Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

Opinie o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.

@pracodawca

Zmiana Pana Grzegorza to najgorsza zmiana jaka może być. Nie pilnują wogole linii. Siedzą sobie na stołówce i śmieją się do telefonów. Żałosne. Pilnują wtedy kiedy ma być dyrektor. Wtedy kierownicy na medal. Nie maja wogole szacunku do pracowników. Wydzierają się jak na jakieś zwierzęta. Ciekawe czy oni by stanęli i robili 100 zmywarek na godzinę. Bo stoją nad tobą jak sępy. Tam nie liczy się jakość zmywarek tylko ilość. Potem dziwią się ze jest tylko zwrotów ???? polowe tych bordowych już dawno zrobił bym na niebiesko. Nie nadają się na operatorów, kierowników. Prosisz żeby zmienili cię do wc udają ze nie słyszą bądź powiedzą ze za chwile przyjdzie „zmieni” minie 30 min a ich i tak nie ma, a siedzą przy biurku w kółeczku i chichrają się. Żałosne inaczej tego nazwać nie można

Fabio

Hej Firma i fabryka do (usunięte przez administratora) zatrudnili na 2 tygodnie i potem podziękowali Nawet kierownik nie miał odwagi powiedzieć że nie przychodźcie tylko ochrona na bramie karty zabierała .Przestrzegam wszystkich przed pracą tam Sprawa będzie opisana do TVN Ludzie nie chodźcie tam .Nie którzy się pozwoleniami z pracy aby tam pracować i co teraz mają ludzi jak ścierki traktuja

Anonim #

Hehe... Lux atmosfera, lux warunki pracy, nie wspomnę o szacunku dla pracownika pracującego w pocie czoła na pensje dla tych którzy nic nie robią przez 8 godzin. Powodzenia

Dobrze że już odszedłem jak widać nic się nie zmieniło z tego co mi wiadomo to ostatnie podwyżki były po 250zł brutto trochę to śmieszne tym bardziej że są związki w innych firmach gdzie są związki podwyżki sięgają do 700zł w Whirlpool tyranie za minimalną krajową.

Kontroler jakości

Już trzeci raz aplikowałam do tej firmy. Dwa razy na stanowisko kontrolera jakości w Radomsku i też na staż w dziale jakości procesu też w tej samej fabryce. Raz rok temu, gdzie powiedziano mi, że ze względu na brak doświadczenia mnie nie przyjmą, chociaż osoba rekrutująca miała moje CV. Odpowiedź miałam uzyskać najpóźniej pod koniec lipca, a dostałam we wrześniu. Zaproponowano mi staż, rozmowa o staż się odbyła online jesienią. Natomiast odpowiedzi do tej pory nie ma, prawie rok minął. W tym roku złożyłam CV też na stanowisko kontrolera jakości, natomiast uzyskałam szybko odpowiedź po rozmowie w firmie, że nie mam odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Rekruterka widziała moje CV wcześniej i też odbyła rozmowę telefoniczną, gdzie szczerze odpowiadałam na zadawane pytania. Brak szacunku do czyjegoś czasu i wysiłku, a tym sam tym brak profesjonalizmu ze strony rekrutacji. Jeszcze system mi nie przyjął aktualnego CV, co się dowidziałam dopiero po zakończonej rekrutacji od rekruterki M.M. Nie polecam.

Odnośnie przebiegu kariery zawodowej i wykształcenia.

Prawda.

Często pytacie o zarobki albo jak się pracuje. No to tak, praca w akordzie bez dodatku akrodowego. Wynagrodzenie, 2800-3000. No chyba że jesteś Ukraińcem to 3600-4200 albo więcej. Awanse i podwyżki zależne od kontaktu z kierownikiem, albo z kimś wyżej. No awans możliwy od tak bez tego, ale zwiększają się tylko obowiązki a nie wypłata. Podziwiam to że ludzie się nie odzywają zbiorowo že ,zarabiaja mniej niż obcokrajowiec. Podsumowując, praca jak praca, robisz swoje wychodzisz, pijesz seté i zapominasz, no chyba że masz rodzinę no to tu ciężko. Co do kierowników, sami sobie ocencie, jedni siedzą gdzie siedzą inni biegają jak szaleni by linia szła i cyfra schodziła więc nie będę ich oceniał. Dzięki za przeczytanie i powodzenia w pracy dla nowych.

Mela
@Prawda.

A skąd wiesz, że Ukraińcy zarabiają więcej? Wiesz to z jakiegoś pewnego źródła czy z wszechobecnych w tym zakładzie plotek? Co do reszty twojej wypowiedzi to się zgadzam. Przyjaźnie z kierownikami, chodzenie razem na fajeczki bardzo pomagają. Oprócz tego w okresie spadku produkcji połowa kierowników i ich giermków nie ma co robić więc chodzą i patrzą kto ma za mało roboty na stanowisku. Jak ma czas żeby się wody napić to trzeba mu dołożyć pracy. Praca dla młodych i zdrowych ludzi. Tylko po co młodzi i zdrowi mieliby tam iść tyrać za najniższą krajową?

Prawda
@Mela

Popytaj ich, może pokażą ci ile zarabiają, wtedy przekonasz się sama.

Prawda
@Mela

Co do tego co mówisz że chodzą i patrzą żeby coś dołożyć, no trochę cię poniosło. Z tego co mi wiadomo, technolodzy ustalają cykl pracy a nie kierownicy, druga sprawa że kierownik nie może ci dołożyć pracy której nie masz w cyklu. Może jedynie poprosić o to byś robiła drobne poprawki jakościowe no ale pierwsze słyszę że dodają pracy, może po prostu ją tego nie doświadczyłem, co do ganeczek. Sam palę i wiem że jak linia staje że względu na braki komponentów albo awarii żeby odmówili pracownikowi pójścia na fajke jak zrobi swoje.

Mela
@Prawda

No chyba mnie nie poniosło. Popytaj ludzi. To że ty czegoś nie doświadczyłes nie znaczy, że to się nie dzieje. Osobiście mi kierownik mówił na stanowisku, żebyśmy cały czas coś robili nawet jak robota jest wykonana, bo są w tej firmie osoby, które chodzą i patrzą czy czasem za długo nie stoisz bezczynnie. Gratuluję ci, że ty masz swój cykl, niczego ci nie dokładają i pozwalają chodzić na fajeczke. Większość tak nie ma. I to czy wykonałeś swoją robotę czy nie nie ma tu znaczenia. Jak można gdzieś zredukować liczbę pracujących osób to to po prostu robią, bo za to też ktoś dostaje pieniądze.

@Mela

bo tak naprawdę jest ,a jeśli chodzi o kierowników to jest ich za dużo i bardzo im pasuje przyjście do pracy w soboty by się trochę poobijać , a podwójną kasę zarobić, najwięcej zdjęć wyklejonych w korytarzu wejściowym za wynalazki jest właśnie tych kierowników ale tak naprawdę to co oni sobą reprezentują to bywa niejednokrotnie śmieszne bo za byle pierdołę wieszają sobie foty jako wynalazcy ,dziwę się wyższym przełożonym że tego wszystkiego nie weryfikują bardziej dokładnie , a to świadczy póżniej o całokształcie i końcowym wyrobie produktu że wracają tysiące sztuk np. pralek z magazynu wyrobu gotowego do ponownej naprawy.

Zeromontaktu

Firma kogucik , sprzęt do niczego .kupiłem pralkę która oo dwóch miesiącach zalała mi mieszkanie . Oo zgłoszeniu w serwisie 27.02.2023 przyjechał serwisant po dwóch tygodniach i stwierdził ze to shrot i trzeba wymienić. Czekam już drugi miesiąc na wymianę i drugi miesiąc dom bez pralki a w biurze obsługi dziewczę wesoło mówi ze musza wykonać szereg czynności aby dokonać wysyłki nowej pralki ( shrota) nigdy więcej sprzętu z tej firmy ,ODRADZAM!!!

Piotrek

Witam jakie zarobki za wózkowego na start i czy praca wporządku i jaka atmosfera?

KlodasToMojPanHauhau
@Piotrek

Hej kolego! Tak jak wszyscy zadowoleni poniżej piszą. Praca super, rodzinna atmosfera. Kierownicy to przesympatyczni ludzie. Nigdzie nie znajdziesz lepszej pracy! Gorąco polecam!

Romek
@Piotrek

Większość opinii jest wrzucana przez sfrustrowanych chyba własnym życiem ludzi. Praca na magazynie na wózkach jest w porządku, atmosfera jest bardzo dobra. Są transporty do i z pracy. Ja polecam. Jak ludziom się nie chce pracowac to im nigdzie nie będzie opowiadało, taka prawda.

@Romek

Sfrustrowanych ludzi??? Co Ty piszesz człowieku. Ludzie chcą pracować i robią to. W przeciwieństwie do niektórych osób które przesiedzą prawie 8 godz na stołówce, albo snują się po hali. Osoby kompletnie niepotrzebne, stanowiska stworzone specjalnie dla nich. Takim osobom się płaci i to zapewne duuuuzo więcej niż ludziom na linii. Wogóle wstydu nie mają.

Mirek

Dajcie mi namiary lub e mail Kupię chemię oczywiście z działu zmywarek wiem że wynoszą hurtowe ilości biorę

Mhdrffcju

Witam czy ktoś mi powie gdzie zglosić gbura który wydaje ubrania pracuje na mechanicznym podarła mi się bluzka raczej nazwać ten materiał (usunięte przez administratora) kupiona za 5 zł Gość zrobił wielki problem jak by to było jego z własnej kieszeni kupił .Nie wymienił ok ja tego tak nie zostawię wiem że nie jeden miał już problem.Związki zawodowe od 7 boleści ludziom normy podnoszą a oni nic kasa zostaje taka sama tylko pieniądze biorą . poproszę o e-mail do dyrektora nie wiem kto jest nad nimi.A jak będzie trzeba to nawet podpisy zbiorę

W końcu wyleci
@Mhdrffcju

Zgłoś to do kierownika liniowego lub zmianowego BHP ma obowiązek wydać ci bluzę ten burak co tam siedzi żadnej łaski ci nie robi a jak coś ci dalej będzie fikał to go zgłoś do pani dyrektor że sprawia problemy wydania odzieży ochronnej ..... ostatnio u nas chodził kierownik i mówił że jeśli jest problem z wydaniem odzieży to trzeba to zgłaszać

Irena
@W końcu wyleci

Zgłoś do HR i do dyrektorki od BHP, to się zdarza bardzo często, może zwrócą mu uwagę i coś się uda

@Mhdrffcju

Problem w tym że.... jesteś tylko tam trybikiem...zaczniesz fikac to cię nie ma.... Dyrektorka czy dyrektor czy związki(usunięte przez administratora) Też mają ciebie i innych w (usunięte przez administratora)

zgoda

prawda

Kropka
@Adam

A jak nie będziesz miał firmowej odzieży tylko przyjedziesz we własnej to będziesz mieć krótkie szkolenie BHP że trzeba mieć firmową odzież...a co do bycia trybikiem to jeżeli się pozwalasz tak traktować to trybikiem będziesz

@Kropka

Znałem jednego figo fago co pracował tam prawie od początku firmy i od początku należał do zakładowej S jak popadł w konflikt z gnojami kierownikami to ani S mu nie pomogła zresztą....oni tylko brali też składki ????

Nic nowego
@Adam

Ale zachował szacunek dla samego siebie tym cieciom trzeba pokazywać miejsce w szeregu a to że na S nie ma co liczyć to wiadomo bo to (usunięte przez administratora) kierownictwa

@Mhdrffcju

Problem w tym, że ten właśnie gbur to "pan prezes" Solidarności ;)

ciekawy

hey mam pytanie ile mozna zarobic w whirpool jako team lider ? pracuje ktos na tym stanowisku ?

Bezbek
@ciekawy

Nie wiem ile tem leader ale helper, który jest jego pomocnikiem ok 5 tys miesięcznie plus dodatki

Miron
@Bezbek

Chyba du py dajesz i 5 koła masz nie pisz głupot zwykły pracownik na produkcji 2600 ma po przepracowaniu 3mc

Weronika
@Miron

A na jakiej umowie? Oferują umowę o pracę na okresie próbnym? Jak to wygląda?

@Bezbek

Skąd taka suma??? Pierwsze słyszę a helperem byłem trzy lata i w życiu nie miałem takich pieniędzy.

Ile na rękę może dostać operator maszyn i urządzeń?

Miki
@Kandydat

Odpuść sobie kolego. 3400 do łapy za 3 zmiany, żadnych podwyżek. Caly czas biegasz dookoła maszyny bo cały czas się coś (usunięte przez administratora)i jesteś cały czas pod PRESJĄ kierownictwa. Już lepiej iść na produkcję do innej firmy na strefie. NIE POLECAM!!!!

Mońka

Śmiesznie długa rekrutacja do biura, brak odpowiedzi zwrotnej, od listopada do lutego. W taki sposób nie powinno się traktować nikogo.

