Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Pracownicy Polska

Firma nie zawiesiła calkowice działalności w F. Rosyjskiej. Żądamy zaprzestania realizowania zamówień na tamtejszy rynek, oraz jakich kolwiek dostaw. A także natychmiastowego zawieszenia działalności w F. Rosyjskiej. Jeśli firma nie zareaguje, sami zbojkotujemy produkcję na tamtejszy rynek.

monter
@Pracownicy Polska

Dalej idzie na Rosję bo kleimy do tych kacapow naklejkę

Nowa

Pracuję tu od trzech dni miało być przyuczenie a kierownik linii każe mi stać samemu i utrzymać normę ...nawet nie przyszedł i nie pokazał co i jak ...masakra ...nie polecam przynajmniej tego kierownika M ......

Rrrr
@Nowa

To się przyzwyczaj bo dadzą cię na nowe stanowisko i będziesz miała 5 minut na naukę i normę.. kierowniki czasu nie mają bo kto by za (usunięte przez administratora)się oglądał i fajki palił

@Nowa

Bo to święta prawda on lat w tym zakładzie.

Beata

A ty z jakiego powodu zrezygnowałeś? Z czego dokładnie nie byłeś zadowolony

Lider

PO JAKIEGO CH...A SĄ ZATRUDNIONE UKRAIŃSKIE PSEUDO KOORDYNATORKI CAŁY DZIEŃ PLOTKUJĄ I ŚMIEJĄ JAKBY MIAŁY KISIEL W MAJTKACH....PRZEZ CAŁY DZIEŃ JEDYNIE CO ZROBI TO DA DO PODPISU KARTKĘ OD KIEROWNIKA (BO JEMU NIE CHCE SIĘ NOSIĆ) Z INFORMACJĄ CO SIĘ STAŁO NA PEWNYM STANOWISKU I NA TYM KOŃCZY SIĘ JEJ CAŁA ROBOTA A POTEM RESZTĘ DNIA PÓJDĄ SIĘ OPIE..Ć WHIRLPOOL TYLKO MARNUJE PIENIĄDZE NA ICH UTRZYMANIE W ZAKŁADZIE

Pablo

Problemem przez który ludzie nażekają i się zwalniają i źle się wypowiadają, przynajmniej na fabryce zmywarek, jest pani Irena. Kobieta traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Jak to mówi o pracownikach poniżej kierownika zmiany - pospulstwo. Kobieta z wieloletnim doświadczeniem w zakładach pracy, a normalnie słoma z butów wystaje. Potrafi tylko karać za to że ludziom jest gorąco, i nie wyrabiają normy. Sama praca nie jest zła, zarobić też można. Atmosfera wprowadzona przez tą panią na zakładzie straszna. Kiedyś polecałem, dzisiaj niestety, pani Irena wraz ze swoim działem technologicznym ( w którym technolodzy nie znają się na maszynach ) zamieniają ten zakład w (usunięte przez administratora), do którego coraz mniej się chce iść. Przykro.

@Pablo

Ja natomiast mam inne odczucia - współpracuję dużo z Panią dyrektor i nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem z jej strony. Są dwie rzeczy, na które szczególnie zwraca uwagę: 1) wykonywanie swoich obowiązków w efektywny sposób oraz zaangażowanie 2) stosowanie się do obowiązującego regulaminu zakładu. Jeśli "złe" traktowanie wynika z nieprzestrzegania ww. punktów to problem niestety leży gdzie indziej. Warto czasem spojrzeć w pierwszej kolejności na swoją postawę. Atmosferę oceniam jak najbardziej na plus i każdemu życzę takiej szefowej. Jeśli chodzi o pozostałe komentarze odnośnie team leaderów, czy technologów - z tego co wiem są wolne wakaty, można spróbować swoich sił w siedzeniu przy biurku, czy wykazaniem się znajomością maszyn. Zanim osądzisz, spróbuj swoich sił po tej drugiej stronie, a jest na to teraz dobra okazja. Aby było jasne - powyższy komentarz nie miał na celu obrażenia nikogo.

@ukraina
@Monika

Skoro jej bronisz i z nią współpracujesz, jesteś jedna z tych dziewczyn z technologii, mamy Cię!!!

@Maczo
@Monika

Monika, nie podlizuj się swojej szefowej...

@@ukraina

Przyznam szczerze, że jakoś specjalnie się z tym nie kryłam :D. Łącząc wymienione przez Ciebie fakty wcale nie było to trudne. Cieszę się, że sprawiłam Ci frajdę w rozszyfrowaniu! Znacznie łatwiej rozmawia się, gdy wiesz kim jest Twój rozmówca. Trochę słabe jest krycie się pod nic nie znaczącym nickiem. Tym bardziej, jeśli kogoś obrażasz. Ale co kto lubi.. @Maczo - Ty nazywasz to podlizywaniem, a ja faktem. Alee długo można by było o tym mówić.. Skoro zostałam "rozszyfrowana" to spokojnie mogę opuścić ten portal. Przecież odezwiecie się na żywo jak coś jeszcze do mnie będzie, co nie?

Pablo
@@ukraina

Monika na pewno wie że na zmywakach produkowane są zmywarki. Ale w jaki sposób ? Zamiast usprawnić proces technologiczny, technologie pogarszają. Technolog jest mądry, a pracownik się nie zna.

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Pracownik od x lat

DZIAŁ ZMYWAREK TO JEDEN WIELKI (usunięte przez administratora) NA KÓŁKACH. Kierownicy myślą że jak pokażą raz co robić na linii to możesz już normę wyrabiać. Najlepiej nie pokazywać że starasz się w pracy bo będą cię cały czas wykorzystywać, a na końcu jeszcze będziesz wykonywać za kierowników linii całą robotę. Udawaj sierotkę Marysię, pomarudź że cię ręce bolą, najlepiej popłacz się na linii, proszę mi wierzyć poplaczesz parę razy i dostaniesz jedno z lepszych stanowisk ba nawet wózkowym możesz zostać (obcokrajowcy wiedzą jak to robić, proszę się uczyć od najlepszych) Ludzie tutaj nie biorą się z ulicy czy z przypadku. Tutaj są same szwagry, teściowe, kochanki, dziewczyny kierowników na najlepszych stanowiskach (a tak na marginesie zastępca kierownika lubi szczupłe, ładne, młode brunetki i chętnie weźmie takie na stanowisko lepiej płatne trzy już się załapały). Myślisz że masz prawo do zmiany stanowiska? Zapomnij. Tutaj nigdy nie ma jak, nie ma czasu ani ludzi. Urlop w wyjątkowych sytuacjach? Możesz pomarzyć. Kierownik cały czas WSZYSTKIM mówi że nie ma ludzi do pracy i nigdy nie będzie tutaj ludzi przez takie traktowanie. W zasadzie to są ludzie do pracy ale oni potrafią przesiedzieć cały dzień w grupce przy biurku kierownika linii a pani dyrektor udaje że nie widzi. Jeśli chodzi o wypłatę to jest prawie tak samo jak wszędzie na strefie ale po zmianach w premiach zrobili tak że nie opłaca się przepracowywać całego miesiąca, 32 złote za normę produkcyjną to śmiech na sali. Największym minusem jest tutaj traktowanie pracownika (głównie Polaków bo obcokrajowcami się bardziej obchodzą i bardziej im ustępują), ale jeżeli panią dyrektor bardziej obchodzi to żeby pracownicy przechodzili po pasach to ja się poddaję.

KO
@Pracownik od x lat

Na zmywarkach 98 % kierowników liniowych, awans na to stanowisko dostali za podlizywanie się. Jak pracowali na linii produkcyjnej to się opierniczali, brak chęci do pracy. Ale za podlizywanie się awans na kierownika. Niebieski nierób stał się kierownikiem, i pogania pracowitych ludzi. Nowa osoba jak przychodzi do pracy, jest pewna że kierownik ma odpowiednie kompetencje na to stanowisko. Szybko się jednak przekonuje jaka jest prawda. W godzinach 8 - 16 kierownik linii udaje że pracuje przy komputerze, ale jak pójdzie biuro do domu To kierownicy bawią się komórkami, siedzą na stołówce gadając o głupotach. Lecz gdy zobaczą kierownika zmianowego to dopiero zaczyna się wyścig szczurów, KTO SIĘ LEPIEJ PODLIZUJE SZYBCIEJ AWANSUJE.

