Euro Labora

Opinie o Euro Labora

edi

lub e mail edytabeyla@interia.pl

Młody

Czy ktoś wybiera się na budowę do Austrii lub Niemiec jako cieśla lub już pojechał dajcie znać jakie warunki proszę o jakieś informacje czy już dzwonili do kogoś?

AXA

Iwona89, edi dajcie namiary do siebie

edi

hej do mnie tez dzis dzwonila kobieta. Na pakowanie do Freiburu, podobno pod koniec maja lub 2 czerwca. Czy ktos sie wybiera??

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Labora kandydat na stanowisko Tokarz CNC (Buchen) ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Iwona89

Do mnie tez dzisiaj dzownili wyjazd 2 czerwca baadz koniec maja czy ktos na pakowanie się jeszcze wybiera ? :D

AXA

Witam czy ktos wyjezdza do pracy do pakowania pod koniec maja poczatek czerwca do Buggingen ? Czy ktos wyjechal wczesniej ? prosze napisac jakie warunki itp ? z gory dziekuje.

młody

słyszał ktoś coś o pracy dla pomocnika budowlanego, albo pomocnika elektryka?

orziii

czy ktoś wyjechał już do buggingen ? jak warunki

orzi

czy ktos pojechal do bobbingen jako pakowacz ??

darmika

Hej ja dziś dzwoniłam w sprawie wyjazdu i jak zwykle nic konkretnego się nie dowiedziałam po za tym ze nadal szukaja pracowników iże poinformują o zmianach ja od stycznia do nich aplikuje i jak na razie nic z tego i zapewnienia ze zadzwonia

dariaas

Hej mam okazje jechac do pracy z tej firmy, dzis mi dzwonili ale zadnych szczegolow kiedy wyjazd nie podali. Moze z kims jeszcze sie kontaktowali i ma wiecej informacji niz ja?

wuwuwu

czy ktoś wyjechał już do buggingen ? jak praca, warunki mieszkaniowe, i wypłacalność firmy?

damika
@wuwuwu

Hej ja też skladalam papiery do buugingen i jak dzwonilam parę dni temu to mi powiedzieli że na razie nikt nie jedzie bo podobno więcej ludzi nie potrzeba. Mam nadzieję że się to szybko zmieni

aga

ja mam wręcz bardzo dobre zdanie o tej firmie mąż pracuje jako cieśla nigdy nie było z nimi problemów a jakieś kary umowne niby za co??? pierwsze słyszę!! kasa zawsze przed 18-tym była na koncie i to nie euro labora wypłaca tylko dana firma w której się pracuje, co miesiąc przychodzą wydruki wszystko jest ok

@aga

mam pytanie a czy pani mąż ma prace w tej agencji z roku na rok i czy ma jakieś dłuższe przerwy bo słyszałem że niektórym pracy szukają przez 3 miesiące i nie ma ciągłosci pracy

Jack

Pinki, prosimy o konkretne info..., dlaczego nie zapłacili i o jaką sumę chodzi?? możesz swoją szczerą wypowiedzią wielu ludziom pomóc.Pozdrawiam.Jacek

arjuna

pinki napisz cos wiecej.....dotychczas raczej nie mieli negatywnych wpisow....napisz dokladniej co sie stalo

do asia

asia daj namiary do siebie...

asia

Czy wiadomo już coś na temat wyjazdu do pracy do Freiburga 24.03? Do mnie dzwonili w ubiegłym tygodniu i od tej pory cisza? Czy do kogoś z Was też dzwonili w sprawie wyjazdu w tym terminie? Czy ewentualnie potwierdzili?

Rolka

znowu dali ogłoszenie, że szukają chętnych...

Młody mogę szczerze polcic tę firmę, wyjechałem jakiś czas temu do Niemiec pracuję jako monter i jestem bardzo zadowolony, zapewnili mi dobre warunki i wynagrodzenie, w razie jakiś problemów służą pomocą. Warto im zaufać.

Młody

Ktoś juz wyjechał w tym roku jako ciesla do Niemiec lub Austrii bo chce sie cos dowiedziec o warunkach pracy bo różne są opinie na temat...? I czy warto składac dokumenty do tej firmy? Napiszcie cos na ten temat

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Labora - Racibórz

• Jak się pracuje w Euro Labora?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Labora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Labora?

Euro Labora