Karo
@Mońka

Na jakie stanowisko ta rekrutacja ?

Pracownik były

Kierownictwo bajeruje młode dziewczyny i wykorzystuje pod każdym względem , praca i atmosfera straszna ,tym bardziej UK jest lepiej traktowany niż Polak pracujący i znający się na rzeczy . Kambanista za 3100 netto musi tyle przerzucić ton że głowa mała (usunięte przez administratora)zawiewa na kilometr . Hym czy wróciłbym tam chyba wszystko napisane więc nie pozdro

Heh
@Pracownik były

W samo sedno napisane , albo mieć ciocie wyżej a najlepiej chłopa to jesteś nie do ruszenia ... Byle do czerwca i choduu z tego cyrku

panimaju
@Pracownik były

Jest na to sposób nie godzić się na żadne soboty na żadne nadgodziny niech sobie kierownictwo bierze UK jak ich tak lepiej traktują z przywilejami

@panimaju

Jakie nadgodziny? Takich nie ma od ok pół roku, od kiedy nastał nowy dyrektor. Pensja marna na poziomie najniższej krajowej za tak ciężką pracę a nawet nie pozwolą człowiekowi dorobić i przyjść w sobotę

Nowe logo

Jak wiadomo Whirlpool sprzedał 75% swoich udziałów Tureckiej firmie Arçelink pytanie tylko kiedy dostaniemy aneksy do umów że przechodzimy pod nową firmę ??

www
@Nowe logo

mają na to cały rok.

Obecny
@Nowe logo

Zastanawiałbym się bardziej czy wypowiedzenia nie dostaniemy niż nowej umowy.

Aleks

poproszę o adres e-mail na który mogę wysłac CV

@Aleks

hr.radomsko@whirlpool.com

Tramp
@Aleks

Nie wysyłaj będziesz żałować

@Tramp

Jak już tak odradzasz to może przydałoby się koledze jakoś konstruktywnie to wyjaśnić? Skąd taka opinia?

Tramp
@Bożena

Opinii jest tutaj wystarczająco w skrócie bardzo słabe zarobki i równie słaba atmosfera

@Tramp

Zgadzam się. Zarobki strasznie niskie jak na pracę trzyzmianową, gdzie wymagają norm po 750 na niektórych liniach. Ale jak zrobisz taką normę to nagrodę dostaniesz...

@Anonim #

A wyjaśnisz tę normę dla osób, które jeszcze nie siedzą w temacie? Bo chciałabym się dowiedzieć czemu uznane to jest za dużo

Obserwator
@Bożena

To może stań sobie 8 godzin np. na linii numer 3 a kiedy indziej na linii numer 6 lub 2 na konkretnym stanowisku to sobie porównasz...

Wiecie, czy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

JP

Możesz nawet całe życie żyć zdalnie

Robol

Ja dostałem tylko dwie dziurawe rękawiczki i batem przez plecy

@Robol

opisujesz teraz jakiś system motywacyjny...? a można bez przenośni już prosić o jego przytoczenie? jak zachęcają do pracy?

Taka prawda

Dzięki obecnemu rządowi podwyżki będą większe niż są w stanie wynegocjować pseudo związki zawodowe.

majdan

Najgorsza robota jaka może być, wrogowi bym nie życzył pracować w whirlpoolu. (usunięte przez administratora) i nic więcej, wypłata marna. Robota wręcz charytatywna, chyba że masz wujka, dziadka lub kochanka na stanowisku kierowniczym.

Major

Witam warto aplikować o prace na wózku widłowym ? Jak wyglądają zarobki ? Ktoś coś ?

Ciekawy

Dzień dobry, Czy firma oferuję jakieś premie za donoszenie na kolegów do kierownika? Pozdrawiam

@Ciekawy

Zaskakujące pytanie. Na co niby można byłoby donosić? I kierownik miałby lubić takie zachowanie tak właściwe?

LubieMakowiec
@Ciekawy

Premi nie ma, ale możesz szybko awansować.

Ela
@LubieMakowiec

Tak jak Bożena?

@LubieMakowiec

Czyli na awanse tutaj jakoś szczególnie nie trzeba się starać? to po jakim czasie dają i z jakimi finansami się to wtedy łączy?

Zostaw merytoryczną opinię o Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. - Radomsko

• Jak się pracuje w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 5 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.