Cezary Kis

Witam, jestem zainteresowany pracą w utrzymaniu ruchu w Radomsku. Zastanawiam się czy warto próbować, doszły mnie słuchy o nieciekawej atmosferze. Proszę o opinie.

Wolny
@Cezary Kis

Niestety, dobre słuchy cię doszły. Zarządza kadra z produkcji i taka sama atmosfera teraz na DURZE. Poczytaj komentarze. Teraz od stycznia 2022 chłopaki mają być w robocie w święta Wielkanoc Boże Narodzenie i co weekend albo sobota albo niedziela. Jak nie masz rodziny i lubisz kierat to próbuj. Ja się cieszę że mnie tam nie ma.

@Wolny

Praca w systemie 4 brygadowym nie oznacza że każdy co sobotę i w każde świeto będzie w pracy.

@Cezary Kis

Proponuję spróbować i wyrobić sobie własną opinię :)

Janek
@Cezary Kis

Witam, Kierownictwo bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej bawi się w zarządzanie. Po 2-3 osoby na brygadzie. Chcą żeby pracownicy ganiali po 2 fabrykach. Święta pracujące wszystkie, Wigilie możesz zjeść w środku tygodnia -odpowiedz kierownika. Chamskie odzywki typu Dobre stare jest wino nie ludzie; Nikt k.... Cię nie trzyma, Wy macie tu (usunięte przez administratora) Jak potrzebujesz ekstremalnych przeżyć, to zapraszam. Wtedy dowiesz się co to praca.

Gość 2
@Gość

Mając ułożony kalendarz z góry możesz sobie to sprawdzić i w tym przypadku poprzedni kolega ma rację, w tygodniu braki kadrowe a w święta i weekendy pełna obsada

Anonimowy
@Gość

Grafik z góry zakłada pracę w święta. Odpowiedzią na to jest że "będziemy mogli" sobie wsiąść urlop w te dni. Pewnie, zachęta jak się patrzy żeby marnować urlop w dni które powinny być wolne ????

@Cezary Kis

3 lata temu było w miarę ok. Potem pojawił się nowy kierownik na zmywarkach M. Wraz ze kierownikiem P. doprowadzili dział UR do ruiny dzięki nim zostało zwolnionych lub zwolniło się prawie 10 osób. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Nękają ich po to żeby się nie interesowali wałami Dla nich najważniejsze jest, jak zrobić jakiś wał . Sprzedać miedź, pomalować pomieszczenia. wprowadzić swoje firmy zewnętrzne. do prac hydraulicznych. Cały czas myślą o filtrowaniu oleju, który się nadaje do utylizacji. Jest on z chemią do spryskiwania. Dzięki swojemu pomysłowi zarzynają żywcem maszyny(wcześniej był stosowany nowy olej). Niszczy uszczelnienia, zawory, węże. Również wpływa na jakośc produktu-tu maszyna nie dogina, tu wychodzi nie ten format itd. Ale najważniejsze ze przyjedzie firma zewnętrzna na weekendzie i będzie wymieniać uszkodzone elementy i likwidować wycieki. Można zarabiać!!! Jak pracownicy wyrażali swoje zdanie to byli nękani. Dowiedziałem się od kolegów ze mają pracować w święta, może chodzi o to żeby firmy zewnętrzne pracowały też święta??( więcej profitu zgarną) Cieszę się że już tam nie pracuje, zarabiam podobnie idąc jedną sobotę na nadgodziny. Nigdy bym tam nie wrócił, szkoda zdrowia oraz rodziny. Ci co tam pracują zastanówcie się nad swoją pracą czy nie warto zmienić, zdrowie, komfort psychiczny, rodzina są najważniejsze. Odradzam, a nawet przestrzegam przed pracą w UR Whirlpool Radomsko

Ciekawe czy Irka ma jakąś kapustę z tego??

Pan x
@Cezary Kis

Popieram kolegę z wypowiedzią zastanów się dwa razy bo tam hijjeny pracują patrzą jak wykorzystać A mniej dac.

Cezary
@Gość

Wiesz, jeśli w aneksie dokładnie się nie przeczyta to później wychodzi że pracujesz w systemie pracy ciągłej jak w Hucie.

Leon
@Gość 2

Wszystko co tu piszą to prawda.

KO
@Wolny

Całkowita prawda

Jaki jest styl zarządzania w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Mela

Na suszarkach nazywa się on Chaos ;)

Krzysiek

Ma ktoś e mail do biura albo na zmywarki do pana Hanulaka

Deportacja

Zamiast dać podwyżkę Polakom przy której mieli by więcej ludzi chętnych do pracy to zatrudniają ukraińskie koordynatorki które nie dość że nie mają pojęcia o stanowiskach pracy to mają (bez) czelność uczyć i szkolić tak jak by miały o tym pojęcie deportować je zanim zaczną się rządzić i plotkować całymi dniami one są tak potrzebne jak świni siodło

A no właśnie
@Deportacja

Mnie to zastanawia czemu Polakom koordynatora nie dadzą który chodzi pomaga informuje czy załatwia za Polaka wszystko. Ludzie idą bo chcą pracować ale jak widzą co tu się odjaniepawla to uciekaja

Kropka
@A no właśnie

A po co Polakowi koordynatorka która nie ma pojęcia o stanowiskach przecież Polak dogada się bez problemu z kierownikiem lub operatorem linii czy też innym doświadczonym pracownikiem one tam są tylko po to by plotkować o pierdołach przy biurku ich obecność jest zwyczajnie zbędna

Vladimir Kalashnikov

Praca może ciężka, za to wypłata niska.

Roger110
@Vladimir Kalashnikov

Ty się nie martwisz o swój kraj? ???? Wyplata mała? To trzeba było na Ukrainie pracować, jak tu tak źle. Młody chłop zamiast kraju bronić to kasę na świecie zarabia. W okopy jak tu Ci mało płacą.

Obiektywna

Hej. Dla ludzi którzy chcą pracować i mają rodzinę na utrzymaniu każde warunki da się oswoić. Ja pracuje tam 12 lat i jestem szanowanym pracownikiem lubię to co robię pracuje solidnie robię swoje i nikt nigdy nie miał do mnie pretensji. A kierowników i brygadzistów da się wychować.Nie wolno się nikomu dać poniżać być odważnym i szczerym.. A szacunek przyjdzie sam.

Bardziej Obiektywna
@Obiektywna

Z całym szacunkiem - ale pracownice marketów na przełomie lat 90. i 2000 jakoś nie oswoiły pracy na kasie pampersami... W XXI wieku pracodawca powinien dbać o kulturę work life balance, well beeing. System pracy, o którym piszą forumowicze - weekendy, święta - zdecydowanie jest poza tym trendem. Z ciekawości, czy Pani od 12 lat też na nockach, czy może w biurze? W biurze chyba łatwiej "oswajać"... ? Ale że wychowywać? To "ciekawy" standard współpracy...

Piekarz
@Obiektywna

Z tej " mąki" chleba nie będzie.

Kikster43a

Fabryka zmywarek to totalne (usunięte przez administratora) Dyrektoreczka i jej zespół to katastrofa. Astosfera przez nich jest okropna. Na pralkach jest o wiele lepiej jak już ma ktoś się wybierać.. (usunięte przez administratora)

agnieszka369

gorąco polecam !

LOLA
@agnieszka369

Co tak gorąco polecasz - lepiej zastanów się sama nad sobą !,podejrzewam u ciebie dwulicowość lub rozdwojenie jażńi.

