Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

RUCH OPORU

4700 na rękę po 15 latach pracy jako spawacz, w tym wliczone wszystkie dodatki typu premia wydajnościowa, obecnosciowa. Ostatnia podwyżka to 50 groszy brutto do godziny!!! . Niech to da do myślenia tym co przez sekundę myśleliby żeby tu pracować

Sambi

Miejsce pracy dobre. Warunki jak na start moim zdaniem niezłe. Ja ogólnie jestem zadowolony, to mój drugi pracodawca

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Fizyczny

Niestety tutaj nawet strajki nie pomogą. W biurach i kierowniczki kasę zarabiają to nas w (usunięte przez administratora) mają. My tania siła robocza. (usunięte przez administratora). Tak to wygląda. Brak słów. Dosłownie. Tylko nas poganiać, wyzyskiwać i wymagać coraz więcej. Ile można. A gdzie motywacja.... Jpr. Człowiek to nie robot to raz a dwa swoją godność ma. Fajnie jest siedzieć z (usunięte przez administratora) przy komputerze i rządzić.... piszę nie tylko do biurokratów ale i do kierowniczków oraz nie mających pojęcia o pracy brygadzistów (usunięte przez administratora) Taka prawda. Może się zamienicie z nami. Proszę bardzo. Wy będziecie (usunięte przez administratora) 8 godzin na stojąco, dźwigać a my was poganiać. Rozliczać z każdego wyjścia do toalety albo po coś do picia. Może wówczas nas, (usunięte przez administratora)na wasze pensje docenicie. Może.

Zastanówcie się dlaczego dają podwyżki procentowe do podstawy a nie dla każdego np. 300 i to każdemu po równo bo szary pracownik dostanie 80zł na rękę od podstawy a takie kierowniczki i reszta kadry wyżej zarabiający dostają po tysiąc złoty na rękę dlatego wszystkim u góry takie podwyżki pasują jak się zarabia po 20 tys za to że jest się od spraw niepotrzebnych i wymyślania pomysłów jak wycisnąć z pracownika jak najwięcej... Po drugie szukają oszczędności ale na pracowanikach no bo na kim zmniejszyli ogrzewanie na halach a sami w biurach i swoich budach grzeją sobie klimą i mają wszystkich gdzieś ale im wolno... A to pracownik fizyczny pracują na tych wszystkich nierobów a nie na odwrót... Kiedy ktoś się obudzi i przede wszystkim pozwalnia ludzi od spraw niepotrzebnych bo narobiło się tego w każdym kącie siedzą pseudo kierownicy, zastępcy, sekretarki sekretarek... Za Muld...ra połowa HR była mniejsza i zakład funkcjonował sto razy lepiej a teraz trzeba ich wszystkich utrzymać i będą szukać oszczędności ale nie na sobie tylko właśnie na pracownikach i nic się nie zmieni ta firma tonie coraz bardziej i jak nikt z tym porządku nie zrobi lepiej nie będzie....

Lars

Praca wymagająca ale naprawdę dobra. Ma się umowę, dobre wynagrodzenie, wszystko terminowo wypłacane oczywiście

.....

Nie pogonią mają niezłą kasę za nich. My szkolimy a oni mają korzyści. Niestety. Góra. Kierowniczki i inni może też. Dodatki pandemiczne mieli, nie wiem czy dalej mają. A nas po łbie za samowolne opuszczenie stanowiska - wyjście do toalety. Rzeczywistość telemond. Jeszcze te... ciągłe zwolnienia.

Przemek

Super ludzie dobre godz pracy praca bez stresu polecam

Sam

normalna praca, pewnie jak w kazdej podobnej firmie, ogolnie nie wybitnie ale niezle. jak dla mnie i na moje potrzeby to wynagrodzenie jest spoko

Gerard

oferuje atrakcyjne warunki, pracy jest sporo, ale czas mija szybko w robocie

Sławek

Warunki pracy zgodne z tym czego dowiedziałem się na umowie, wszystko profesjonalnie i zgodnie z BHP

Ingor

Dla mnie wszystko ok - Możliwość stałego zatrudnienia i awansu. Kadra zarządzająca przyjaznie nastawiona

Mlody
@Ingor

Te Ignor weź nie przyjdź w sobotę to zobaczysz jakie będzie nastawienie kadry :)

Robi

ja jestem pozytywnie zaskoczony podejsciem firmy do pracownika, jak na razie nie spotkalem się z zadnym wiekszym problemem

Edward

Uczciwe podejście do człowieka od początku - mam wrazenie ze to firma nastawiona pro pracowniczo bo jest dużo benefitów, premie itd

Maks

Normalna praca, to jest moje 3 przedsiebiorstwo w ktorym pracuje i tutaj warunki zdecydowanie panują najlepsze. Zarówno te finansowe jak i ogólnie

Neon

Polacy rodacy budzimy się czas najwyższy pogonić tych Amerykanów bo stwarzają same problemy .Bandera do siebie .Jak wiedomo ta wojenka jesteś taka sama jak propaganda z Covid ,pralnia pieniędzy .Dla czego w PL są ludzie z zachodu i dostają wszystko???bo pozwoliliśmy na to .Odbierane są miejsca pracy Polaka zostaliśmy zepchnięci na 2 sort ,nikt się już z nami nie liczy ,traktują Ukraińca lepiej jak swojego ,do czego to doszło w naszym kraju . UA to nie słowianie a bada , nierobów,alkoholików którzy myślą ,że im się wszystko należy.Koniec tegoooo Obudź się Polaku bo pogonią cię z własnego kraju. Chwała Wielkiej Polsce.

Nick is Ger

Marek "łysy" to dobry człowiek a ciacho to wgl (usunięte przez administratora) es

rtsafg

Tesla musi się tłumaczyć przed sądem bo zabronili pracownikom rozmawiać o wynagrodzeniu to tylko potwierdza ze ten wasz zapis jest nic nie warty i nie macie prawa tego zabraniac

Szot

Firma zapewnia konkurencyjne warunki w porównaniu do innych podobnych firm w regionie - mam porównanie bo byłem w kilku na rozmowach jak szukałem pracy i wybrałem Teleskop

Krystyna
@Szot

To ci lepszego oferują od innych firm na rynku? Możesz doprecyzować skoro już masz porównanie?

Co
@Krystyna

Oferują większy (usunięte przez administratora)niż w innych firmach, mniejsze zarobki i mniejsze bonusy. To tyle

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 217 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop