Północna Izba Gospodarcza Media sp. z o.o

Szczecin

Opinie o Północna Izba Gospodarcza Media sp. z o.o

PIGus

Wyzysk pracowników, oszustwo i wpychanie w kasy w kieszenie dyrektora i jego zastępcy. Żeby ukrywać swoje przekręty- dyrektor nie podpisuje się "ręcznie" pod żadnym pismem, dzięki temu może potem mówić do pracownika "udowodnij mi to". Prezesi nie zdają sobie sprawy z tego, w jaki sposób dyrekcja "zarządza" biurem izby. Metody skłócania ze sobą pracowników, obgadywania pracowników podczas indywidualnych spotkań w gabinecie dyrektora, to tylko niektóre kwiatki, które ten pseudo-szef stosuje. Ale przyjdzie kiedyś na niego czas i wyleci szumnie opisywany na łamach gazet, tylko szkoda, że zdąży się nachapać kasy, którą biedni przedsiębiorcy wpłacają, nie zdając sobie sprawy, że większa jej część spływa do kieszeni dyrekcji i spowinowaconych....

ANONIM PIG

Bardzo zly pracodawca. Na samym początku wszystko wygląda bardzo kolorowo i firma oraz jej kierownik [usunięte przez moderatora] szczyci sie ze sa wspaniali a jak nie jestes juz potrzebny firmie to powie Ci o 16 na koniec pracy ostatniego dnia umowy ze od jutra szukasz nowej. Cały czas stres i wymagania za smieszne pieniądze. Sama góra firmy dba tylko o swoją [usunięte przez moderatora] aby przypadkiem nie musieli się tłumaczyć i nic załatwiać wiec trzeba pisać jakieś wyjaśnienia non stop żeby oni mieli na wszystko wytłumaczenie. Oczywiście strój w pracy to eleganckie ciuchy które trzeba kupić za swoje. NIE POLECAM. LEPSZA PRACA W BIEDRONCE!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Północna Izba Gospodarcza Media sp. z o.o - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Północna Izba Gospodarcza Media sp. z o.o