Obecny pracownik

Nie polecam firma kierownicy nie mają umiarow wydzwaniaja do każdego i na srake i czy to rano popolodniu czy w nocy z tekstem sytuacja jest podbramkowa nie mamy operatora przyjdź na 3 godziny chociaż bo zakład stoi. A co to nas obchodzi godzina 22.03 A tu telefon od kierowniczka. Drugi kierowniczek nie ma operatorów da się zmiany zmienić natychmiast ale jak mój kolega chciał z Żoną robić jednej zmianie to już nie da rady problem nie polecam tej Firmy o jeszcze jedno urlop żeby sobie wystawić na wypoczynkowy na pogrzeb to nie na żądanie bo ludzi nie ma A Ukraińców (usunięte przez administratora) wiadomo o kogo chodzi wypoczynkowy dał masakra jak mi to kolege powiedzial ja to bym wojne zrobil i pamiętajcie numeru telefonu im nie dawajcie wy sobie od nich bierzcie w razie w ale im swojego nie dawajcie ja do dziś mam zablokowane nr. Zero życia prywatnego tylko whirlpool i nic więcej.

Pan x

Nie polecam firma rzenada Ukraińców i filipinczykow pełno. Polak jak przyjdzie i zobaczy jak traktóją obcokrajowców a Polaków to odrazu rezygnuje Polak się musi (usunięte przez administratora) i to ciężko obcokrajowiec sam robić tego nie będzie. O i co jeszcze na do dodatek z dziewczyna na zmianie musi być bo inaczej nie będzie pracować A Polak ma rodzinę z Żoną się nie widuje bo żona na innej zmianie on na innej ale kierowników to nie interesuje. Oni tylko patrzą jak coś potrzebuje to wiedzą gdzie przyjść. Nie polecam tej Firmy będziesz żałować.

&&&

Do pewnej spalonej gwiazdy że zmywarek która miała bordowy mundurek i ja w Uja zrobili i dalej jest robolem . To ze go miałaś nie oznacza że możesz innym życie zatruwać .każdy chce pracować a ty babochlopie zajmij się robota a nie patrzeniem galami co kto i gdzie no chyba że masz ekstra premie za zadawanie relacji i psucie atmosfery na całej zmianie. Dzięki takim osobom odechciewa się pracy

rks raków

wie ktos ile mozna dostac na reke jako nowy pracownik zatrudniony przez agencje? pozdrawiam

@rks raków

Najniższą krajową

Rrrr
@rks raków

Nawet się tu nie wybieraj.atmosfera jest tak podla jest kolesiostwo donosicielstwo . Jestem tu kilka miesięcy chce pracować jak każdy ale przez pewne osoby czujesz się zaszczuty. I nie nie przesadzam tych osób od lat nikt nie rusza bo donoszą bo wystarczy że im się twoja twarz nie spodoba . Nie wiem jak na pralkach ale zmywarki to totalne dno

Hej

Hej, gdzie są przystanki w Belchatowie? Nie mam żadnego doświadcZenia to by była moja pierwsza praca czy jest szansa że mnie przyjmą? Pozdrawiam

Xylitol

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Nie liczą się ludzie którzy są sumienni i pracowici. Będąc facetem w kontroli Nie miałem miłych doswiadczen Panie z kontroli które patrza komu dać (usunięte przez administratora). Nie wykonują swoich obowiązków mające fory bo robią dobrze. Ludzie wredni,zazdrośni dwulicowi. Atmosfera beznadziejna,niezdrowa rywalizacja. Liczą się cichę układziki. žeby dostać urlop trzeba iść na kawę z przełożonym. Kobiety traktuje się jak obiekty seksualne. Mężowie zdradzają żony. Ogólnie patologia i (usunięte przez administratora)! Nie Polecam!

@Xylitol

Zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100%

Mały
@Xylitol

Sytuacja w kontroli się poprawiła,bo pewnej Pani już nie ma????

Ala

Mam pytanie. Kiedy dostaje się pasek wypłat jeżeli jestem przez agencje ktos się orientuję?

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 5 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.