Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Blake

Warunki pracy jasno przedstawione na rozmowie, w ogole sympatyczne podejście, bez stresu totalnie. Jak dla mnie dobre miejsce do rozwijania się

@Blake

(usunięte przez administratora) i kolesiostwo. Niech da do myślenia kwota na rękę rzędu 4700, to max co można zarobić bez sobót, zero realnych podwyżek, chyba że 50 gr brutto na godzinę!!!! Poprostu żenada. Proponuję ict tam przynajmniej dostali duża podwyżkę, tak samo imc w telemondzie to poprostu wegetacja i marnowanie czasu, no i konieczność dorabiania np na płotach. Pozdrawiam kadrę zarządzającą

@RUCH OPORU

Z tą rodziną to różnie bywa w realu jak w zakładzie;). Tu jest niestety tragedia. Żal.....my musimy (usunięte przez administratora) oni śmietankę spijają. Taka rzeczywistość w zakładzie. Zamiast ludziom dać 1000 conajmniej. Każdemu, a tym co naprawdę dobrze wykonują obowiązki, bo wiadomo różnie jest, dodatkowo premię. Jest (usunięte przez administratora) i tyle. Bida z nędza. W portfelach pusto, goło. Ale co ich to obchodzi. Mają w tysiącach euro....my do roboty i tyle. Zgłosić trza naprawdę wszędzie gdzie się da.... Widzę że ty ruch oporu aktywny;). Chłopie to nic nie daje.... Przecież oni doskonale wiedzą ile my zarabiamy. OCHŁAPY.!!!!!!. Dają nam to im w misce zostaje. Resztki.

RUCH OPORU

Panie ja tylko pisze jak jest naprawdę, że płacą ochłapy, uaktywniłem się dlatego bo jak widzę te wpisy ludzi wynajętych, lub, przez biuro z tekstem zarząd ok, kadra ok to aż się płakać chce, oczywiście że śmiechu, że potrafią takie głupoty pisać, myśląc tym samym że ktoś się tu przyjmie. No wiadomo jeden, dwóch. Ale większą sc jak ma mieć 4700 na rękę że wszystkimi dodatkami to lepiej żeby wybrali konkurencję lub ict. Płacą ochłapy, przyjęli Ukraińców i mają, gość mówi że tam nie pospawa bo blachy nie włoży :)) mi to pasuje. Pozdrawiam kadrę zarządzającą

@RUCH OPORU

Spoko, rozumiem naprawdę doskonale. Ale szkoda zdrowia dla tych (usunięte przez administratora). Co z tego że człowiek napisze oni i tak z tym nic nie robią. Mają to w (usunięte przez administratora) XXI wiek mamy a traktują nas jak w (usunięte przez administratora). Niestety. Rozliczają nas za wszystko, za chodzenie po kawę, do toalety. !!! Ogarnijcie się. Ciekawe czy kierowniczki brygadziści i biurokraci są też rozliczani za picie kawusiek i za chodzenie do toalety. Tak ciekaw jestem... bardzo. Daliby po 1000 zł podwyżki choć brutto a dla tych co naprawdę robią dobrą robotę dodatkowo premię. (usunięte przez administratora). Brak słów. Zawsze tylko mają wytłumaczenia, że wydatki mają inne...jak można nie dać ludziom w tych czasach podwyżki. Wszystko drogie. My chcemy choć trochę godnie żyć!!!!!!!. Sami tysiące mają to nas olewają. Ale to my ich tysiące wyrabiamy!!!! Może choć na święta daliby. (usunięte przez administratora). Naprawdę jest ciężko. I jeszcze bronią dorabiać!!!!!! Dajcie w końcu podwyżki to dorabiać nie będziemy. Absolutnie. My chcemy, powtórzę godnie, jak człowiek żyć w naszym kraju. Ukrainiec więcej od nas zarabia. WSTYD!!!! Ogromnie wstyd!!!!!

RUCH OPORU

Panie ja tylko pisze żeby ostrzec innych, ja na nic nie liczę w telemondzie, bo nie pierwszy rok tu robię, starego misia na sztuczny miód? ???? Musisz się ogarnąć i nie liczyć na nich i będzie ok. Ja wiem że e oni wiedzą że płacą ochłapy, i że mają pracownika w głębokim poważaniu, i tak jak mówię tylko ostrzegam innych przed zatrudnieniem się tutaj i tylko tyle. Gdyby firma była uczciwa, napisałaby sama jakie zarobki itp a nie same ogólniki. Wiadomo że jak napiszą 4700 na rękę i że to max to nikt normalny nie przyjedzie, i tak ma być. Pozdrawiam tzw kadrę tzw zarządzającą

@RUCH OPORU

Spoko...Dobrze wiemy że te tzw pozytywne opinie wystawiają biurokraci. Wszyscy co znają ludzi z telemond, oczywiście tych normalnych, to wiedzą że tu syf...taka prawda. Nikt tu nie przyjdzie chyba że na przechowanie. Wiadomo dzieci, kredyty...za coś żyć trzeba. Sami Ukraince, co przecież wiadomo że więcej od nas mają, (usunięte przez administratora) Przykre że mają nas, długoletnich pracowników w poszanowaniu. Naprawdę przykro. Dobrze też wiemy że niestety nic się nie zmieni na lepsze.... Realia w telemond. Zero motywacji.... Nic. Na święta mogliby coś dać...tylko nie czekoladowe zające....nieeeeee. na koniec powiem.... włoski strajk...psujta.... Róbta wszystko aby w końcu zaczęli myśleć o NAS.... Podnieśli nam wynagrodzenia w górę.....WY Tam Na Górze.... To MY na was pracujemy!!!!!

Witold

Komunikacja na lini kierownictwo-pracownik bardzo na plus. nie ma spięć, stresu i jakiejś negatywnej energii jak to się czesto zdarza

@Witold

Totalna bzdura... A za wyjście do toalety upomnienie!!!! Bo opuszczenie stanowiska pracy. (usunięte przez administratora) kogoś i to bardzo. Brak spięć??!?!? Ty chyba w biurze pracujesz i to szefem jesteś to ze swoim spięć nie masz :)))).

Ciekawe ze

Jeden z niewielu zakładów w których pracownicy nie dostają choć skromnej premii na święta :) Nikt nie chce waszych solniczek czy czekolady

Max

Firmie dalej brak sprawiedliwości. Firma ogłosiła że da premię 800zl pracownikowi który wyrabia normę na wielu stanowiskach. A Guma dał premię (usunięte przez administratora). np. granat co robi na jednym stanowisku

Tenor
@Max

(usunięte przez administratora) Ich z tymi premiami,zrobili to specjalnie żeby skłócić Polaka z Polakiem (usunięte przez administratora). wsadźcie sobie te pieniądze ,bo takim oto sposobem pogorszyliscie sytuację (usunięte przez administratora)

Olga

Kompetentny? Jakie konkretnie umiejętności przy tym wskazujesz? I co z całą resztą ilu ich na prasach teraz jest?

gość
@Max

żenada...delikatnie mówiąc, wręcz bardzo delikatnie.... każdy pracownik powinien co najmniej 1000 zł otrzymać podwyżki... a premia dodatkowo dla tych, nazwijmy to którzy znają się na pracy:) a nie co tylko udają, że pracują....po co to... Ogłaszam mobilizację do chodzenia na zwolnienia... może się w końcu ogarną, że poprzez takie posunięcia będą tyły w zamówieniach, że tracą dobrych, wieloletnich pracowników... choć, wydaje mi się , że niestety to absolutnie mają gdzieś, a szkoda. Wystarczy tylko docenić, zmotywować. a tu klapa... widać że motywują odpowiednio tych w biurach i kierownczków, bo ciągle rozliczają ze zwolnień i innych takich...sami kasę łupią to tych co wykonują największa maja gdzieś. Taka rzeczywistość w Telemond. zero poszanowania, zero zarobków tylko obiecanki i na zewnątrz jaki suuuper zakład. W środku (usunięte przez administratora) przez duże B. Jest to naprawdę przykre. Pracownicy naprawdę chętnie, bez zwolnień, dorabiania chodziliby do pracy na ulicę Belgijską gdyby zostali odpowiednio dowartościowani. Zarobkami, urlopowymi...życie jest coraz droższe. Zacznijcie w końcu myśleć, to nie kosztuje... ciągle tylko jakieś wymówki...aby tylko nie dać ludziom normalnie...zarobić. Naprawdę szkoda...i przykre.

@Max

... normę czyli... normę co niektórzy, owszem wyrabiają ale się nie widzi. Nawet nadto. Ale w sumie to po co. Przecież za to nie otrzymujemy żadnej premii. Obiecanki nic poza tym.... choć nie... kłótnie pomiędzy pracownikami i zazdrość. Po co...nie ma co zazdrościć. To tylko plotki. Żadnych premii nie ma. Ludzie ogarnijcie się.... Ten zakład to chłam, żenada. Podwyżki dajcie ludziom w końcu. Ale nie po 170 zł brutto tylko conajmniej 1000.... Same najniższe poszło o 480 zł...a tu ... Tylko chwalicie się na zewnątrz jaka super firma. Dla kogo... Ukraińców. Wypominki o zwolnieniach, dorabianiu. Dajcie zarobić to to się skończy. Gwarantuję. A tym co faktycznie pracują lepiej, mają doświadczenie dodatkowo premię ale tak naprawdę aby to odczuli a nie kłamstwa i pomówienia. Czas się tam na górze ogarnąć, przetrzeć oczy. To nie Ukraina ogarnia tylko pracownicy ze stażem, doświadczeniem. Oni piją, psują i zdecydowanie więcej zarabiają. Odwalcie się od ludzi dorabiających. Oni mają rodziny, chcą żyć tak jak wy. Nic nie otrzymują za darmo tak jak wschodni koledzy a nie mają takich pensji jak wy i oni. Nie mają wyjazdów zakładowych. Nie są pod otoczką. Ludzie ogarnijcie się naprawdę.... Wyobraźcie sobie, że pracownicy naprawdę chorują, mają dość....nie tylko w biurach można chorować.... Można byłoby tak pisać, pisać... Czcze gadanie i pisanie. Niestety. Podsumowując brak słów. Żenada. Przykre.

Moonterr
@Tenor

Nie(usunięte przez administratora)tylko ..zda. Pewnie Elka i jej Tołdi, (usunięte przez administratora) Karolincia. Ludzie w jaki sposób ona się utrzymuje jeszcze w tej firmie, przecież ona jest tak (usunięte przez administratora) że szkoda gadać a do tego fałszywa i zarozumiała. W firmie jest ona nie potrzebna taki tylko figurant, numer na liście płac. Ciekawe po co Elka ją trzyma? Może tylko po to żeby miał jej kto przytakiwać i wtórować. Zero asertywności i własnego zadnia, opomysłach już nie wspomnę. A może Elka się przy niej dowartościowuje, że jest ktoś w firmie bardziej nie kompetentny niż ona sama. A ztymi premiami to popytajcie znajomych z IMC czy czegoś podobnego nie wprowadzili, bo jak znam życie to pewnie skopiowały czyjeś pomysły, bo one od zawsze wzorują się na IMC. Takie nie kreatywne i pozbawione samodzielnego myślenia panie "zróbmy to co w IMC". Całe te kadry to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie potrafą nic wyjaśnić, błąd za błędem i błędem pogania. A do tego niemiłe, opryskliwe i zarozumiałe "panie z biura". Jest tylko jedna pani A.ia, która jest miła i sympatyczna. A tak w ogóle "panie z biura" to gdzie są nasze PITY? Wszyscy już dostali, moja żona dostała już w zeszłym miesiącu a w teleskopie jak zwykle w ostatni dzień. Żenadaaaa. Może trzeba kupić kolejny system za miliony do naliczania wypłat itp. No tak tylko kto go ogarnie? Karolinka (czytaj Tołdi)? Przecież ona jeszcze jest w czasach liczydła i układania kupek z kamyczków żeby cokolwiek policzyć. Ponoć ona jeździ do pracy i z powrotem z nawigacją żeby drogi nie zgubić. HAHAHA

...ja
@Moonterr

Pity będą 28 lutego...a co do pań z biura to totalne betony mające własne przepisy absolutnie nie związane z kodeksem pracy.... Może to przeczytają... urlopy za ubiegły rok wykorzystać można do 30 września następnego roku... czytajcie przepisy ze zrozumieniem. Tragedia. Porażka. Wstyd. Ale cóż jeżeli ktoś z innym na rozum się zamienił... One mają swój świat.. może by tak PIP poinformować co tu się wyprawia...nie żebym podpuszczał;)). To co się tu dzieje sięgnęło dna i odbić się nie może.

@...ja

Inspekcję byś chciał informować? Nie wiem ostatecznie jak w tym biurze jest, bo kojarzę sytuację jedynie z opisów tutaj a są różne. Pracownicy mogliby mieć jakieś kłopoty z powodu tego typu zgłoszeń, o których teraz wspominasz?

???
@Olga

Dlaczego pracownicy mieliby mieć problemy?za co niby? Problemy to może mieć tylko i wyłącznie firma

@Olga

Można zgłosić anonimowo... Powinni wziąć pod uwagę. Przecież tu jest mobbing na maksa... Zróbcie coś z tym. ..... Cokolwiek bo te matoły przeginają.... Zero podwyżek straszenie.... (usunięte przez administratora) to mało powiedziane. A ponoć taka jedna wielka rodzina jesteśmy....o rodzinę się dba proszę szefostwa.... proszę o tym pamiętać a nie robić w (usunięte przez administratora)

RUCH OPORU

Z tą rodziną to tylko taki tekst z przymrużeniem oka przecież wiesz :)) ktoś to pisze i nawet do tego wagi nie przywiązuje. Chyba że chodziło schnajdiemu o to że jesteśmy rodziną ale bundych :)) to by się zgadzało.

@RUCH OPORU

Z tą rodziną to różnie bywa w realu jak w zakładzie;). Tu jest niestety tragedia. Żal.....my musimy (usunięte przez administratora) oni śmietankę spijają. Taka rzeczywistość w zakładzie. Zamiast ludziom dać 1000 conajmniej. Każdemu, a tym co naprawdę dobrze wykonują obowiązki, bo wiadomo różnie jest, dodatkowo premię. Jest gnój i tyle. Bida z nędza. W portfelach pusto, goło. Ale co ich to obchodzi. Mają w tysiącach euro....my do roboty i tyle. Zgłosić trza naprawdę wszędzie gdzie się da.... Widzę że ty ruch oporu aktywny;). Chłopie to nic nie daje.... Przecież oni doskonale wiedzą ile my zarabiamy. OCHŁAPY.!!!!!!. Dają nam to im w misce zostaje. Resztki.

Ignacy

duże zaangażowanie na każdym etapie procesu rekrutacji, bardzo dobry kontakt, dobrze przygotowane dokumenty!

@Ignacy

Dla przypomnienia, 15 lat pracy, 4700 na rękę, w tym jest wliczona premia tzw wydajnościowa. Żadnych innych dodatków, czy masz staż pracy pięć dni czy piętnaście lat wypłata jest ta sama, chyba że nie masz 26lat więc nie odprowadzasz podatku i wypłata wtedy większą niż osoby która pracuje naście lat. Poprostu cyrk i paranoja. Jeśli ktoś ma dzieci lub coś więcej niż rybki w akwarium proponuję inne firmy imć w Gorzowie lub ict. Pracując w telemondzie jesteś skazany na dorabianie i takia jest prawda. Tutaj nie ważne czy pracujesz przez x lat, bez błędów, ważne że raz cie złapią, bo to dosłownie łapanka, jak pijesz z kimś kawę czy zadzwonisz telefonem, bo to jedyne kompetencje tzw kierownika produkcji. Niech wszystkim da to do myślenia, do tego te płytkie wpisy ludzi wynajętych przez biuro z tekstem zarząd ok itp. Jak w każdym reżimie propaganda jest bardzo ważna i U P I W T (usunięte przez administratora), ale prawda się sama obroni. W telemondzie jest (usunięte przez administratora) i tyle. Pozdrawiam kadrę zarządzającą, zawsze możecie na mnie liczyć.

Rytek

Porządna firma z odpowiednim podejściem do pracownika. Dobrze płacą, zapewniają umowę o pracę, wszystko legalnie i fair

@Rytek

Dla przypomnienia, 15 lat pracy, 4700 na rękę, w tym jest wliczona premia tzw wydajnościowa. Żadnych innych dodatków, czy masz staż pracy pięć dni czy piętnaście lat wypłata jest ta sama, chyba że nie masz 26lat więc nie odprowadzasz podatku i wypłata wtedy większą niż osoby która pracuje naście lat. Poprostu (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś ma dzieci lub coś więcej niż rybki w akwarium proponuję inne firmy imć w Gorzowie lub ict. Pracując w telemondzie jesteś skazany na dorabianie i takia jest prawda. Tutaj nie ważne czy pracujesz przez x lat, bez błędów, ważne że raz cie złapią, bo to dosłownie łapanka, jak pijesz z kimś kawę czy zadzwonisz telefonem, bo to jedyne kompetencje tzw kierownika produkcji. Niech wszystkim da to do myślenia, do tego te płytkie wpisy ludzi wynajętych przez biuro z tekstem zarząd ok itp. Jak w każdym reżimie propaganda jest bardzo ważna i u Putina i w Teleskopie, ale prawda się sama obroni. W telemondzie jest (usunięte przez administratora) i tyle. Pozdrawiam kadrę zarządzającą, zawsze możecie na mnie liczyć.

RUCH OPORU

Dla przypomnienia, 15 lat pracy, 4700 na rękę, w tym jest wliczona premia tzw wydajnościowa. Żadnych innych dodatków, czy masz staż pracy pięć dni czy piętnaście lat wypłata jest ta sama, chyba że nie masz 26lat więc nie odprowadzasz podatku i wypłata wtedy większą niż osoby która pracuje naście lat. Poprostu cyrk i paranoja. Jeśli ktoś ma dzieci lub coś więcej niż rybki w akwarium proponuję inne firmy imć w Gorzowie lub ict. Pracując w telemondzie jesteś skazany na dorabianie i takia jest prawda. Tutaj nie ważne czy pracujesz przez x lat, bez błędów, ważne że raz cie złapią, bo to dosłownie łapanka, jak pijesz z kimś kawę czy zadzwonisz telefonem, bo to jedyne kompetencje tzw kierownika produkcji. Niech wszystkim da to do myślenia, do tego te płytkie wpisy ludzi wynajętych przez biuro z tekstem zarząd ok itp. Jak w każdym reżimie propaganda jest bardzo ważna i u Putina i w Teleskopie, ale prawda się sama obroni. W telemondzie jest (usunięte przez administratora) i tyle. Pozdrawiam kadrę zarządzającą, zawsze możecie na mnie liczyć.

Maku

To jedyny zakład w okolicy który jak daje podwyżkę oczywiście śladowa to w tym czasie zabiera z premii wydajnościowej :), podobno znów taki cyrk się szykuje. Normalnie traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) którzy nie umieją liczyć. Nie mogą dać raz chociaż i konkretnie bo by chyba nerwicy dostali. Jak ma ktoś iść do pracy proponuję ict lbu imc

@Maku

Zawsze tak byłe, że jak dawali niby podwyżkę to ucinali premię. Standardowa zagrywka telemondu. Takie pieniądze jakie płaci telemond to jakaś kpina za taką robotę. Są takie czasy, że kasę można zarobić wszędzie i to o wiele większą, warunek tyko się nie bać zaryzykować, a teleskop żeruje właśnie na waszym strachu i płaci jak płaci a wy i tak nie jesteście w stanie nic z tym zrobić. Jedynym wyjściem z tej beznadziejnej sytuacji jest postawienie dla zarządu konkretnych i twardych warunków oraz konsekwencji w działaniach. Elka za każdym razem chodzi ob....ana jak coś się dzieje w imc lub jakiejś innej większej firmie która mogła by podebrać pracowników, tylko, że ze strony pracowników jest brak jakichkolwiek ruchów i rotacji wynikającej z woli pracowników.

Beawo

Dokładnie, niestety brakuje odwagi. Wystarczyłoby że wszyscy by się postawili i nie mieliby wyjścia bo wszystkich nie zwolnią. Już teraz mają problem ze znalezieniem pracowników

@Beawo

faktycznie juz teraz sa jakieś problemy odnośnie tego? Wiadomo jak to rozwiążą? Zwiększą nowym stawki czy coś? Jakie obecnie są te braki tak właściwie?

@Maku

Zdecydowanie, zgadzam się.... Podwyżka?!?! To raczej zmiana wynagrodzenia... choć nie do końca... dają parę groszy, zabierają premię....i jesteśmy na minusie. Taka prawda... niestety. Wstyd. Żenada. Obciach.... A na zewnątrz robią sobie (usunięte przez administratora) PR.... że tacy super, dbający o pracowników.. tylko zastanawiam się o których...no chyba że w biurach, kierowniczków. Pracownik fizyczny musi zrobić normę bo inaczej (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie, jak sprzed lat. Niedługo nam czipy założą i będą rozliczać z chodzenia do toalety. Płakać się chce

Kusy
@Maku

W teleskopie już zostało nie dużo myślących pracowników większość to cholota

immer

Jedna z firm, które z czystym sumieniem mogę polecić. Jest to trzecia firma dla której pracuje i tutaj zostaje na dluzej

@immer

Wygląda mi na wpis biurokraty.... No śmieszne to mało powiedziane. Absurd, obłuda itd.... ludzie ogarnijmy się... może jakiś strajk!!!!! W sumie to władza, jednoosobowa obecnie, niech się ogarnie bo inaczej w tej jego rodzinnej firmie nie będzie miał kto pracować...no chyba że Ukraińcy.. oczywiście wykwalifikowani. Ręce opadają jak się to czyta...w końcu daliby ludziom zarobić a nie zawsze (usunięte przez administratora)wytłumaczenia.. albo brak zamówień albo wydatki jpr.... (usunięte przez administratora) wykorzystuje nas i zrobił sobie (usunięte przez administratora). Wstyd. Hańba. Żenada.

RUCH OPORU

Witam ponownie. Info dla chętnych którzy przez przypadek zainteresowali się telemondem, po 15 latach pracy 4700 na rękę, zero sobót żeby dorobić, jakieś dziwne srlekcje. Idźcie sobie lepiej do ict, tam spokojnie 6000 na rękę, wakacyjnego 4000 i na pewno docenia doświadczenie., bo w telemondzie po kilkunastu latach dalej nie masz żadnego dodatku stażowego i musisz udowadniać że coś robiłeś, tak jakby do tej pory wszystko samo się robiło. Przypomnę że w ict robią papier do twarzy a tu niby dźwigi Tutaj nawet Ukrainy się zwalniają albo idą na chorobowe i idą dorabiać. Jak to jeden powiedział, więcej jego żona zarobiła robiąc kobietom pazury!!!! Wszystko to lekko smieczne, pozdrawiam kadrę zarządzającą, zawsze możecie na mnie liczyć.

Radek

Czy wiecie ,że zakładach przebywają i pracują ludzie co nie mają już wizy .Nie mają jak pojechać do się boją ,że do wojska ich zabiorą .To w takim razie ja się pytam jak zakład zatrudnia takie osoby ,nie legalnie ,na czarno .Trzeba to zgłosić bo (usunięte przez administratora)jak berety w tym (usunięte przez administratora) .

