Euro Labora

Opinie o Euro Labora

marta

mogłabym wiedzieć na jaki czas jedziecie i jak wygląda płaca?

ania

ja tez sie wybieram;) pisac do mnie na gg 44550820

aneta

Do mnie tez dzownila babka i powiedziala ze to tez jakies pakowanie rzeczy kuchennych czy elektroniki , dobrze nie zrozumialam jej. Wlasnie ja tez szukam jakis opini ale nic na temat pracy w freiburgu nie ma, a co do zdjecia to ja im nawet nie wyslalam zdjecia bo dziwne mi bylo ze potrzebuja cala sylwetke zdjecia, moze masz racje ze chodzi zeby nie miec mniej nic 165cm ale po zdjeciu tak jak mowisz nie stwierdzisz. A mowili Ci cos na temat płacy ile za godzine. Jak mozesz to wejdz na Fc to pogadamy.

@aneta

odezwij sie do mnie na gg 1118386

gonia

I nie spotkałam się nigdy z tym, żeby trzeba było wysyłać zdjęcie całej sylwetki. Niby do zweryfikowania czy osoba nie ma mniej niż 165 cm wzrostu, bo podobno to praca przy wysokich regałach, ale moim zdaniem po zdjeciu raczej ciężko coś takiego ocenić

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
gonia

Rozmawiałam z nimi przez telefon i powiedzieli mi że pakowanie zabawek, elektroniki i nie pamietam czego jeszcze, na opinię też czekam bo jak na razie nikt o pakowaniu się nie wypowiedział, szukam wszędzie i nic nie mogę znależć.

aneta

hej dziewczyny widze ze jedziecie do freiburga macie jakies opinie na temat tego miejsca. To jest praca przy pakowaniu jakies kuchennych rzeczy i elektoroniki o ile dobrze zrozumialam?

ula

gonia ja sie wybieram podaj namiar to porozmawiamy

@ula

podaje Ci gg 1118386 odezwij sie jak znajdziesz chwile ;)

gonia

Witam, czy wybiera się ktos może na pakowanie do Freiburga wyjazd 1 marzec? I czy był ktos z was już na pakowaniu? Dzieki z gory za info

cinek

czy może ktoś wypowiedzieć się na temat ofert ślusarz spawacz niemcy/austria oferowanych przez euro labora?? nowe oferty, może ktoś się wybiera? szukają brygad 2 osob. podejmę współpracę

pablo

a jak się mają elektrycy w tej firmie? ktoś może coś napisać?

Byłem za posrednictwem EURO LABORY w Austri w tamtym roku i jestem bardzo zadowolony. Agencja pracy godna polecenia i mysle że dalej bede z nimi wspołpracował.

remik

Czy ktoś wybiera się do pracy w Austrii, prace wykończeniowe w ud budownictwie np. płytkarz?

Remigiusz

Za pośrednictwem euro Labora wyjechałam do pracy do Niemiec na budowę i jestem bardzo zadowolony, pomogli mi załatwić wszystkie formalności związane z wyjazdem, to solidne i godne zaufania biuro pośrednictwa pracy, moi znajomi również korzystali z ich usług i sa zadowoleni, w swojej bazie mają aktualne i ciekawe oferty pracy

DandiAustria

Cześć wam :) Ja ze swojej strony nie mam żadnych zastrzeżeń co do Euro-Labora, pracowałem rok w Austrii za ich pośrednictwem i nie było żadnych kłopotów, z zakwaterowaniem czy z zaliczkami. Zawsze są dyspozycyjni jeśli czegoś potrzebowałem, i ja sobie chwalę to biuro i chyba znów w tym roku pojadę właśnie za ich pośrednictwem.

Wanda

Znakomite biuro pośrednictwa pracy, pomogli znaleźć mi dobrą pracę w Niemczech jako hydraulik, zarabiam teraz dużo lepiej i wreszcie wobię to co jest zgodne z moim wykształceniem

zainter

Witam. Był ktoś we Freiburgu na pakowaniu? Jak tam jest w pracy, jest codziennie 8 godz. zapewnione? Ile osób mieszka na mieszkaniach? Chcialabym sie czegos dowiedziec, bo jestem zainteresowana ta praca.

iwona

HEJ DOWIEDZIAŁAS SIE COS WIECEJ NA TEMAT PRACY WE FREIBURGU PRZY POAKOWANIU??

mala

WIDZĘ WIĘKSZOŚĆ POZYTYWNYCH OPISÓW WIĘC STARAM SIĘ POZYTYWNIE NASTAWIAĆ

mala

WITAM WAS SERDECZNIE MAM WYJECHAĆ WKRÓTCE DO PRACY DO FREIBURGA , NAPISZ MI PROSZĘ JAKĄ MASZ OPINIE .... JAK TRAKTUJE SIE LUDZI BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ,ROZUMIEM ŻE JEST PRZEWODNICZĄCA POLSKA OSOBA NA STANOWISKU PRACY -PAKOWANIE ? PROSZĘ O ODPOWIEDZ CZY ZAROBKI SĄ WZGLĘDNE

ANIAA

a wiecie cos moze o freiburgu ? do pakowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora