Opinie o Jobroad s.c. w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jobroad s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jobroad s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Jobroad s.c. w Racibórz

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Czy w Jobroad s.c. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Jak przystało na "młody i dynamiczny" start-up, w Jobroad stawiamy na rozwój kadr. Ze względu na dosyć specyficzną naturę naszej pracy, większość materiałów szkoleniowych przygotowujemy sami. Wszyscy nowi współpracownicy lub partnerzy rekrutacyjni Jobroad mogą liczyć na wyczerpujące materiały wewnętrzne: przewodniki, skrypty procesów oraz prezentacje dot. ram pojęciowych najważniejszych obszarów naszej działalności. Tworzymy również własną bibliotekę: selekcję cenionych przez naszą agencję książek, do których każdy agent ma elektroniczny dostęp. A ekipa pracująca w biurze w Raciborzu może część z nich przeczytać w wersji papierowej, np. na kanapie w biurowym chill roomie :)

BETI AGATA

Polecam ???? Grabarczyk Olaf wszytsko zalatwione pozytywnie

daro
Kandydat

witam joborad polecam rekrótacja sprawna bez żadnych koplikacji zawsze som pod telefonem oferty przejżyste nic dodać nic ując oby tak dalej

Derek
Kandydat

Trochę zastnawiające jest, że macie tylko pozytywne opinie, czy naprawdę możecie być tacy dobrzy? :)

@Derek

Cześć Derek, Wielokrotnie prosiliśmy obsługiwanych przez nas kandydatów o wystawienie negatywnej opinii (dla podniesienia wiarygodności), ale niestety nie znaleźliśmy jeszcze chętnych. Mówiąc serio, sami jesteśmy bardzo mile zaskoczeni otrzymanym feedbackiem. W Jobroad chcemy udowadniać, że usługi pośrednictwa pracy w Holandii można świadczyć profesjonalnie, szczerze i autentycznie. Bardzo się cieszymy, że Waszym zdaniem całkiem nieźle nam to wychodzi :) Chcielibyśmy przy tym zaznaczyć, że każda merytoryczna opinia jest dla nas cenna. Zależy nam na ciągłym doskonaleniu i podnoszeniu jakości obsługi. Jeśli więc chcecie wskazać nam jakiś obszar do poprawy - będziemy bardzo wdzięczni.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Jobroad s.c. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca w Holandii/różne stanowiska. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista do spraw kontroli jakości
Racibórz
NESTFOAM Sp. z o.o. Sp. k.
(69 opinii)
(132 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Ania
Kandydat

Rekrutacja przebiegla bardzo sprawnie,wszystkie inwormacje przekazane rzetelnie i zrozumiale pan Olaf bardzo pomocny w wielu kwestiach bardzo dobrze doradza polecam.

Ania C

Bardzo dziękuję Pani Magdo z jobroad za super prace . Rekrutacja przebiegła błyskawicznie. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku . Jest Pani Aniołem. Jeszcze raz dziękuję za super prace ????????❤

Kasia

Bardzo dobry kontakt , wszystkie informacje przedstawione w sposób zrozumiały i rzetelny. Pan Olaf pomocny na każdym etapie rekrutacji. Polecam wszystkim!

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Jobroad s.c.?

@Pytanie

Dzięki za pytanie, to rzeczywiście istotna kwestia. Zasadniczo godziny pracy naszego biura pokrywają się z trybem pracy holenderskich agencji (9-17). To gwarantuje sprawny obieg informacji z partnerami. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie osoby zainteresowane pracą w Holandii mogą korzystać z naszych usług w tych godzinach. Zdarzają się też sytuacje, które wymagają nienormowanej dostępności. Nasi specjaliści ds. rekrutacji zapewniają fachową obsługę telefoniczną i mailową przez (niemal) całą dobę.

Tomasz K.

Szybki proces rekrutacji, możliwość umówienia się w agencji na odpowiadający mi termin, i zawsze pod telefonem (Pan Iwo). Wyróżniają się na scenie agencji rekrutacyjnych jak najbardziej pozytywnie!

MAREK Ś

Pani rekruterka przemiła i pomocna..zawsze pod telefonem. Rzadko spotykane. Polecam agencję.

MAREK Ś

Pani rekruter przemiła i pod telefonem.. zaawsze pomocna. Nie spotykane u innych agencji, a w kilku pracowałem. polecam agencje

Paweł

Super dobrze zorganizowana agencja . Bardzo szybka odpowiedź odnośnie akceptacji . Miałem ogromna przyjemność współpracować z Panią Magdą . Gorąco polecam współpracę ,gdyż charakteryzuję się wysokim zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem i fachową pomocą dla osób szukających pracy ;) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wdzięczny pracownik interim .

Agencja jedna z lepiej zorganizowanych. Szybka odp. Miałem przyjemność rekrutacji z Pania Magda. Extra babka. ;)

Lastek

Polecam

Michał S.

Serdecznie polecam. Pan Olaf prowadzi rekrutacje rzetelnie dopasowując pracowników do najlepiej pasujących im stanowisk. Napewno najlepsza agencja z jaką miałem okazję pracować. 9/10

HappyMan

Polecam agencję JobBroad. Szczególnie Panią Magdę, wspaniały doradca. Ma nosa co do charakteru kandydata. Pomoże i będzie wspierać nawet w kryzysowej sytuacji.

Sajmix
Kandydat

Bardzo rzetelna firma. Dzięki jobroad znaleźliśmy pracę,w ciężkim dla nas okresie pandemi i lockdown. Podziękowania dla Pana Olafa.

Emil

Witam, na bardzo długie lata pozostanie w pamięci proces rekrutacji i współpracy. Z takim zaangażowaniem, troską z dbałością o każdy szczegół z jakim podchodzi Jobroad po prostu mistrzostwo. Czas realizacji zgłoszenia błyskawiczny. Wszystkie obowiązki wykonane za mnie. Do dnia dziś nie spotkałem tak wyróżniającej się pozytywnie firmy. Dziękuję za współpracę i życzę ogromnych sukcesów.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobroad s.c. - Racibórz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Jobroad s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobroad s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobroad s.c.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Jobroad s.c.?

Liczba opinii klientów firmy Jobroad s.c., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jobroad s.c.