P.P.H.U "Art-hen"

Racibórz

Opinie o P.P.H.U "Art-hen"

Paulina

@Snow widzę, że zadowolony z pracy w firmie P.P.H.U. Na jakim stanowisku pracujesz? Czy udało Ci się już awansować na jakieś wyższe stanowisko pracy? Takie informacje są ważne dla osób aplikujących do firmy.

Snow

Fajny zespół, praca z możliwością rozwoju, dużo szkoleń, przyjazna atmosfera, dobre wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii, polecam.

ona

Sprzedawca

Paulina

@ona, jakie stanowisko obejmujesz?

ona

Polecam pracę dla Art-Hen. Rzeczywiście - trzeba się napracować, ale za fajne pieniądze. Z premiami sprzedażowymi zarabiam około 3000zł netto, więc chyba nie jest źle jak na Racibórz. Poza tym wypłata zawsze na czas i fajny zespół.

er

wiesz co @tomek wydaje mi sie ze o takie rzeczy jak wynagrodzenie to moesz sie chyba zapytac podczas rozmowy kwalifikacyjnej bo chyba wyslalac do nich Cv?

brązi

Kochani, jak szefostwo zapatruje sięna poszeżenie swojej działalności poprzez otwarcie filialnej placówki nieopodal od miejsca zamieszkania? próbował ktoś może nawiązać z nimi w ten sposób współpracę? Wiem że branża meblowa nie wyczerpie się tak szybko, ale czy rzesza klientów pozwoli na godne zyski i jak rozpoznawalna jest marka sprzedawanych produktów?

ja

Dają umowę o pracę na pełny etat. Ktoś wyżej napisał że dają podstawę minimum krajowe + premie, po czym dodał że trzeba nauczyć się pracować charytatywnie - to ja już tego nie rozumiem. W każdym razie praca ok, w miłej atmosferze, a to chyba jest ważne :)

trewor

@trewor 28.08.2014 17:37
Praca za najniższą krajową plus premie, poza tym trzeba mieć mocne nerwy i polubić pracę charytatywną....

Polubić pracę charytatywną za najniższą krajową? To Charytatywna w końcu czy nie?? Bo jak za najniższą krajową to raczej nie charytatywna - ale ktoś może nie rozumie tego pojęcia

Radek

Dobra, nie mam już czasu na zastanawianie się, jutro mamy czerwiec, a ja od maja bez pracy, zaufam temu co napisala misia, napiszcie jak zaaplikowac do Art-hen. Pozdrawiam.

Radek

Nikt nic na ten temat nie wie, gdyz trochę zależy mi na czasie, ale Art-hen nie wydawało mi sie złą firmą. Pozdrawiam.

misia

Wyplata zawsze wyplacana na czas, nigdy nie bylo problemu.

misia

Ja osobiscie polecam prace w tej firmie. Sa lepsze i gorsze stanowiska, ale z tego co sie orientuje to na kazdym stanowisko dostaje sie umowe o prace, najnizsza krajowa oraz dodatkowa premia.

k

Radzę Wam dobrze - omijajcie szeroki łukiem! (chyba że lubicie, jak Was "ktoś" poniża i miesza z błotem! :/

ja

wykorzystuja za najnizsza krajowa!

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wyplacalni

NIE POLECAM!!!

robi

Bardzo fajna firma

agness1989

Słowa kojarzące się z P.P.H.U "Art-hen" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w P.P.H.U "Art-hen": Najbardziej nie podobało mi się w P.P.H.U "Art-hen":

Zostaw opinię o P.P.H.U "Art-hen" - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U "Art-hen"