Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Wojciech K

Zakupiłem cały zestaw do zabudowy Whirpool piekarnik mikrofala oraz plyta. Jestem mega zadowolony z funkcji 6 zmysl No i oczywiście musze wspomnieć o wyglądzie, wszystko pod zabudowę pięknie się komponuje razem. Z czystym sumieniem polecam każdemu

Zdzisiu

Bardzo prosimy w imieniu całej fabryki o mądrego dyrektora z ZEWNĄTRZ który by zrobił tu wreszcie porządek z kierownictwem.

@Zdzisiu

Jeżeli ktoś nie ma wyjścia w życiu to jest ostatnia opcja w tej firmie to jest tylko kolesostwo każdy na każdego nadaje lepiej pracować w warzywniaku mniej plotek jak jesteś mężatkom i masz ładne nogi szybko awansujesz

Sebastian
@Anonim

Niestety nie mam ładnych nóg czyli co? Nie mam co liczyć na dobre zarobki i awans? Tylko po znajomości można coś zyskać? Serio?

Cycu
@Zdzisiu

100% Prawda ;D

Witam serdecznie Co do śmierci jest to przykry wypadek i serdecznie współczuje rodzinie. Moje kondolencje. Ale tutaj nie ma co obwiniać wszystkich. Mężczyzna był ratowany przez dwóch operatorów aż do przyjazdu karetki, wiec pomocy mu udzielono. Niestety w tej kwestii zawiniło BHP, gdyż drogi ewakuacyjne byly zapchane przez co karetka nie mogła przejechać a sprzęt do reanimacji nie byl sprawny. Tak jak mówię starano się uratować Andrzeja pomocy mu udzielono.

Przegląd sprzętu
@0000

O czym to świadczy jeżeli sprzęt do reanimacji mógł nie być sprawny a karetka nie mogła dojechać na czas bo wyjścia ewakuacji nie mogły być w należyty sposób udostępnione nie wspomnę po jakim czasie została udzielona pomoc a wiadomo że liczyły się sekundy czy karetka od razu trafiła do poszkodowanego ?? Teraz to wszystko musi wyjaśnić BHP I PIP kluczowy może być zapis monitoringu

Czy można liczyć w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Taaaak opiekę wyjazdy na wczasy no same luksusy

Bożena

Tak? :D A gdzie te luksusowe wczasy można spędzić? ;p

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Sonia

Super sprzęt jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu

Mirek

Cześć sytuacja zmusiła mnie do powrotu do firmy chodzi o dojazd .Powiedzcie mi czy jest jeszcze taki kierownik na zmywarkach przez którego byłem zmuszony odejść(usunięte przez administratora)I ta jego żona ???? Proszę o odpisanie bo Pani z agencji nie chciała mi udzielić takiego info.

@Mirek

Robi ale jest na L4 :)

Aneta

Witam jestem szwagierką zmarłego Andrzeja ????proszę was wszystkich którzy znali Andrzeja i znim pracowali żeby tak tego nie zostawiać żeby mówić jak było żeby nie doszło do dalszych tragedii. Proszę też o pomoc dla mojej siostry czy ktoś z waszych znajomych zna się na takich sprawach związanymi co podpisywać czego nie. Bo firma Napewno będzie wszystko robić żeby tylko się wybielić was jest nadzieja ????

Rafał Grabski
@Aneta

Dzień dobry, chcielibyśmy pomóc w sprawie, prosimy o kontakt: razem.lodzkie@gmail.com

Aneta

Iwan

Teraz to zależy od was samych pracowników co wy z tym zrobić zmarł wasz kolega przyjaciel większość z was ma rodziny dzieci na utrzymaniu przeciw stawić się tyraną jest możliwe ale stracić pracę też ale stracić życie 10minut przerwy a kierownictwo ma tej przerwy od (usunięte przez administratora) to wypiepszyc wszystkich kierowników przyjąć nowych i dyrekcje powinna wejść inspekcja pracy i zrobić z tymi bydlakami pożądek

Ktoś

Bardzo lubię wstawać na pierwsze zmiany i lubię też 5-minutowy maraton przez halę nazywany oficjalnie przerwą - kierownictwo dba o naszą kondycję

Sylwia
@Ktoś

To przez cały dzień jest tylko taka krótka przerwa? To w ogóle zgodne z bhp?