Elton

Wszystko w porządku, dobra stawka, dobre warunki, nie ma żadnych problemów, da się dogadać pod każdym względem

RUCH OPORU

Gubinie 1000 podwyżki, imc 863, telemond 160 do tego odrazu premia w dół żeby odrobić pseudo podwyżki. Wiecznie im coś przeszkadza w tych podwyzkach, a to putin, co id, ceny energii, malarnia. Mieli dać dodatkowe premie to nawet to potrafili (usunięte przez administratora), mają w systemie kto co robił, i ile, jak pracował itp itd, to teraz gość musi po 15 latach udowadniać że coś robił, po uj to całe odbijanie przewodników? Na dodatek niby to premia czasowa na miesiąc czy trzy a później znów trzeba się prosić. Uwaga a zgodę ma udzielić facet który nie ma pojęcia o produkcji tylko o tym czy dwóch stoi na kawie. , tzw garbaty. System premiowania chwilowo testują, nie mogą dać od razu bo jakby to było że nagle większosci się należą? Przepraszam, te prototypy o których mowa to same się robiły??

RUCH OPORU

Dla zastanawiających się czy zatrudnić się w telemondzie, podwyżka premii wydajnościowej 50 groszy brutto na godzinę!!!!!

Czy firma przewiduje podwyżki inflacyjne ?

ooo
@Andrzej

podobno nie w tym roku...

@Andrzej

Może sobie zapewnili, a raczej na pewno. My to siła robocza więc dla nas nie ma. Powinni dać choć tyle o ile wzrosła najnizsza. A tu (usunięte przez administratora) Nic. Zero. Bo po co. (usunięte przez administratora) i nic więcej. Taka prawda. Dziwią się że ludzie na zwolnienia chodzą lub dorabiać. Wręcz czepiają się. Jpr. Maks. Dno i tyle. Niedługo będziemy najniższą krajową zarabiać. Tak trzymać GÓRA. Oby pracownicy byli mądrzejsi i brali zwolnienia, dorabiali...nie bójcie się chłopy,;) my ich tak jak oni nas

Ktoś
@Andrzej

Nie .... Bo Pani Ela na zebraniu z radą pracowniczą powiedziała że mają inwestycje tak jak np. nowa malarnia i nie są przewidziane podwyżki... A IMC dostało STAŻOWE i to jest zakład który szanuje starych pracowników ????

RUCH OPORU

A kto ich się boi? Nie ma tu takich

RUCH OPORU

Gubinie 1000 podwyżki, imc 863, telemond 160 do tego odrazu premia w dół żeby odrobić pseudo podwyżki. Wiecznie im coś przeszkadza w tych podwyzkach, a to putin, co id, ceny energii, malarnia. Mieli dać dodatkowe premie to nawet to potrafili spier. lić, mają w systemie kto co robił, i ile, jak pracował itp itd, to teraz gość musi po 15 latach udowadniać że coś robił, po uj to całe odbijanie przewodników? Na dodatek niby to premia czasowa na miesiąc czy trzy a później znów trzeba się prosić. Uwaga a zgodę ma udzielić facet który nie ma pojęcia o produkcji tylko o tym czy dwóch stój na kawie. , tzw garbaty. System premiowania chwilowo testują, nie mogą dać odrazu bo jakby to było że nagle większosci się należą? Przepraszam, te prototypy o których mowa to same się robiły?? (usunięte przez administratora)

Treesa
@RUCH OPORU

Bardzo dobrze powiedziane.Tak właśnie robią z ludzi (usunięte przez administratora),najpierw kasa i dotacje Civic gdzie przez te ich pomysły padają ludzie jak muchy to teraz dotacje za (usunięte przez administratora) dostają .Myślą ,że te UA ście...... Będzie pracowało na nich ,tania siła robocza,ale jeszcze się zdziwią bo już wychodzi wszystko jakie mają podejście i szacunek do Polaków.Ta dzicz nigdy się nie zmieni ,to trzeba tępić.Wołyn Pamiętamy .A Władek .P brawo wie co robi brawoooo Tępić to (usunięte przez administratora) . Chwała Wielkiej Polsce.

RUCH OPORU

4700 na rękę po 15 latach pracy jako spawacz, w tym wliczone wszystkie dodatki typu premia wydajnościowa, obecnosciowa. Ostatnia podwyżka to 50 groszy brutto do godziny!!! . Niech to da do myślenia tym co przez sekundę myśleliby żeby tu pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 217 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop