Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Irena

Jestem bardzo zadowolona z pralki-jest cicha i pojemna.Wszystko tak jak w opisie.

Irena

Pralka jest super-cicha i pojemna-a o taka mi chodziło-jestem bardzo zadowolona.

Aneks

Dobrze że rządzi (usunięte przez administratora) bo przynajmniej będą większe podwyżki niż są w stanie wynegocjować związki które podpisują wszystko co im się podsunie

Kasztanek

Praca ogólnie spoko. Z kierownictwem tez można się dogadać. Ja nie narzekam. Tylko jak sami widzicie poniżej ludzie są dziwni. Plotki, (usunięte przez administratora) jakieś pomówienia i zazdrość to jest główna przyczyna złej atmosfery w firmie.

Fibi
@Kasztanek

Dokładnie tak jest, ludzie sami tworzą tą atmosferę. A niektórzy aż nazbyt interesują się życiem innych osób

Sylwia
@Fibi

nie można z nimi pogadać i przemówić do rozsądku, żeby zajęli się swoim życiem? Chyba każdemu by się lepiej wtedy pracowało? Albo z kierownictwem na ten temat porozmawiać?

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Potencjalny pracownik

Jak to jest z dojazdem do pracy, są autobusy zatrzymuja sie tylko na konkretnych przystankach? Jest mozliwosc wsiasc np na Narutowicza kolo netto?

Praca w utrzymaniu ruchu, do kogo słać CV, jakie zarobki, są nadgodziny?

DzikiKocur69
@Zainteresowany

Nadgodzin nie ma. Chyba że w wyjątkowych sytuacjach. Zarobkami raczej nikt się nie pochwali, ale można negocjować stawkę. A gdzie wysyłać CV na pewno jest w ogłoszeniu na olx czy pracuj pl.

Dur
@DzikiKocur69

Nie pitol głupot nadgodziny są a już dla DUR tym bardziej.....nadgodziny są 4 godzinne po 8 godzinach pracy jak nie uda ci się skontaktować mailowo lub telefonicznie to podjedź pod zakład i przy portierni zostaw w skrzynce CV

Dur
@Zainteresowany

Zarobki będą bardzo dobre pod warunkiem że masz uprawnienia z zakresu SEP znajomość rysunku technicznego i wiedzę z automatyki i robotyki ..,..mile widziane też uprawnienia na wózek widłowy

Darek

Dzień dobry, mam prośbę do pracowników o podanie adresu majlowgo kogoś kompetentnego w Whirpoolu. 14 tygodni dobijam sie na serwisie o naprawe gwarancyjną lodówki. Wysłalem filmy z wadliwą praca, dziesiątki mejli i ponagleń . Co tydzień ta sama odpowiedź. Sprawę przekazaliśmy technikowi....ale chyba cos nie halo w tej firmie z przekazywaniem zadań. Jedny mail jaki znam to do serwisu...nie chce mi sie już z nimi gadać. Z góry dziękuję i prosze o info na iwadar@interia.pl DarekS

Darek

Kierownik

Sam ma dużo za uszami a jeszcze donosi na swoich

A jak się spisuje Roberto (nazwiska nie znam) - Dyrektor Zakładu? Prawda, że taki bardzo wymagający? Można się z Nim dogadać?

Murzynator
@Zainteresowany

Jeśli chodzi Ci o nowego dyrektora zmywarek to zaczął od nagan :D Nie znam szczegółów bo tylko o nim słyszałem, ale podobno jest cięty. Jak ktoś ma więcej info to proszę napisać

Stary obserwator

Związki zawodowe? Chyba tylko z nazwy. Na palcach jednej ręki można policzyć tych co naprawdę się angażują i rzeczywiście problemy pracowników rozwiązują na bierzaco znaczy się w chwili gdy problem zostanie do nich zgłoszony. Pan z bhp kiedy chodzi po fabryce z innymi z solidarności to nadal pan z kantorka. Jakie jest podejście tego pana do ludzi to każdy wie kto odbierał ciuchy. Wystarczy zapytać innych ludzi o zdanie na temat pana z BHP jak jest postrzegany. Czy kojarzą go z związków czy raczej z nie odpowiednim zachowaniem w bhp. Byłem w związkach ale już nie chce bo nie raz zwykły pracownik śmiał sie ze z takim przywódca z bhp to możemy stragan na rynku z ciuchami otworzyc a i tak nic nie sprzedamy bo jak ktoś będzie chciał kupić to zostanie zbluzgany. Nie zaprzeczam że związki nie walczą o prawa pracownika czy o podwyżki bo wiem ze walczą i nie jest to takie proste ale te związki to tylko zuchy a nie żołnierze. Pozdrawiam wszystkich z Ukrainy obyście dobrze wykonywali swoją pracę bo kiedyś będziecie robić tutaj wszystko i nic.

Bilet powrotny
@Stary obserwator

Ja ich nie pozdrawiam co to znaczy że będą tutaj robić wszystko i nic ?? tak to mogą robić w swoim kraju .....dziwi mnie tylko po co zakład trzyma dwie ukrainki na pralkach które nie pracowały na żadnych stanowiskach pierwsza to z kamizelką lider ale i tak zdegradowana do niebieskiego stroju a druga co tylko potrafi to zakleić pudełko do spakowanych bębnów

Członek solidarności

@Czas na podwyżki. Siemka Wszystkim. W zupełności rozumiem, że nie każdy ma pozytywne zdanie na temat Związków Zawodowych w naszym zakładzie, rozumiem bo sam kiedyś nie byłem przekonany do jakiegokolwiek działania z ich strony. Sytuacja, w której się znalazłem dokładniej chodziło o urlop na żądanie ,a w końcowej sytuacji o nieobecność nieusprawiedliwiona i wszystkim z czym wiąże się nn. Zdawać by się moglo, że z samą dyrekcją i głównym kierownikiem nie ma szans, by sprawę wyjaśnić na moją korzyść. A jednak. To mój przykład. Tak, związki nic nie robią. Ehh... Szkoda, że nie wszyscy co tak narzekają nie mają bezpośredniej możliwości wzięcia udziału w rozmowach, czy też samych negocjacjach o podwyżki płac. Szkoda, bo może chociaż trochę zmienili by nastawienie , patrząc na związki z innej perspektywy. Pisząc to nie mam zamiaru Nikogo kto się tutaj, czy też w innych miejscach wypowiada obrażać, oczerniać, bronić czy też zwyczajnie mieszać z błotem. Mam nadzieję, że Wy sami też nie wrzucicie mnie do jednego wora tylko dlatego że wyraziłem swoje zdanie. Wiem, napisałem że nie będę nikogo bronił, ale jednak pozwolę sobie przedstawić Wam kilka faktów co jednak przedstawiają związki zawodowe w dobrym świetle. Ciepłe posiłki dwudniowe w okres zimowy dla pracowników w danym obszarze Interwencja o natychmiastowy demontaż kamer które nie zostały zgłoszone i nie zatwierdzono ich instalacji (samowolka technologii) Dodatkowa przerwa temp. - nie każdy z przełożonych akceptował podjęta wcześniej decyzję, ale gdyby nie związki i ciągle telefony kontrolne to sami wiecie jak mogłoby być Nie jedna interwencja w sprawie nieodpowiedniego zachowania przełożonych, czy też brak oczekiwanego szacunku ze strony innych pracowników ( niestety nie wszyscy mają Gohones by zgłaszać takie sytuacje) Czy nikt z Was, czy Waszych kolegow nie zgłaszał niezgodności w wyposażeniu, czy samym naruszeniu BHP jeśli chodzi o stanowisko? Temat znam z autopsji, że przełożony może nie tyle co nic nie zrobi z problemem, ale mimo jego starań i tak ci wyżej mają inne priorytety. Zgłoszenie takich problemów do związków, z pewnością nie pozostanie bez interwencji. Niestety nie oznacza to, że problem będzie od ręki rozwiązany ale Rozwiazany zostanie. Odniosę się jeszcze do stażu i wynagrodzeniu... Prawdę mówiąc, pracodawca nie ma obowiązku takiego przyznać, i tyle. To, że jest to tylko śmieszne 5zl to nie świadczy o tym że związki podpisują wszystko co się im podsunie. Przypominam , nie bronię związków staram się chociaż trochę racjonalnie spojrzeć na temat z obu perspektyw.

Czas na podwyżki

Pensje nie nadążają za inflacją może w końcu związki zawalczą o jakieś większe wynagrodzenia zamiast podpisywać co im się podsunie to najwyższa pora by wynegocjować minimum 300-400zł netto podwyżki na rękę a nie śmieszne 5zł za każdy rok stażowego w większości zakładów właśnie związki o takowe podwyżki walczą tym bardziej przy obecnej inflacji

Giwer
@Czas na podwyżki

My nie mamy związków my mamy przy dupacy którzy idą za dyrekcją a nie za pracownikami. Po krótkiej rozmowie z tymi panami przez około dwóch lat do dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi ani nic nie jest z tym zrobione.

@Giwer

2 lata? Poważnie? To w ogóle myślisz, że będziesz mógł się czegokolwiek doczekać?

Rudy

Czy to Wrocław czy Radomsko to pewnie jeden h...uj tylko radomsko gorszy (usunięte przez administratora) i mniejsze wynagrodzenie a normy w(usunięte przez administratora). Nie polecam tam pracować głównie Polakom bo Ukraińcy są lepiej traktowani.

Zbychu

Jeżeli chodzi o prace jako ''modelarz'' to powiem w skrócie kolesiostwo i kadra zarządzająca ta prototypownia jest na żadnym poziomie, nie mogę powiedzieć, że jest nawet na zerowym poziomie. A z tego względu, że pracodawca na rozmowie mówi, że jest świetna atmosfera jest nie wiadomo jaka możliwosc rozwoju. A rzeczywistość bywa brutalna ale nie sadziłem ze do takiego stopnia nic w tej firmie nie ma pozytywnego DOSŁOWNIE NIC. Obłuda, kłamstwo na niewyobrażalnym poziomie i to jeszcze w żywe oczy manipulacja i nastawianie pracowników przeciwko innym pracownikom. Jeżeli chodzi o aspekt atmosfery to przyznam, że jest świetna ale wśród zwykłych szarych pracowników, natomiast jeżeli chodzi o zdanie pracowników na temat "góry" to jest bardzo ale to bardzo negatywne w pierwszych 2 dniach pracy nigdy tyle jadu nie słyszałem do drugiego człowieka, wtedy zastanawiałem się z jakiego powodu można tak o kimś mówić i tak wręcz nienawidzić, ale już teraz wiem po prostu tam są zwierzęta nie ludzie i ciężko jest użyć jakiegoś innego nieobraźliwego epitetu na kadrę zarządzająca. Uważam z ręka na sercu, że małpy by lepiej zarządzały i PRZEDE WSZYSTKIM o niebo lepiej traktowały innych ! Tam są ludzie którzy myślą, że jak dostali po koleżeńsku jakieś wyższe stanowisko to myślą, że złapali Pana Boga za nogi. A to są naprawdę bardzo ułomni niedoświadczeni mający zerowa wiedze techniczna, a na temat zarządzania zespołem to nie maja zielonego pojęcia. Są pozbawieni jakichkolwiek wartości moralnych. Żaden szanujący się człowiek nie zasługuje na takie traktowanie, a jednak od osób wykształconych i pełniących takie stanowiska powinno się wymagać tych cech i to na jak najwyższym poziomie... Jednym słowem NIE POLECAM!

Na szczescie były pracownik
@Zbychu

Czytając ta opinie przypomniała mi się cała moja współpraca z tymi "super doświadczonymi" odklejonymi ludźmi popieram całkowicie odwzorowanie 1 do 1. I nic się widzę tam nie zmienia niestety również nie polecam choć minęło już trochę czasu...

Iwona
@Zbychu

Czy tutaj mówimy tutaj o fabryce w radomsku ?

Zbychu
@Iwona

Oczywiście ze nie... mówimy tu o pracy w prototypowni we Wrocławiu :)

Hmm
@Zbychu

A umiesz czytać ze zrozumieniem jaki widnieje adres u góry ????

Giwer
@Zbychu

Szczera prawda kołdra linii produkcyjnej na poziomie O. Tylko powiedzą co zrobić i chowają się po cichych i chłodnych miejscach a ludzie muszą (usunięte przez administratora) żeby norma i cyfra się zgodziła a reszta głęboko w (usunięte przez administratora)

Obserwator
@Na szczescie były pracownik

Nie zgadzam się kolego,zmienia się ...niestety na gorsze...i to każdego dnia

Kasia Macialek

Witam zakupiłam piekarnik OAKZ97921CSNB, płytę indukcyjna WLS8560AL, suszarkę do ciuchów STU92XEU,Pralkę FFD9458BCVPL, i mikrofalówkę pod zabudowę AMW731NBX , kupiłam to dlatego jestem zadwolona z tej firmy i spełnia wszystko moje oczekiwania , bardzo zetelna firma , gorąco polecam niech służy lata

Jesteś młody?chcesz się wspinać po szczebelkach kariery? Od pracownika produkcji do wyższych stanowisk?Oj nie nie nie! Człowiek pracował starał się ale jak widać niedouczone kierownictwo myśli że wie najlepiej ???? Uczyłem się na operatora miałem obiecywane ze nim zostanę i co i (usunięte przez administratora) sto. Nagle operatorów jest za dużo hah. Po 5 latach zwolniłem się z tego (usunięte przez administratora) bo to tonący okręt zaczął być. Teraz mam lepsza prace a kierownictwo traktuje jak normalnego człowieka a nie jak na robola co nic nie umie Ps.ŁG sam sobie rób jako pracownik produkcji ekspert ????

TL

Ł. G. biega za tymi co są na wyższym stołku niż on , do kolegów się nie przyznaje, wypromował go wysoki łysy placek. szuka awansu czyimś kosztem.

W tym miejscu dobrze mają tylko znajomi, rodzina kierownictwa lub ładnie dziewczyny,te szybko dostają awanse. Kilku kierowników ma w pracy swoje "drugie połówki" a jedek kierownik z magazynu zamiast zająć się swoimi obowiązkami to żadnej ładniejszej pani nie przepuści, zanim z każdą pobajeruje to już mu dniówka zleci a później tylko wymyśla kary dla wózkowych jak im coś nie wyjdzie. Reszta pracowników w ramach rozrywki jest często mieszana z błotem.

Toksyczna atmosfera

Głupie siksy i Karyny nauczyły się podlizywać kierownictwu pół dnia na bajerce i reszta dniówki na srajfonach siedzą wlepione w ekran a roboty niczego nie nauczone jak przychodzi co do czego to stoi jak koza w polu .....tam wazeliniarstwo jest tak obrzydliwe i ohydne że przez 8 godzin to się myśli tylko o fajrancie by odbębnić jak najszybciej

@Toksyczna atmosfera

A tak z ciekawości to co należy do ich obowiązków? Bo ciekawa jestem kto w takiej sytuacji to nadrabia

JP
@Bożena

Serio pytasz co należy do ich obowiązków to może jeszcze Karynom to namalować albo narysować bo w swoich Srajfonach raczej tego nie wyczytają

@JP

No skoro tak piszecie o ich pracy tutaj to może by się przydało? Bo ciekawa jestem jaką pracę wykonują osoby na równoległych stanowiskach, bo pewnie i tak wypłata ta sama?

Hmm

Czy to prawda że Whirlpool kupili Turki jeżeli tak to co to by oznaczało w praktyce jakie były zmiany czy może zmiana jakiegoś nowego loga ??

Kierownik
@Hmm

Nie wiesz o co chodzi to o kasę aby (usunięte przez administratora) podatku nie płacili za parę lat będzie inna firma to 3 nazwa będzie nic się nie zmieni tylko dojdzie modeli których robimy

JP
@Kierownik

Dobrze że powiedziałeś że chodzi o kasę bo jeszcze ktoś mógł by pomyśleć że może chodzić o ziemniaki...

@JP

Możesz się śmiać ale jak ja czasami widzę o co ludzie pytają to się zastanawiam czy oni na serio nie ogarniają tematu czy jednak nie wiedzą.xd Ale ogólnie z tą jego sugestią to się zgadzasz?

Ehh

Ta firma to maszynka do mielenia mięsa, wyzysk totalny. To tak w dużym skrócie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 5 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.