Opinie o Jobroad s.c. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jobroad s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jobroad s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobroad s.c. w Racibórz

Naiwny Polak

Jedno wielkie nieporozumienie ta cała firma Job road s.c. Za nic mają ludzi których ściągają do pracy. Decydujesz się na wyjazd na konkretną pracę i w momencie przyjazdu możesz o niej zapomnieć. Każdego dnia rzucają cię z miejsca na miejsce jak nim wygodniej. Warunki zakwaterowania to jakaś masakra. Pusty brudny pokój za który biorą 140 €.Zadnych mebli by się rozpakować więc koczujesz na walizkach. Jakiekolwiek prośby ,to jak grochem o ścianę, mają to gdzieś. Choć w umowie jest zapisane, że wypłata tygodniowa to pierwszą możesz dostać najwcześniej po 3 tygodniach. No i przy wypłacie to już jest horror. Z tego co sobie wy liczysz dostaniesz jakis marny ochłap byś z głodu nie zdechł. Zdecydowanie odradzam kontakt z ta firmą.

Tomek Szmitek

Polecam serdecznie ta agencje pośrednictwa pracy,Pan Iwo naprawdę stanął na wysokości zadania,pomógł znaleźć pracę grupie czteroosobowej,super komunikacja,właśnie dostaliśmy kontrakty,chcecie pracę,to tutaj warto dzwonic

jj

Sprawna i rzetelna rekrutacja. Polecam.

Administrator Nowy wpis

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w Jobroad s.c. na stanowisko Dostawca? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Olga Nowy wpis
Klient

Pracy w Holandii szukaliśmy przez około 2 miesiące, ze strony Pana Mateusza Kurkowskiego otrzymaliśmy najbardziej profesjonalną pomoc. Wszystko zostało załatwione w mniej niż 4 dni, stały kontakt, zaangażowanie, pomoc również gdy trafiliśmy na nie ciekawe zakwaterowanie i możliwość wyjechania z niego jeszcze w ten sam dzień. Dziękujemy to za mało

Maja Nowy wpis
@Olga

To mile, że udało się tak to załatwić bez problemu. Ponosiliście jakieś dodatkowe koszty z powodu tej sytuacji?

Mateo/ Nowy wpis
Kandydat

Mam pytanie na temat Pana Dominika z Jobroad...? Proszę o opinię na jego temat?

Anna Krasniewska

Nadszedł ten czas gdzie sama komentarz dać muszę! :) Jobroad to świetna firma i jeszcze lepszy pracodawca. Odczuwam radość i dumę będąc członkinią zespołu gdzie stawiamy na rozwój i jakość świadoczonych usług. Pierwszy raz od wielu lat wstaję z uśmiechem na ustach gdy przygotowuję się do kolejnego dnia w pracy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wiem że tak zostanie przez wiele lat i to daje mi motywację do dawania z siebie wszystkiego - dla nas i naszych kandydatów. Wielkie dzięki dla całej drużyny i dalej na podbój świata! :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Jobroad s.c. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca w Holandii/różne stanowiska. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Operator monitoringu ochrony w sklepie - Racibórz
Racibórz
Seris Konsalnet Holding S.A.
(5267 opinii)
logo firmy Dietetyk
Racibórz
Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy PRACA NA MAGAZYNIE/ OD ZARAZ!
KBTI Poland
(199 opinii)
logo firmy Pielęgniarka - online
Recruit Europe Ltd.
(73 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Naiwny Polak

@Naiwny Polak

Cześć! Rzeczywiście mamy do czynienia z nieporozumieniem, które wymaga wyjaśnienia. Przede wszystkim podkreślamy, że jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (agencją rekrutacyjną), a nie agencją pracy. Jest to więc technicznie niemożliwe, żebyśmy obsługiwali zakwaterowania, wypłaty czy bezpośrednio decydowali o planie pracy. Podkreślamy jednak, że bierzemy pełną odpowiedzialność za warunki zatrudnienia oddelegowanych przez nas osób. Dbamy o to, żeby nasi partnerzy - pracodawcy - przestrzegali określonych przez nas standardów. Niestety, pomimo najlepszych chęci, czasami zdarzają się problemy. Jesteśmy również od tego, żeby pomagać je rozwiązywać! Wielokrotnie pomagaliśmy naszym kandydatom w kwestiach związanych z zakwaterowaniem, transportem czy wypłatami. Trudno nam jednak zareagować na problemy, które nie są nam sygnalizowane. Wydaje nam się, że nie zgłosiłeś się do nas wcześniej, bo po prostu pomyliłeś nas ze swoim pracodawcą. Dlatego tak bardzo istotne jest, żeby dobrze rozumieć różnicę między agencją pracy a agencją rekrutacyjną. W momencie, w którym pracodawca w jakiejś mierze zawodzi, to my jako Jobroad mamy najlepsze możliwości negocjowania lepszych warunków - lub przeniesienia pracownika do innej agencji. Na koniec dodajmy, że żaden z naszych partnerów nie pobiera opłaty za zakwaterowanie w wysokości €140/tydzień. Czy mógłbyś napisać w jakiej agencji pracy byłeś zatrudniony (kto był Twoim pracodawcą)? Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdybyś zgłosił się do nas w wiadomości prywatnej! Nie podoba nam się to, jak zostałeś potraktowany przez pracodawcę; takie agencje trzeba pociągnąć do odpowiedzialności.

Alicja
@Naiwny Polak

Firma Jobroad jest posrednikiem i nieoferuja zakwaterowania. Recenzja jest nieprawdziwa

Katarzyna
@Naiwny Polak

Ja też przyjechałam i pracy nie było..

Anna
@Katarzyna

a kiedy to było? i gdzie cię wysłali? nie zaoferowali innej pracy w zamian?

Anna
@Naiwny Polak

To jest pośrednictwo, nie agencja pracy. Ta opinia powinna wylądować u agnecji gdzie Pan pracował.

Rob

Mam zupełnie inne doświadczenie

Mateusz
Klient

No więc moja subiektywna opinia nie może być inna niż pozytywna, gdyż współpracowałem i nadal współpracuje powiedzmy z Panią Anną Kraśniewska i jestem jak najbardziej zadowolony a co przez to rozumiem to to,że zawsze służy pomocna rada w kwestii wyjazdu czy wyboru pracy,dużo ofert pracy do rozpatrzenia.Bardzo miła,szczera i zaangażowana w pomoc przy szukaniu pracy osoba co myślę nie u każdego człowieka w podobnej pracy można spotkać w razie problemów na miejscu również nie unika kontaktów także myślę że naprawdę warto skorzystać.Osobiscie myślę że ciężko byłoby mi lepiej trafić.

Mateusz
Klient

No więc moja subiektywna opinia nie może być inna niż pozytywna, gdyż współpracowałem i nadal współpracuje powiedzmy z Panią Anną Kraśniewska i jestem jak najbardziej zadowolony a co przez to rozumiem to to,że zawsze służy pomocna rada w kwestii wyjazdu czy wyboru pracy,dużo ofert pracy do rozpatrzenia ???? bardzo miła,szczera i zaangażowana w pomoc przy szukaniu pracy osoba co myślę nie u każdego człowieka w podobnej pracy można spotkać???? w razie problemów na miejscu również nie unika kontaktów także myślę że naprawdę warto skorzystać????????????

Michał P

Zdecydowaliśmy się na wyjazd do Holandii w grupie 5 osobowej, większość agencji odrzucała możliwość wyjazdu w tak dużej grupie, jednak pan Ivo po wstępnej rozmowie telefonicznej zadeklarował pomoc w organizacji wyjazdu, po krótkim czasie dostaliśmy na maile oferty pracy oraz broszury z potencjalnymi miejscami zakwaterowania (wraz ze zdjęciami oraz informacją co w mieszkaniu się znajduje.) Następnie mieliśmy grupową wideo rozmowę na której pan Ivo sprawdził nasz poziom angielskiego oraz odpowiedział na wszystkie najbardziej szczegółowe pytania, krótko po rozmowie zostaliśmy zaakceptowani przez agencję Pollux, gdzie rola pana Ivo w procesie rekrutacji się kończy. Całość współpracy z Jobroad oceniam wzorowo. Apropos zakwaterowania to mieszkamy jako grupa samemu w 5 osobowym domu o wysokim standardzie, również mamy stosunkowo nowe auto służbowe na dojazd do pracy. Apropos pracy to trzeba dużo chodzić aczkolwiek przerwy są co 2 godziny, napoje gorące oraz zupki w kubeczku są za darmo, codziennie owoce etc. Czasem pojawiają się obiady albo inne poczęstunki typu pączki czy batony. Zdecydowanie polecam Jobroad.

Oski
Klient

Podejscie do ludzi na najwyzszym poziomie, prowadzic rozmowe to czysta przyjemnosc. Elokwentne i inteligentne osoby na odpowiednim miejscu, pozdrawiam✌????

Beata

W zeszłym roku wyjechałam za ich poleceniem i w tym roku też planuje. Wszystko załatwione rzetelnie, a jak na miejscu miałam problem z lokacją, to pomogli mi z przeniesieniem na lepszy domek.

Danuta
@Beata

A co się wydarzyło tam na miejscu, że nagle był problem? To musiało być stresujące, dobrze dla Ciebie, że ogarnęli inny domek. A jakie warunki w nim tak właściwie były? Opowiesz?

Iza
@Beata

To jak jedziesz z nimi ponownie to masz jakies lepsze warunki za taką 'stałośc'?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jobroad s.c.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Worki
Kandydat

Czy firma wyplaca wakacyjne i urlopowe gdy pracuje sie w holandii?

Weronika
@Worki

A jest teraz w ogóle tam robota w Holandii? Daj znać co i jak ok dzięki

Mateusz C

Bardzo polecam współpracę z Jobroad. W tamtym roku pierwszy raz wyjechałem do Holandii. Pan Iwo pomógł mi znaleźć fajną pracę za co mu serdecznie dziękuję. Wszystko co zostało powiedziane przed wyjazdem m.in. warunki pracy, zakwaterowanie oraz wynagrodzenie stało się rzeczywistością po przyjeździe do Holandii. W tym roku również planuję wyjazd i z pewnością będzie to za pomocą Jobroad!

Tomek Szmitek

opus21
@Tomek Szmitek

Ja tez polecam Pana Iwo. Pomogl mi i partnerce w znalezieniu pracy.

Kama

Współprace z Jobroad zaczęłam w zeszłym roku, kiedy wyjeżdżałam do pracy na wakacje. Trafiłam na sortownię papryki 4quality w Steenbergen, a kiedy skończyły się godziny, rekruter pomógł mi w przeniesieniu do innej agencji na magazyn Ingram. Zawsze odbierają tel i próbują pomóc jak jest jakiś problem na miejscu. Warto zorientować się do jakiej agencji Was wysyłają. Nie ma żadnego ciśnienia i można wybrać.

jj

Sprawna i rzetelna rekrutacja. Polecam.

Andrzej
@jj

Napiszesz jak przebiegała? Miałeś kilka etapów czy już za pierwszym podejściem wiedziałeś, że poszło dobrze? Bardzo przepytują czy to raczej niestresująca spokojna rozmowa?

@Andrzej

Cześć Andrzej! Co prawda to nie do nas należy ocena czy nasze rozmowy rekrutacyjne są niestresujące i spokojne, ale staramy się robić wszystko, żeby właśnie takie były! Zazwyczaj zaczynamy od krótkiej rozmowy na temat doświadczenia i aktualnej sytuacji kandydatów, po czym omawiamy ich preferencje i dostępne możliwości.

Jjjj
@Jobroad s.c.

Czy rzeczywiście dobieracie osobom pracę idealnie dopasowaną do kandydata?Chciałabym przez was pojechać ale się obawiam czy taką macie ofertę pracy dla mnie :)

@Jjjj

Robimy co w naszej mocy! Chętnie spróbujemy znaleźć coś odpowiedniego dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu :)

Aktualność
Kolejne kroki
Długo unikaliśmy mówienia o sobie - uznaliśmy, że nasze działania potwierdzone opiniami naszych użytkowników przemówią głośniej, niż nasze własne słowa. Nadszedł jednak taki moment w naszym rozwoju, w którym powinniśmy zabrać głos. Dzieje się!
Już niedługo stukną nam dwa lata. W tym krótkim czasie udało nam się zrealizować jeden bardzo ważny cel - zapewniliśmy sobie odpowiednie warunki do dalszego wzrostu. Mamy spore grono zaufanych klientów; pracodawców i pracodawców-użytkowników, których oferty pracy możemy śmiało polecić. Udało nam się zbudować rozpoznawalność, a nasza marka (i nasze memy) cieszą się Waszym zainteresowaniem. Wreszcie najważniejsze - mamy Was.
W przeciągu ostatniego roku naszą stronę na portalu GoWork odwiedziło ponad 3000 użytkowników. Dziękujemy, że jesteście z nami! Dzięki Waszej aktywności nasze forum opiniowe zapewnia merytoryczny wgląd osobom zainteresowanym naszymi usługami. Dzięki Wam możemy budować społeczność użytkowników rynku pracy tymczasowej za granicą, w której liczą się empatia, rzetelność i zaufanie. Dzięki!
To wszystko sprawia, że realizowanie naszej misji - tworzenie multilateralnej platformy komunikacji na rynku pracy tymczasowej - staje się prostsze, przyjemniejsze i bardziej realne. A to z kolei oznacza, że mamy dla Was jeszcze więcej możliwości wspólnego działania!
Poznajcie naszą nową, unikalną ofertę dla wszystkich użytkowników rynku pracy tymczasowej: kandydatów, pracodawców i agentów!
Szukasz pracy za granicą? Zapraszamy!
Szukasz pracowników? Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

Chcesz zostać agentem Jobroad? Przekonajmy się, czy będziemy do siebie pasować!

Jak wygląda rozmowa w Jobroad s.c. na stanowisko Pracownik ogrodnictwa szklarniowego? Z iloma osobami się rozmawia? 24 lutego pojawiło się ogłoszenie.

@Pytanie

Cześć! Podobnie jak w przypadku pozostałych obsługiwanych przez nas ofert pracy, proces rekrutacji jest prosty i przebiega w trzech krokach: 1. Kontaktujemy się i określamy Twoje cele, oczekiwania i preferencje aby upewnić się, że ta oferta pracy jest dla Ciebie odpowiednia 2. Uzupełniamy formalności niezbędne do podjęcia zatrudnienia 3. Potwierdzamy aplikację i ustalamy termin rozpoczęcia współpracy W naszej agencji niemal zawsze kandydaci mają jeden punkt kontaktu - desygnowanego, doświadczonego agenta pośrednictwa pracy - przez cały okres współpracy!

Aktualność
Holandia a COVID-19 - listopad 2021
Z dniem 22 października Holandia zmieniła kolor naszego kraju na żółty. Tym samym Polska wróciła na listę krajów wysokiego ryzyka. Nowe oznaczenie wiąże się z dodatkowymi obostrzeniami dla osób wjeżdżających na teren Królestwa Niderlandów. Od niedzieli 24 października wszystkie osoby przyjeżdżające z Polski mają obowiązek posiadania paszportu covidowego. Holenderski MSZ zaleca również wykonanie testu na obecność COVID po przekroczeniu granicy.
Czym jest paszport covidowy?
Jest to inaczej Unijny Certyfikat Covid (UCC), który funkcjonuje w obrębie państw członkowskich UE od 1 lipca 2021. Dokument z kodem weryfikacyjnym QR zaświadcza, że osoba legitymująca się nim:

• przeszła już COVID-19

• jest zaszczepiona

• nie jest nosicielem wirusa SARS-CoV-2 (negatywny wynik testu w ciągu ostatnich 24 godzin)

Unijny Certyfikat Covid można pobrać poprzez aplikacje mObywatel lub CoronaCheck:
Nowe obostrzenia
Kolejne obostrzenia zostały ogłoszone na konferencji prasowej 2 listopada. Kody QR, o których wspominaliśmy w poprzedniej części artykułu obowiązują teraz w większej ilości miejsc. Do tej pory paszport covidowy był konieczny m.in. w restauracjach, teatrach i kinach. Od soboty lista ta zostanie poszerzona o muzea, siłownie i inne miejsca transferu (miejsca, w których spotykają się i przemieszczają duże grupy ludzi). Nowe zasady nie ominą także ogródków piwnych i wydarzeń sportowych.
Do użytku wracają również maseczki. Od piątku/soboty konieczne będzie zakrywanie ust i nosa w sklepach i supermarketach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Maseczkę założymy ponadto na stacjach i peronach. Utrzymano też obowiązek zakrywania ust i nosa w komunikacji publicznej. Miejsca, do których wejdziemy wyłącznie po okazaniu paszportu covidowego są zwolnione z tego obowiązku.
Dystans społeczny będzie również egzekwowany na świeżym powietrzu. Powraca reguła 1,5 metra i zakaz podawania dłoni.
Nieprzestrzeganie zasad grozi mandatem w wysokości 95€!
Co to oznacza dla pracowników?
Rząd Królestwa Niderlandów prowadzi prace nad zmianami przepisów prawa pracy, aby obowiązek posiadania paszportu covidowego mógł być egzekwowany przez pracodawców. Możliwe, że już niedługo firmy będą mogły sprawdzić czy ich pracownicy są zaszczepieni. Na ten moment nie ma jednak informacji o tym, czy brak aktualnego zaświadczenia będzie mógł być traktowany jako powód niewpuszczenia na teren zakładu pracy lub zwolnienia pracownika.
Szczepionka przeciw Covid-19
Szczepienia na terenie Holandii są wciąż możliwe, nawet bez wcześniej rejestracji.
Możliwość umówienia dogodnego punktu i terminu szczepienia została udostępniona na stronie:
https://prikkenzonderafspraak.rijksoverheid.nl/pl/locaties/(dostępna w języku polskim)
Michał

Witam jestem w Tilburgu aktualnie czy posiadacie państwo pracę na magazynach mam duże doświadczenie

@Michał

Dzień dobry :) Mamy aktualnie sporo ofert w sektorze magazynowym w okolicach Tilburga. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wypełnienia formularza na stronie www.jobroad.online/kandydaci

Zostaw merytoryczną opinię o Jobroad s.c. - Racibórz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Jobroad s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobroad s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobroad s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 23 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Jobroad s.c.