Opinie o ENPIRE Transport - Bydgoszcz w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ENPIRE Transport - Bydgoszcz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENPIRE Transport - Bydgoszcz w Bydgoszcz

walec

Pracowałem w ENPIRE jakiś czas i odejście z tej firmy było moją najlepszą decyzją w życiu. Zatrudniając się na stanowisko SPEDYTOR tak naprawdę będziesz pracował jako pracownik Call Center - zwykły handlowiec. Obowiązki, które wykonujesz mają mało wspólnego z pracą prawdziwego spedytora. Osoba, która była moim przełożonym nie posiadała praktycznie żadnej wiedzy z zakresu TSL, ponieważ była handlowcem, co daje już dużo do myślenia. Firma obiecuje sporo na początku, ale umowy nie dotrzymuje. Pod pretekstem "nauczenia się samodzielnego wyszukiwania firm" musisz tworzyć bazę samodzielnie, a przełożony co kilka dni mówi, że specjalna baza jest przygotowywana i dostaniesz ją na dniach, co nigdy nie nastąpiło. Co do atmosfery i ludzi tam pracujących to jest to jedyny plus tej firmy. Ludzie są mili, życzliwi i pomocni (większość z nich). Osoby, które wdrażały mnie do pracy (mój przełożony oczywiście tego nie robił) weszły w swoją rolę i starały się przekazać potrzebną wiedzę handlową. żebym mógł zacząć zdobywać klientów. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia i lubisz pracę w Call Center (męczenie ludzie przez telefon) to śmiało wbijaj, bo ta firma jest dla Ciebie, ale uważaj, bo możesz wylecieć z niej z dnia na dzień. Przychodzisz do pracy w poniedziałek i bez żadnego ostrzeżenia dostajesz informacje, że jutro możesz nie przychodzić, bo nie masz wyniku.

@walec

Dziękujemy za opinię. Praca spedytora w naszej firmie łączy rolę sprzedażową z pracą operacyjną, naturalną konsekwencją są starania o odpowiedni wynik (okres adaptacyjny może być dla niektórych trudny). Większość naszych specjalistów w tej dziedzinie świetnie odnajduje się w takiej roli. Staramy się przyuczać, wdrażać nowych pracowników bez doświadczenia lub z innego sektora, jak najlepiej i doskonalić te wdrożenia, ale w pełni rozumiemy, że nie każdy musi się odnaleźć w takim systemie, dlatego odnotowując Pana uwagi, życzymy jednocześnie powodzenia w dalszym rozwoju. Z pewnością uda się Panu znaleźć satysfakcjonujące zajęcie.

Radek

Czy w Enpire jest już stołówka?

@Radek

Witaj Radku, do spożywania posiłków oferujemy naszym pracownikom wyposażone kuchnie, a w każdej z nich są również duże stoły jadalniane. Tak funkcjonujemy od zawsze. :)

Czy ENPIRE Transport - Bydgoszcz praktykuje "luźne piątki"?

Rk

Co masz na mysli?

Witamy :) U nas piątki rzeczywiście kojarzone są z trochę luźniejszą atmosferą. Wszystko dzięki naszym strefom chillout'u, które szczególnie w tych dniach, w godzinach popołudniowych wykorzystywane są przez liczną grupę naszych pracowników, a to mocno sprzyja integracji. I tak co tydzień :) A więc TAK - praktykujemy "luźne piątki" w tym kontekście :)

Wielka pozera na " Wilka z Wall Street"

O czym konkretnie mówisz? Co możesz powiedzieć o firmie jako pracownik, warto tam aplikować? Zastanawia mnie kwestia atmosfery i zarobków, napisz coś więcej jeśli możesz.

@Andrzej

Pracowałem tam jakiś czas, liczą się wyniki, ale stawka najniższa jaka może być, a prowizja dla Ciebie jeszcze niższa :) Rywalizacja wywoływana przez liderów, którzy pracują tam pare lat i maja ledwo 3 tys :)

Dziękujemy za komentarz. Odnosi się on do specyfiki pracy spedytora w naszej firmie, która łączy aspekt sprzedażowy z pracą operacyjną, co z założenia implikuje starania o dobry wynik. Większość naszych spedytorów świetnie odnajduje się w takiej roli, czego efektem są zarówno awanse liderskie, jak i zarobki (jednak znacząco wyższe niż opisane). To sprawia, że właśnie ci pracownicy wiążą się z nami na lata. W pełni rozumiemy, że nie każdy musi się odnaleźć w takim systemie, dlatego życzymy powodzenia w dalszym rozwoju.

Xyz
@Andrzej

Pracowałem tam prawie dwa lata w dziale spedycji. Firma dokładnie dba o swój wizerunek, ale obraz pokazywany na zewnątrz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Rzeczywistość to bardzo niskie zarobki, presją,(usunięte przez administratora)

@Xyz

Dziękujemy bardzo za opinię, nieustannie dokładamy wszelkich starań, by atmosfera w miejscu pracy była odzwierciedleniem naszych wartości, w tym wzajemnego szacunku. Na zarobki spedytorów w naszej firmie składają się wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja uzależniona od wyniku, a zatem od aktywności i determinacji spedytora oraz jego gotowości do łączenia działań sprzedażowych i operacyjnych. Rozumiemy, że nie każdy odnajduje się w takiej roli, dlatego życzymy powodzenia na nowej drodze zawodowej, bliższej preferencjom i możliwościom.

Spedytor

Pani z bydgoszczy bardzo niemiła, az nachalnie zbyt wygadana. Nie raz przerywała mi to, co mówię i kończyła swoje. Przechwalała pracę i obiecywała gruszki na wierzbie. Zaproponowałem 3700 brutto, co jak na dzisiejsze czasy to i tak mało (licząc dojazdy, mieszkanie, żywność i inne płatności), co według niej było za dużo. Myśląc i podchodząc do człowieka w ten sposób może lepiej byłoby im zatrudniać studentów.

Czym się zajmuje ich firma, co robi spedytor, nadgodziny, moje doświadczenie, mocne i słabe strony

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Doświadczony

Cześć, pracuję w Firmie Enpire Transport od 2 lata . Bardzo cenię sobie tą pracę , dobra atmosfera , dobry kadra trenerów , menadżerów . Praca jako spedytor jest mega wymagająca , ale również satysfakcjonująca i jest jak najbardziej bez osób bez doświadczenia w branży. Jak 2 lata temu zostałem zatrudniony, nie miałem żadnego pojęcia o transporcie . Wszystkiego zostałem nauczony i zebrałem cenne doświadczenie i wykazałem zaangażowanie , które zostało docenione i udało mi się awansować już 2 razy. Wyjazdy integracyjne , Wigilia firmowa, strefa chillout , i wiele innych gadżetów . Finansowo też będziesz zadowolony , Sprawdź MW.

Iwona
@Doświadczony

To super, że jesteś zadowolony z pracy w firmie ENPIRE Transport. Zastanawiam się na jakie wynagrodzenie można liczyć rozpoczynając pracę w firmie bez doświadczenia. Czy z czasem jest szansa na otrzymanie podwyżki?

Pracownik ENPIRE

Serdecznie polecam pracę w ENPIRE wszystkim którzy chcą się rozwijać i zdobyć doświadczenie. Sam przychodząc tu o transporcie nie miałem pojęcia, jednak po roku w tej firmie bardzo wiele się nauczyłem i zdobyłem ogromne doświadczenie. Zarobki również są na dobrym poziomie.

Rozczarowany

Czy to nie dziwne, ze nie ma żadnego negatywnego komentarza?

Aleksandra Gdańsk

Jestem naprawdę zadowolona z tego miejsca. Czuję się tu spełniona i doceniana za swoją prace. Miła atmosfera.

Rozumiem, że jesteś niezadowolony z pracy w tej firmie. Czy mógłbyś doprecyzować co sprawia, że nie poleciłbyś tej firmy jako potencjalnego pracodawcy? Bedę wdzięczny za Twoja opinię.

Jeżeli na rozmowie obiecują Ci, ze będziesz spedytorem.... to tak naprawdę jesteś pracownikiem Call Center za najniższa krajową...powodzenia!

Dziękujemy za komentarz. Naszych nowych pracowników, których przygotowujemy do roli spedytora wdrażamy dwutorowo, zarówno w pracę operacyjną, jak i sprzedażową, aby byli samodzielni. Wynika to ze specyfiki pracy w naszej firmie i stanowi też element naszego sukcesu. Dlatego bardzo cenimy chęć do nauki i wytrwałość, bo to one procentują w przyszłości. Jesteśmy jednak świadomi, że taka dwutorowa ścieżka nie jest dla każdego, dlatego życzymy powodzenia w dalszym rozwoju.

Onaa

Jakiej podstawy można się spodziewać w dziale HR? Złożyłam dokumenty aplikacyjne i musiałam podać oczekiwania. Zastanawia mnie jakie są budżety przy stanowiskach rekruterskich.

@Onaa

Stawki są ruchome i zależne od doświadczenia oraz wiedzy kandydata :)

Rafał

To co obiecuje firma na początku, bardzo różni się od rzeczywistości. Nie polecam, w firmie panuje wyścig szczurów i niezdrowa atmosfera.

Xxx
@Rafał

Zgadzam się z powyższą opinią. Wiadomo na czym polega praca spedytora zaznaczam spedytora bo to stanowisko widnieje na umowie a w rzeczywistości jest to praca jak na call Center i przed potencjalnym klientem udajesz gościa z gigantyczną ilością aut a przed przewoźnikiem klienta z transportami na grube euro. Prawda jest taka robisz wynik to jesteś a jak nie to Cię nie ma i tyle a wiadomo z pustego to i Salomon nie naleje. I jak to zawsze rzeczywistość weryfikuje wszytko. I to nie jest komentarz jestem zły bo mi się nie udało po prostu pisze swoje odczucia.

Basia

Dzień dobry, czy firma aktualnie poszukuje pracowników?

@Basia

Dzień dobry, tak :) Przesyłamy link do aktualnych ogłoszeń: https://enpire.pl/dlaczego-enpire/oferty-pracy/

Iwona
@ENPIRE Transport - Bydgoszcz

Witam interesuje mnie stanowisko specjalista ds. Rozliczeń Bydgoszcz. Jak przebiega rekrutacja, jakie jest wynagrodzenie?

@Iwona

Interesowałaś się stanowiskiem specjalisty ds. rozliczeń. Mimo tego, że w wątku nikt nie odpowiedział, to zastanawiam się, czy aplikowałaś na to stanowisko? Może masz już ustalony termin rozmowy kwalifikacyjnej? Odpowiedz, proszę, czy zdecydowałaś się na taki krok.

Aktualność
Za nami kolejny już Need For SPEEDytor! Atmosfera była fantastyczna. Dziękujemy, że byliście z nami!
Łukasz

cześć, chciałbyś złożyć cv. Ile się na początku zarabia?

Weronika
@Łukasz

Czy interesuje Cię praca na konkretnym stanowisku? Jeżeli tak, to napisz na jakim. Dzięki tej informacji, użytkownikom będzie łatwiej udzielić Tobie kilku wskazówek na temat pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz oraz udzielić cennych rad dotyczących procesu rekrutacyjnego.

Ola
@Łukasz

już drugi raz odpowiadam na ta opinie o zarobkach i znowu usunięta odpowiedź... rzetelna firma... prawda w oczy kole. zamiast kreować i promować swoja firme z social media proponuje dać dobra wypłatę pracownikom to firma sama się obroni i nie trzeba będzie prowadzić śmiesznych akcji pr. ani ciągłych rekrutacji.

Super firma! Nastawiona na młodych ludzi. Fajna atmosfera, kompetentni ludzie, którzy na każdym kroku wyciągają pomocną dłoń. POLECAM i mam nadzieję pozostać w firmie jak najdłużej.

Spedytor

Firma ma bardzo dobrą atmosferę, praca jest wymagająca ale można super zarobić. Polecam!

Aktualność
Nabraliśmy rozpędu - kolejny Need for SPEEDytor przed nami!

Myślisz o zmianie pracy i lubisz niekonwencjonalne podejście? Weź udział w naszej wyjątkowej akcji rekrutacyjnej na wzór szybkich randek i zdobądź pracę, która pozwoli Ci wykorzystać potencjał i rozwinąć skrzydła!

Czwarta edycja need for SPEEDytor skierowana jest do Ciebie, jeśli masz doświadczenie w branży TSL, call center, sprzedaży i obsłudze klienta lub po prostu jesteś komunikatywny, uwielbiasz wyzwania i chcesz być NAJLEPSZY!
17-18 lipca Bydgoszcz ▶️ więcej informacji na wydarzeniu
Art

Nie polecam

XYZ

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko "spedytor", na której zapytano mnie mniejszy innymi jakie są moje oczekiwania finansowe. Przedstawiłam je jasno i klarownie, aby nikt nie miał wątpliwości. Po jakimś czasie dostałam telefon, że firma jest zainteresowana współpracą ze mną i zapraszają na rozmowę, na której uzyskam wszelkie informacje organizacyjne jak i zostają wyjaśnione kwestie finansowe. Niestety tutaj zaczynają się schody. Na samym początku drugiego spotkania dowiaduję się, iż stawka jaką firma jest w stanie mi zaproponować jest znacznie mniejsza, niż ta której oczekuję. Nie ukrywam, iż mocno się zdziwiłam, bo gdy dostałam informację, że jestem zaproszona na drugą rozmowę byłam pewna, że Enpire jest w stanie dać mi stawkę, o której mówiłam na wcześniejszej rozmowie. Dodam, że nie jest ona wygórowana... Rozumiem, że na tym stanowisku można sporo zarobić, ale czuję się nieco (usunięte przez administratora). Straciłam czas i pieniądze, aby jechać do Bydgoszczy, tylko po to, aby dowiedzieć się, że Enpire nie jest w stanie spełnić moich oczekiwań finansowych. Mimo to podczas spotkania umówiłam się wstępnie na szkolenie, jednak przemyślałam to wszystko na spokojnie i mam spore obawy... Skoro teraz Enpire "pogrywa" sobie w kwestii finansów, a jeszcze nie jestem zatrudniona, co będzie gdy zostanę ich pracownikiem? Druga rozmowa niestety przysporzyła mi więcej pytań niż odpowiedzi, mimo, że wszyscy na rozmowie zapewniają, że w Enpire jest pięknie i kolorowo.

@XYZ

Dzień dobry XYZ, dziękujemy za informację zwrotną. Nasi Rekruterzy pozostają do dyspozycji w trakcie całego procesu rekrutacyjnego, chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. Prosimy o podanie danych kontaktowych lub kontakt telefoniczny z Rekruterem prowadzącym spotkanie - rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Pozdrawiamy serdecznie Dział HR ENPIRE Transport

XYZ
@ENPIRE Transport - Bydgoszcz

Obawiam się, że osoba, która odpisała na moją opinię przeczytała jedynie jej końcówkę. Nie rozumiecie mojego rozczarowania i zażenowania faktem, że pomimo iż rekruter znał moje wymagania finansowe i wiedział, że Enpire nie jest w stanie ich spełnić zadzwonił do mnie z informacją, że firma jest zainteresowana współpracą ze mną i kazał mi przyjechać do siedziby czym naraził mnie na stratę czasu i pieniędzy?! Czy nie uważacie, że dzwoniąc do mnie powinien mnie poinformować o tym fakcie i to ja powinnam zadecydować, czy chce przyjąć takie a nie inne warunki?! Poświęciłam swój czas i pieniądze na to, aby przyjechać i usłyszeć, że macie gdzieś moje wymagania bo i tak postawicie na swoim i zaproponujecie minimalną krajową...

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Kandydaci do pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENPIRE Transport - Bydgoszcz