest ze przypadkiem się dowiadujesz o tym że twój kolega z zespołu już nie pracuje. HR pomimo licznego stanu osobowego w zasadzie nie istnieje, a może nie umie pełnić swojej roli. Wiele osób odchodzi z własnej woli, rozczarowanych praca w enpire. Mnóstwo osób ze stażem mniejszym niż rok decyduje się odejść. Wizerunek który jest przedstawiany w social mediach jest sztucznie napompowany i nie przedstawia autentycznego obrazu sytuacji.

Miszmasz

Witam czy ktoś wie jak długo obecnie czeka się na odzew że strony HR?? Bardzo chciałbym tam pracować aplikowałem jakiś czas temu. I nie wiem czy robić sobie nadzieję jeszcze. Ogłoszenia wiszą na stronie.

@Miszmasz

Drogi Miszmasz dziękujemy za złożenie aplikacji. Cieszymy się, że chciałbyś dołączyć do zespołu ENPIRE. Informujemy, iż rekrutacje na poszczególne stanowiska nadal trwają. Jednocześnie zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Matt

Praca jak praca.. ja się chce i się stara to się ma i wcale nie mało, a marud to ngdzie nie brakuje

Robert

Rozmowa rekrutacyjna w firmie była bardzo miła i konkretna. Panie od razu obniżyły stres sugerując mówienie na "Ty". Jedynym minusem było to, że nie doczekałem się obiecanej w ciągu dwóch tygodni odpowiedzi bez względu na decyzję. Pomimo to nic złego powiedzieć nie mogę.

@Robert

Miło słyszeć, że mogliśmy ten stresujący moment drobnym działaniem rozładować. Jeżeli odpowiedź nie została przekazana możemy wziąć to tylko na karby procesu rekrutacyjnego, ponieważ mamy taką dobrą praktykę, aby odpowiadać kandydatom.

Rty

Jak dobrze ze jest z nami osoba ktora dba o nas i nasze prawa - dziekujemy Ci Marcin! :)

Ziemniak
@Rty

Marcin rządz tak ze uwali kolejną firme brawo .w tym Marcin nie ma równych

maman

Szedłem do pracy w Enpire z bardzo dobrym nastawieniem. Niestety prócz świetnej atmosfery i ciekawie rozwiązanego zaplecza szkoleniowego ta firma nie ma nic więcej do zaoferowania. Liczą się cyferki, nie masz ich - nie istniejesz. I tyczy się to zarówno liczby wykonanych w ciągu dnia telefonów (nie sposób wspomnieć tu po raz kolejny o czymś takim jak call center) oraz kasy, jaką zarobisz dla firmy. Tak jak ktoś już tutaj pisał, jeśli lubisz męczyć ludzi przez telefon - wal śmiało, tym bardziej, że w obliczu nadchodzących w firmie zmian stosunek call center do działań stricte operacyjnych na stanowisku wzrośnie jeszcze bardziej na korzyść tego pierwszego. Ot takie call center z elementami spedycji, i to za marną kasę.

@maman

Życzymy powodzenia na nowej ścieżce kariery. Przy okazji tej opinii warto dodać, że format pracy u wdrożonych i doświadczonych specjalistów jest oczywiście jak najbardziej spedycyjny :)

meme

Szedłem do pracy w Enpire z bardzo dobrym nastawieniem. Niestety prócz świetnej atmosfery i ciekawie rozwiązanego zaplecza szkoleniowego ta firma nie ma nic więcej do zaoferowania. Liczą się cyferki, nie masz ich - nie istniejesz. I tyczy się to zarówno liczby wykonanych w ciągu dnia telefonów (nie sposób wspomnieć tu poraz kolejny o czymś takim jak CALL CENTER) oraz kasy, jaką zarobisz dla firmy. Tak jak już ktoś tutaj pisał, jeśli lubisz męczyć ludzi przez telefon - wal śmiało, tym bardziej, że w obliczu nadchodzących w firmie zmian stosunek call center do spedycji na stanowisku wzrośnie jeszcze bardziej na korzyść tego pierwszego.

BYLY PRACOWNIK

Chciałbym podzilic sie oponią o tej dużo obiecującej firmie.Dużo obiecują a nic od siebie..mamia pieniedzmi a i to praca jak na call center,Towarzystwo wzajemnej adoracji tak na prawdwe ..wchodze w d..,niekompentncje menagerów ..liczy sie tylko kasa ile wyrobisz a cele beda Ci podnosić tak byś nie wyrobił a Ty zachecony "mega" premiami bedzesz orał i zero zrozmumienia od przełozoanych tylko cel cel cel!!...Najlepsi sa w obiecywaniu i w zarobkach..tak na wstepie nie dostaniesz powyszej 2000pln na reke.wiec nawet nie masz mozliwisci by cos wiecej bo na twe miejsce jest niby setka innych:)..a i codzinnoscio jest w Emipre zmiana umów,zakresu obowiazkow itp w trakicie trwania umowy a to tłumacza restrukturyzają:) smiech na sali...pracownik ma zapi...a góra tylko smietanke spija z jego pracy...brak mozliwosci awansu bo kolesioswtwo wszystko pilnuje i obsadza swoimi!.WIELKI NEGATWY CZUJE SIE OSZUKANY...A DUZA ROTACJA PRACWONIKÓW MOWI O ICH PROFESJONALIZMNIE! (usunięte przez administratora)

@BYLY PRACOWNIK

Dziękujemy za opinię, a choć nie zgadzamy się z zarzutami w niej postawionymi, rozumiemy, że nie każdy odnajdzie się w każdej firmie i na każdym stanowisku. Pozwolimy sobie ponownie powtórzyć, że w trakcie rozmów kwalifikacyjnych (często z osobami bez doświadczenia) - wyraźnie zaznaczamy, że okres wdrożeniowy jest trudny i wiąże się pracą sprzedażową ukierunkowaną na wynik (a co za tym idzie np. wieloma rozmowami telefonicznymi). Życzymy powodzenia na nowej ścieżce kariery. Mamy nadzieję, że rozwinie Pan skrzydła gdzie indziej.

Matuesz

Tutaj spedytor - Call Center. Probuja wmawiać ze duże zarobki jka na spedycje przystało , niestety kazdza inna spedycja ma lepsze marże oraz zarobki od nich. Straszne korpo. Nie wiesz kiedy stamtad wylecisz. Jedyny plus to ludzie i atmosfera.

@Matuesz

Dziękujemy za komentarz. Chcielibyśmy tylko podkreślić, że w trakcie rekrutacji jasno informujemy o tym, że praca wdrożeniowa dla osób bez doświadczenia jest w pierwszym kwartale oparta o pozyskiwanie kontaktów i wiąże się z dużą ilością rozmów telefonicznych. Ma to procentować w dalszym okresie, a przy okazji uczyć działań sprzedażowych. Właśnie taka jest specyfika pracy w naszej firmie (oparta o model 360 stopni, pisaliśmy już o tym wielokrotnie poniżej). Naprawdę rozumiemy, że nie każdemu ta formuła odpowiada, ale nie ukrywamy jej, staramy się też stwarzać dla osób bez doświadczenia (90 proc. kandydatów) możliwość startu w TSL za naszym pośrednictwem. Zarzut bycia "korpo" przyjmujemy z uśmiechem :)

BYLY PRACOWNIK
@Matuesz

Chciałbym podzilic sie oponią o tej dużo obiecującej firmie.Dużo obiecują a nic od siebie..mamia pieniedzmi a i to praca jak na call center,Towarzystwo wzajemnej adoracji tak na prawdwe ..wchodze w d..,niekompentncje menagerów ..liczy sie tylko kasa ile wyrobisz a cele beda Ci podnosić tak byś nie wyrobił a Ty zachecony "mega" premiami bedzesz orał i zero zrozmumienia od przełozoanych tylko cel cel cel!!...Najlepsi sa w obiecywaniu i w zarobkach..tak na wstepie nie dostaniesz powyszej 2000pln na reke.wiec nawet nie masz mozliwisci by cos wiecej bo na twe miejsce jest niby setka innych:)..a i codzinnoscio jest w Emipre zmiana umów,zakresu obowiazkow itp w trakicie trwania umowy a to tłumacza restrukturyzają:) smiech na sali...pracownik ma zapi...a góra tylko smietanke spija z jego pracy...brak mozliwosci awansu bo kolesioswtwo wszystko pilnuje i obsadza swoimi!.WIELKI NEGATWY CZUJE SIE (usunięte przez administratora)...A DUZA ROTACJA PRACWONIKÓW MOWI O ICH PROFESJONALIZMNIE! (usunięte przez administratora)

manio

A mnie się w enpire akurat dobrze pracuje.. ja powiem tak widać, że ta firma się stara, mam porównanie z wcześniejszą pracą gdzie naprawdę było koszmarnie, szef furiat, ciagle jakieś przytyki itd. Tutaj pensja na czas, ludzie chcą się wspierać wprowadzaja ulepszenia, benefity co prawda nie za Free, ale na warunkach ok, generalnie spoooko.

Witam. Czy w Enpire są benefity medyczno - sportowe np medicover albo multisport ??? Jesli tak to ile wynosi dofinansowanie?

Ola
@Piotr

Nie, nawet ubezpieczenia grupowego nie ma.

Karol
@Piotr

nie. nie ma żadnym dodatkowych profitów.

@Piotr

Dzień dobry :) Naszym pracownikom oferujemy dostęp zarówno do karty sportowej jak i medycznej. Dodatkowo również m.in.: ubezpieczenie grupowe; możliwość nauki języków obcych; owoce w pracy i kilka innych, okolicznościowych dodatków :) Po szczegóły zapraszamy do nas ;)

W firmie pracowałem ponad rok i to co można szczerze powiedzieć to jest tam młody, licznu zespół, który tworzy niepowtarzalna atmosfere. Niestety zarobki są wyjątkowo niskie w każdym dziale, na rzetelne szkolenia też nie ma co liczyć. (usunięte przez administratora) W firmie jest duża rotacja spowodowana brakiem szacunku dla pracownika(usunięte przez administratora)

Aktualność
Jak co roku #ENPIREteam wspiera akcję SZLACHETNA PACZKA. To jedna z tych zbiórek charytatywnych, która jest dla nas bardzo ważna i stała się firmową tradycją. W tym roku zebraliśmy tyle darów, że musieliśmy zorganizować dodatkową przestrzeń do ich przewozu ;)
Moris

(usunięte przez administratora)Firma wciąż poszukuje pracowników na poszczególne stanowiska tytułowane "spedytor...."a na rozmowie okazuje się,że to praca call center na słuchawce . Przecież osoba rekrutująca widzi cv i czyta ,że zgłaszając się ma kilku lub kilkunasto letnie doświadczenie na stanowisku SPEDYTOR ,to po co umawianie na kilka rozmów ,żeby na koniec powiedzieć,że nie są w stanie dać wymaganego wynagrodzenia. Jeśli ktoś zmienia pracę to nie po to żeby się cofać do czasów studenckich tylko żeby się rozwijać. Jeśli ktoś szuka poważnego zatrudnienia to nie w Enpiro , to praca dla studentów.

@Moris

Droga konkurencjo :) Od pewnego czasu przyglądamy się waszym działaniom. Zdajemy sobie sprawę, że mając na rynku tak mocnego gracza jak ENPIRE macie problem z zatrudnianiem pracowników i próbujecie nam zaszkodzić. Na szczęście uspokajamy - bezskutecznie :) W żaden sposób nie będziemy się odnosić do bajki opisanej w komentarzu. Apelujemy jednak o zaprzestanie nieetycznych zachowań i grę fair play.

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Kandydaci do pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENPIRE Transport - Bydgoszcz