liczy się norma a nie człowiek
@Ktoś

powiem ci coś ze szczerego serca i jednocześnie szczerą prawdę ... kierownictwo ma w (usunięte przez administratora)pracowników i pracownicy mają w (usunięte przez administratora) kierownictwo dam ci dobrą radę nie spoufalaj się z tym towarzystwem trzymaj się z daleka od tych (usunięte przez administratora) i smarkacze w czerwonych strojach co ma mleko pod nosem są tacy nauczeni by udawać pewnych siebie a w rzeczywistości są tak wytresowani że boją się własnego cienia operatorami lini powinni być przeważnie dojrzali mężczyzni którzy znają życie i nie sikają pod siebie z byle powodu jak te dziewczynki w czerwonych strojach

@Sylwia

Nie jest 5 min tylko 10 lecz żeby przyjść z stanowiska do jadalni zostaje 5 min na jedzenie

@liczy się norma a nie człowiek

Celnie w punkt

@Anonim

Przykre..Niech Mu Ziemia Lekką Bedzie..Mam nadzieję że zajmie się tym poŕzadnie inspekcja pracy.. wiele słyszałam o tym zakładzie i mam nadzieję że słono za to zapłacą

To prawda że pracownik w pracy zmarł?

Brak klimy
@Anonim

Tak a dokładniej jak schodził na przerwę

@Brak klimy

Ciekawe kogo wina czy zakładu czy jak

do bhp
@Anonim

w kodeksie pracy można znaleźć taki zapis że jeśli temperatura w miejscu pracy przekracza powyżej 30 stopni pracodawca ma obowiązek skrócić czas pracy bez konieczności odrobienia i oczywiście bez pomniejszenia wynagrodzenia ....poza tym przy wejściu wiszą 4 duże elektroniczne zegary one oczywiście nie działają bo nikt się nie kwapi do ich naprawy ale na tych zegarach oprócz wyświetlania godziny powinna być wyświetlana też RZETELNA temperatura jaka panuje na hali każdy ma prawo wiedzieć ile jest stopni nie wspomnę że jest obowiązek montażu klimatyzacji oraz schładzanie pomieszczenia .....i jedno zasadnicze pytanie skoro będą upały powyżej 30 stopni to jaki pomiar temperatury wyświetli zegar ??

Kierowca

Nie mam pojęcia o pracy w tej firmie ale drugi raz jestem tu na rozładunku i jest to poprostu żenada. Za pierwszym razem czekałem 6,5 h na wpuszczenie na teren tym razem na teren mimo braku awizacji wpuścili mnie po godzinę ale co ciekawe od 2,5 godziny stoję pod magazynem i patrzę jak pracownicy obsługują czwarty raz auto które kręci kolka między ich filiami, poprostu żenada. Towar szybciej przyjechał z bulgari niż tu został rozpakowany. Kamizelki kaski buty żeby na parkingu posiedzieć. Aczkolwiek gosciu na wózku jak już dobierze się do palet na aucie to śmiga jak szalony wiec to raczej nie wina magazynierów tylko zarządzania. Pozdrawiam z parkingu firmy po 3 godzinach

Klaudiusz

Mamy wszyscy taką nadzieję że przyjdzie nowy dyrektor i skończy na liniach kolesiostwo u kierowników na zmywarkach bo to już przechodzi ludzkie pojęcie

@Klaudiusz

Teraz będą czystki

Renata
@Klaudiusz

A co konkretnie się dzieje? Jest kiepska atmosfera? Chaos w firmie? Możesz dokładniej jakoś opisać?

KO

Warsztat WPS na zmywarkach to jedna wielka porażka. Pracownicy z warsztatu ciągle się obijają, udają że coś robią. Nawet jak zrobią jakiś stojak, to od razu nadaje się do poprawy, zanim wcześniej się nie rozleci. Najlepiej wychodzi im zamykanie się w warsztacie, i zabawy na telefonach. A kierownicy sądzą że oni tam ciężko pracują. Jedyne co się śpieszą, to do odbicia kartą zawsze stoją przed czytnikiem 10 minut przed końcem pracy.

FÜRER

Co wy (usunięte przez administratora) ja zaraz po skończeniu gimnazjum, zapisałem się do ŻAK-a ale zrezygnowałem bo mój kolega, który jest Liderem namuwił mnie na pracę w whirlpoolu. Teraz po szypkim awansie ( tylko 2 tygodnie na linii ) nie mam na co nażekać. Jak słabszy miesiąc bez premii dla kierowników to ciężko mi wyrzyć za 7k miesięcznie ale da się to odrobić na nadgodzinach. Pozdrawiam. RAKÓW NA MISTRZA!!!

@FÜRER

Ciekawe za co masz 7k bez sobot, bo na pewno nie za ortografie. Nawet team liderzy nie zarabiają tyle.

Gorszy sort
@FÜRER

Wiesz co.... Czytając Twój post nie da się zauważyć, że nie ukończyłeś żadnej porządnej szkoły tylko gimnazjum i to pewnie dlatego, że nauczyciele chcieli się po prostu Ciebie pozbyć. Ale cieszę się że sobie radzisz. Tylko pamiętaj o szacunku do innych, bo karma wraca.

Anonim #
@FÜRER

Trzeba było jednak pomyśleć nad dalszą edukacją bo o ortografii nie masz pojęcia.

Dorcia3377
@FÜRER

Taki głąb jest tam kierownikiem , który nawet pisać bezbłędnie nie umie. Masakra!

@FÜRER

,, po szybkim awansie ( tylko 2 tygodnie na linii ) nie mam na co narzekać" raczej po znajomości, albo za lizanie tyłka dostałeś ten awans. Masz się czym pochwalić. Tylko w szkole się na tobie poznali jakim jesteś prawdziwym geniuszem, pozazdrościć wykształcenia ,, zapisałem się do ŻAK-a ". Zrezygnował ze szkoły, pewnie to szkoła zrezygnowała z niego.

Ktosktos

Make pytanko, po co są te "anonimowe" ankiety skoro większość pracowników nie brało w nich udziału? Odnoszę wrażenie że odpowiadali tylko te osoby które na poprzedniej ankiecie wyraziły pozytywną opinię o tym zakładzie. Ns każdej zmianie było sporo pracowników którzy nie brali udzalu .

Mela
@Ktosktos

Po co w ogóle są te ankiety, skoro kierownik siedzi obok ciebie i słucha twoich odpowiedzi, żebyś przypadkiem nie wpisał, że coś ci się nie podoba. Raz zrobiłam ankietę sama przez internet to się okazało, że popełniłam foux pas, bo kierownik musi cię nakierować na właściwe odpowiedzi. W tej firmie ważne są pozory, a nie prawdziwe ulepszanie czegokolwiek. A tak naprawdę nie liczy się sprzęt który produkujemy tylko to żeby armia białych kołnierzyków mogła wdrażać swoje projekty i trzepać na tym kasę. Hitem też są te roboty, które podobno mają usprawnić pracę.Tymczasem ktoś musi ich pilnować, bo jeżdżą gdzie chcą, albo nie jeżdżą w ogóle... Najbardziej liczy się żeby jeździły podczas wizytacji, nawet jak pięć osób będzie za nimi chodzić i pilnować. Whirlpool to super nowoczesna fabryka, gdzie pracownik produkcji jest najmniej ważny i można go zużyć, a potem wymienić na nowego.

Rudy

Ludzie muszą ciężko pracować na tych nierobów kierowników tylko filmiki oglądają albo siedzą koło biurka albo na stołówkach i hi hi hi. A najlepsze jest to że nikt z kadry tego nie widzi co robią ani nie reagują kierownik zmiany ani wielka pani Irena. To jest zakład patologiczny moim zdaniem nie polecam. Po co po dwóch kierowników na linii? To tylko wydatek pieniędzy jeden dawniej robił to samo co dziś robi to dwóch.Burd...el i nic więcej.

Rudy

Gorszego (usunięte przez administratora) nie widziałem jak praca w zakładzie zmywarek. Kierownicy linii nic nie robią tylko bąki zbijają razem z kierownikiem zmiany. Oraz pani dyrektor też nic nie widzi. Nie polecam tam pracować.

Giwer
@Rudy

Bo to szczera prawda ludzie muszą (usunięte przez administratora) dalać ciężko na (usunięte przez administratora)

Zyzy
@Rudy

Bo to prawda (usunięte przez administratora) ludzie a oni (usunięte przez administratora) nawet urlopu Ci nie chcą dać auszfic i nic więcej za najniższą pensje Kierowniku to nie udasy i dżoje to samo tylko w telefonie filmiki oglądaja

Rum

Dokładnie to jest marnowanie kasy na utrzymywanie po dwóch kierowników na linii np na fabryce zmywarek. Tylko grupki się tworzą i jest hi hi hi a ludzie muszą normy coraz większe wyrabiać za darme grosze. Nie polecam tam pracować. Atmosfera raczej hukowa tam panuje.

Zdegustowany pasażer

Dzięki złodzieju wycieraczki, dzięki tobie miałem strach w oczach i słuchaniu narzekania kierowcy, nie polecam xD

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 5 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.