Euro Labora

Opinie o Euro Labora

Estera

Drogie Panie, mam podobne pytanie. Wyjazd do Freiburga miał być 3 marca i podobno się opóźnił o jakiś tydzień, półtora. Również polecam inne osoby i jak pytam Pani, która odpowiada za całą procedurę rekrutacyjną co z moim wyjazdem to odpisuje mi tylko, że wszystko jest na dobrej drodze i tylko czekać na szczęśliwy finał. Wszystko spoko, gdyby nie to, że jestem 'na walizkach', bez zatrudnienia i cierpliwie czekam na konkretną datę. Trzeba ogarnąć transport, podpisać umowę. Może niepotrzebnie panikuję, ale wiecie coś na temat tej drugiej tury wyjazdu??

Abc

Jak do mnie dzwonili na początku lutego dowiedziałam się że język nie jest potrzebny mimo że w ogłoszeniu było napisane że jest wymagany komunikatywny. Tak więc najlepiej zadzwonić jeśli Cię wybrali i dopytać bo tutaj raczej niczego się nie dowiesz. Pozdrawiam

mari

typowy przykład polaka dopóki nie ma wyników rekrutacji wszyscy spieszą z pomocą natomiast już po nikt nie raczy się odezwać bo i po co najważniejsze własne dobro i jak w tym kraju ma być cokolwiek na poziomie przy takich obywatelach ;/

ala

Witam a ja mam pytanie co do języka nie które Panie już wiedzą że jadą a jak u Pan wygląda sytuacja z językiem ????? komunikatywny ??? czy nie bardzo??? czy ta firma zwraca uwagę na język ???? jak to wyglada ???

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Wybiera sie ktoś na budowe tuneli do Niemiec bo piszą że pilne?

karlii

Alicja ja jade z lubelskiego , chcesz sie zabrac?

kariii

albo e-mail kalcia159@buziaczek.pl

Opolskie dwa miejsca sas.strzelce.opolskie@o2.pl

@ms

ms, napisałam do Ciebe maila, tez jestem z opolskiego,jedziesz w piatek czy w sobote?

karlii

Ja jade z lubelskiego moge wziąść kilka osób. Moje gg 8331302 ;) Piszcie jak ktos by chciał :)

A jak wczoraj dzwoniłam to mi pani powiedziała, że dopiero w przyszłym tygodniu będzie coś wiadomo. Już mogła sobie darować, nie kłamać i od razu powiedzieć co i jak. Dziewczyny co tam napisałyście ciekawego w CV? Jak będziecie na miejscu to napiszcie jakie warunki, praca, kasa itp. Zobaczę czy jest czego żałować...

kaka
@Ania

hej, spokojnie, mi tez tak powiedzieli z tym że sama się dopytywalam i wyszlo że jade także dzwon dopytuj sie :)

olaola

Pisac jak cos do mnie , tez jade olaolenka@vp.pl

inka

Witam, dzis potwierdzono mi, że jade , planuje wyjazd w przyszly piątek lub sobote z Poznania :)

@inka

jedziesz autobusem ?

inka
@alicja

tak autobusem:) a jak z noclegiem? ogarniacie cos na własną rękę czy będziecie korzystały z pokoju oferowanego przez firmę? mój email inka1989@poczta.onet.pl jakby ktos chciał się skontaktowac to zapraszam :)

alicja

mi powiedziała to samo:) kto jedzie z mazowieckiego? Fajnie by było jakoś się zgadać, zawsze jest raźniej:)

kasia

Ja jade, do mnie przedwczoraj zadzwoniła Pani i powiedziala, ze moja kandydatura zostala zaakceptowana, ale wszystkiego dokładnie dowiem sie po weekendzie. Jedzie ktos z opolskiego?

@kasia

Ja jadę z opolskiego:)

@ms

mój mail sas.strzelce.opolskie@o2.pl

alicja

podobno w poniedziałek mają to ogarniać

kasia

czy ktoś już dostal umowę do pracy w Freiburku?

Abc

Juz wybrali 8 osob tylko jedzie

@Abc

kto z Was jedzie ?

alicja

dziewczyny mi te zaproponowano prace w Freiburgu,jedziecie?

kari

wie ktoś jak długo miała trwać rekrutacja?

Jak jutro nie zadzwonią to chyba w piątek się sama przypomnę...

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora