Euro Labora

Opinie o Euro Labora

misia

200 euro

Jola

Możecie napisać jakie są miesięczne koszty utrzymania we Freiburgu oprócz tych 300 euro za mieszkanie?

alva

tak wysłałam,widocznie coś się nie spodobało, a Wy na jaki okres czasu jedziecie?

do alva

a poslalas zdjecie/?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
alva

ja we czwartek wysłałam i nie odezwali się póki co

Gonia
@alva

Jest może ktoś z okolic Tarnobrzega, kto ma zamiar się wybrać na to pakowanie?

do M

daj namiary jedziesz swoim autem?

do mnie zaraz po wyslaniu tak na pracuj pl alva a ty kiedy wysylalas

alva

a po jakim czasie od wysłania CV odezwali się do Was już z propozycją wyjazdu? aplikowaliście przez portal pracuj.pl czy bezpośrednio na ich mail?

ja jade

M.
@kasia

Ja też i szukam kogoś kto chciałby się zabrać

M.

Witam! Jedzie ktoś z południa PL pod koniec lutego do Freiburga?

Rita

Jak po odliczeniu mieszkania zostaje 800 euro to ile zostaje po odliczeniu utrzymania(jedzenie itp.) ?

aneta

DZIEWCZYNY a ogolnie to paraca na dluzszy okres czy tylko jakas akcja i pary biora normlanie czy robia jakis problem? A co do mieszkan to sa jakies godne warunki mieszkaniowe czy jest lipa? Mi tez mowila ze zarobki to 800E na czysto wiec w sumie to nie za wiele ale lepsze to niz nic, a potem sa jakies podwyzki czy ta sama stawka. A macie jakies namiary na mieszkania w swoim zakresie . Kiedy macie zaplanowany wyjazd?

misia
@aneta

ciezko znalesc cos taniego , poza tym nie jest powiedziane ze Cie wezma, glownie dziewczyny potrzebuja.

kurcze super;) ciekawe kogo zatrudnia?:) czyli z eurolabory was jest 6? ciekawe ile teraz potrzebuja osob

@:)

6 na mieszkaniu :) tam jest ktos jeszce, na pewno 2 inne laski, a ile wiecej to nie wiem niestety

kasia

a jak z jezykiem? duzo polakow tam pracuje?jka kierownictwo bardzo sie czepia?

ala

a pracuje ktos z innych firm tam jeszcze czy tylko eurolabora?

olusia
@ala

a powiedz mi jak sie nazywa ta firma w niemczech tzn to posrednictwo pracy w niemczech?

kasia

tylko ciekawe kogo wybiora ... pewnie bedzie selekcja skoro zdjecia calej sylwetki trzabylo wyslac

misiaqowa22

pracuje w pearl we Freiburg od zeszlego roku - no faktycznie, robota na magazynie, przy pakowaniu. Najlepiej wpiszcie nazwe w internecie, to poogladacie, co oni sprzedaja. Praca jak praca - w okresie swiat byly dwie zmiany, teraz jest jedna (na rano). Dojezdzamy z kolezanka metrem, no nie powiem, troche to trwa i trzeba wczesnie wstawac :( Ale juz sie przyzwyczailysmy. Na magazynie duzo polek. Z tym wzrostem to chyba chodzi o to, ze trzeba wysoko siegac, zeby pakowac. Tez wysylalysmy z kolezanka zdjecie, babka powiedziala, zeby przy drzwiach zrobic, zeby mozna bylo ocenic wzrost - obie mamy powyzej 170. Jak macie jakies pytania to piszcie tutaj - jak bede miec chwile, to odpisze.

ala
@misiaqowa22

a powiedz mi jak tam teraz macie duzo zamowien? w ktorym pearlu pracujecie w tym duzym?czy w tym małym tam w buggingen a jak myslisz jak ktos ma 162 wzr da rade? i wogole duzo was tam jest/

@ala

od stycznia jest mniej roboty (bo w swieta bylo sporo) teraz sie w sumie nie przemeczamy, ciekawe co bedzie w wielkanoc... pracujemy w tym duzym, 30 km od Freiburga,no duzo tu dziewczyn nie wiem, okolo setki, na mieszkaniu jest nas 6 osob, ten regal jest na prawde wysoki wiec nie wiem 162 moze byc malo :(

nikita90
@misiaqowa22

A długo już jesteś we Freiburgu? babeczka mówila że tam ciężko z mieszkaniami, mozna znaleźć coś taniej?

@nikita90

no na pewno sa i z innych firm, bo duzo nas tu :D ja znam jezyk, moja kumpela nie, ale w pracy jezyk nie jest bardzo potrzebny, bo skanery sa po polsku i nawet prez radio po polsku mowia :) jak cos trzeba zalatwic i nie da sie po polsku, to ja ide gadac :D w biurze we Freiburg jest babeczka, co mowi po polsku, wiec tez jest luz. Kierownictwo... jak robisz swoje, to spoko. Wiem, ze tam sie ktos pozwalnial przed swietami, bo nie chcieli dac urlopu. Mnie tam akurat nie zalezalo i zostalysmy. Pracujemy od lipca 2013. Teraz dostalam znowu umowe na 6 miesiecy. Od marca sie przeprowadzamy do mieszkania (pokój z kuchnią w w Bad Krozingen za 450€ miesiecznie) bo w koncu udalo nam sie uzbierac na kaucje :)

DO AGA

1200 EURO NA REKE? NIE BARDZO BO TRZEBA ODJAC MIESZKANIE 300 EURO WIEC NA REKE CI WYJDZIE JESLI SĄ GODZINY 800-900 EURO

nikita90

Do mnie też dzwoniła Pani z ofertą do Freiburga. Powiedziała, że zarobki to 800/150 h euro na rękę po odliczeniu mieszkania. Przysłała mi również skrót informacji o ofercie na mejla i muszę powiedzieć, że rzeczywiście oferta jest całkiem ciekawa. Mój chłopak jeździ od dwóch lat jako elektryk do pracy i jest bardzo zadowolony. Profesjonalna obsługa klienta, można zawsze zadzwonić dopytać o wszystko i się poradzić.Moje gg 13076044

aga

Witam, wczoraj do mnie dzwoni i gościówa mówiła ze trzeba mieć minimum 156cm wzrostu, a co do zarobków to niby 1200na rękę.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora