Opinie o Primawork w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Primawork. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Primawork o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primawork w Racibórz

Ile jest zmian w Primawork?

Andre Nowy wpis

Primawork jest bardzo przyjazny, zawsze wspierający i zawsze dostępny. Bardzo dobra agencja, mogę ją tylko polecić.

Grzegorz Nowy wpis

Nie polecam. Są dużo lepsze agencje pracy na rynku

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Primawork dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Elektryk.

Dedek Nowy wpis

Zarobek od. nowego roku to 16,30 Brutto plus diety I opłacone mieszkanie ,13 stka i 14 nastka, przy 4 dniowym tygodniu pracy , i 3 dni w Polsce ,2500 euro na rękę to dobra opcja . Ja jestem mega zadowolony ,z wypłaty i obsługi biura Pzd Dedek

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Primawork. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Elektryk?
Były Pracwnik

Jeden z wielu miejsc pracy gdzie nie do końca wszystko się zgadza z prawdą, większość rzeczy jest nie domówiona wcale nie przekazana. Zanim wyjedziecie za pośrednictwem PrimaWork zapytajcie się dwa razy lepiej i nagrajcie najlepiej rozmowę, czy będziecie mieli po przyjeżdżacie na własny koszt gdzie spać ! , czy spędzicie noc w aucie ( w środku zimy) , dodzwaniając się do pośrednika co się stało z twoim lokum. Dużo by rozpisywać nie dociągnięć firmy , ja już więcej nie pojadę !

Izabela
@Były Pracwnik

Masakra jak tak w ogóle można? Ale to nie ogarnęli Ci w ogóle lokum czy co się wtedy stało?

@Były Pracwnik

Witam , przede wszystkim osoby które wyjeżdżają przez naszą ,agencję mają zawsze informację przed wyjazdem gdzie znajduję się praca oraz nocleg który zawsze jest opłacony , Jeżeli osoba wyjeżdżająca , nie uzgodniła z pensjonatem lun z nami żebyśmy przekazali informację dotyczącą godziny przyjazdu i np: przyjechała o 3 w nocy , i niezastała właściciela pensjonatu z solą i chlebem witającą i czekającą na tą osobę , to osoba może być sama sobie winna . Poza tym , nie przypominam sobie w ogóle takiej sytuacji żeby miała kiedykolwiek miejsce Widać ,że konkurencja nie śpi pozdrawiam

Emilia
@PrimaWork

Czyli teoretycznie istnieje możliwość, że taka sytuacja mogłaby się zdarzyć, ale to tylko i wyłącznie na życzenie pracownika? Czy po wydaniu tej "opinii" zaczęto tutaj lepiej weryfikować w razie czego te kwestie?

Benio
@PrimaWork

Witam ogólnie to agencja nasz wbiła w butelkę do oferty załączyli dom super wyglądający a zakwaterowanie okazało się w zarobaczonej altanie w ogródku lata 70 robactwo i myszy smród i obsikane materace więcej info i fot na priv

Robert Paw

Z przyjemnością chciałbym podziękować za opiekę, kontakt, oraz indywidualne podejście. Zawsze jestem na czas informowany o zmianach które dotyczą mojej osoby jak i pracy. Szczerze z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Krzysztofa Olszaka i firmę Primawork-Racibórz .

OFERTA PRACY :

MALARZ (M/K) - Bürstadt /okolice Mainz
ŚLUSARZ (M/K) - Gera
ELEKTRYK (M/K) - München
| NIEMCY

Miejsce pracy: Bürstadt /okolice Mainz, Gera, München
Czas rozpoczęcia pracy: 29.07.2019 r.
Stawka: 12€ netto

Firma Oferuje:
- Umowę o pracę z zagranicznym pracodawcą na czas nieokreślony,
- Wynagrodzenie i diety,
- Nocleg zapewniony i opłacony przez pracodawcę

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku,
- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (nie zawsze jest to warunek konieczny)
- Gotowość do podjęcia pracy na miejscu wskazanym przez pracodawcę,
- Prawo jazdy, własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane)

Prosimy o przesłanie CV na adres:

niemcy@primawork.pl - tytuł: wpisać konkretne stanowisko

Aktualność
"W biznesie nie dostajesz tego na co zasługujesz, dostajesz tyle ile sam wypracujesz"

Chwila regeneracji i działamy dalej!
Przyłapana przez tajemniczą fotografkę! Z Nią kawa zawsze smakuje lepiej!
Udanego dnia!

Aktualność
Szukasz pracy za granicą?
Chcesz zarabiać w euro € ?

Zależy Ci na:

• atrakcyjnych zarobkach

• umowie o pracę na czas nieokreślony z ubezpieczeniem zagranicznym

• umowie bezpośrednio z zagranicznym pracodawca

• pracy w renomowanych i sprawdzonych firmach

• wsparciu agencji

• 13-stej i 14-stej pensji ( praca w Austrii )

tzn. że właśnie szukamy Ciebie!
Aktualnie poszukujemy pracowników dla naszych zagranicznych partnerów, którzy szukają:

• elektryków

Skontaktuj się z Nami:
+ 48 735 408 858
job@primawork.pl

Młody

Był to mój pierwszy wyjazd za granicę, pośrednik bardzo przyjaźnie i profesjonalnie mnie potraktował. Szybko znalazł ofertę pracy i załatwił wszystkie formalności. Zawsze dostępny pod telefon z chęcią pomocy.

PGChineseNinja123

Naprawdę bardzo solidna firma, pracowaliśmy z kolegą w tunelu niedaleko Grazu na bardzo korzystnej umowie z fajnym mieszkaniem. Szczerze polecam

Początkujący

Jak narazie wszytko OK ,załatwili mi prace w Austrii ,wypłata się zgadza , mieszkanie też Polecam

Elektroman

Jestem zadowolony, ze współpracy :)

Pracuje przez agencje PrimaWork od 9-ciu miesięcy, komunikacja jest bardzo dobra. Nie ma żadnych problemów. Wysłali mnie do pracy do dobrej firmy, wypłacalnej i wszystko jest zawsze na czas. Jeszcze nie spotkałem się z żadnymi niedogodnościami lub nieporozumieniem. Pan Krzysiek i Pani Karolina podchodzą ludzko do osób poszukujących pracy, jak i do osób które już pracują. Zawsze służą pomocą, nawet po godzinach pracy. POLECAM!

Czarek

Agencja ma na Facebooku bardzo dobre opinie więc z całą pewnością firma zapracowała na nią!

PrimaWork

PrimaWork nie ma podstaw do wypłacania Panu wypłaty czy innych dodatków, więc jak już się pisze opinie to proszę najpierw pomyśleć a później to zrobić. Bo stwierdzenie, że jesteśmy NIE WYPLACALNI to obydwoje wiemy, że jest to bezczelnym kłamstwem. Poza tym pisanie 'negatywnych' komentarzy pod kilkoma nickami jest naprawdę na poziomie podstawówki:) Tym razem już Pana nie pozdrawiam!

PrimaWork

Panie K myślę że nie ma się co dalej pogrążać. Sam Pan doskonale wie, że Pana komentarze są niezgodne z prawdą. W ramach potwierdzenia prawdy swoich słów, proszę np pokazać pasek z wypłaty gdzie jest oznaczone że PrimaWork robi wypłatę, albo pokazać umowę z pracodawcą gdzie jest oznaczone że PrimaWork Pana zatrudniła. Jeżeli ma Pan problem do firmy która Pana zatrudniła proszę pisać bezpośrednio do nich. Panu się mylą proste pojęcia 'agencja pośrednictwa ' a 'agencja zatrudnienia'. Ale mimo wszystko myślę że to Pański problem :) Pluć jadem może każdy w Internecie, ale pisanie nieprawdy też może mieć swoje konsekwencje. Nie jesteśmy anonimowi .:) Z pozdrowieniami! :)

Arturo

Bardzo solidna firma dostałem pracę na bardzo dobrych warunkach, wszystko płacone punktualnie z niczym nie miałem problemów tym bardziej podoba mi się ich współpraca z firmą FAST w Austrii Lubię atmosferę w Primawork Karolina Olszak za: Zainteresowanie pracownikami

KingBaphomet

Jesteśmy poważną agencją kirującą tylko do renomowanych firm na terenie Austrii. Od ponad roku współpracujemy z wieloma firmami na terenie całego kraju. Nasi pracownicy zawsze mają wszystko opłacone niezależnie czy to urlop,chorobowe, nadgodziny czy dodatek urlopowy. Wypłaty zawsze są na czas . W firmie Fast pracuje kilkuset Polaków i wszyscy zarabiają uczciwie pieniądze przez co są zadowoleni. Ponadto mają opłacane dobre emerytury i są zabezpieczania na stare lata.

.............

za malo jestescie na rynku zeby tak ludzi oszukiwac!!!!!!!!!!!!!smiech

@.............

Śmiechem jest to że anonimowo piszesz :)

PrimaWork

Jak się przedstawia trefne L4 , ktore ewidentnie widać jest naciągane to czego by się Pan spodziewał? Ogolnie na Pana miejscu było by mi wstyd pisać takie rzeczy, skoro sam Pan wie jak wyglądała sytuacja :D Pisze Pan pod nickiem, ale trudno się nie domyślić kto pisze. Wysyłamy owszem do fasta, ale mamy też inne firmy- lecz nie każdy pracownik jest mile widziany przez swoje machloje, bo zbędne problemy są mi nie potrzebne.

Zostaw merytoryczną opinię o Primawork - Racibórz

• Jak się pracuje w Primawork?

Zobacz opinie na temat firmy Primawork tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Primawork
  • Klasztorna 12