PIEROT

Poznań

Opinie o PIEROT

Julita
użytkownik zarejestrowany

Jakiej umowy mogą spodziewać się pracownicy rozpoczynający współpracę z firmą? Czy jest to umowa o prace, czy umowa zlecenie? Te praktyczne informacje pomagają w weryfikowaniu niektórych planów zawodowych forumowiczów.

Daniel
użytkownik zarejestrowany

A ktoś może mi podpowiedzieć, czy firma wymaga znajomości biegłej języka obcego? Znam angielski, ale nie na idealnym poziomie...

Komes - 2013-05-06 12:28:37 Jakie stawki na magazynie i jak z nadgodzinami? Płaca czy odbierane?Płaca jest bardzo słaba, nadgodziny w ogóle nie są rozliczane. Jeżeli ktoś ceni swoje zdrowie fizyczne i psychiczne to szczerze odradzam pracy w tym miejscu. (usunięte przez administratora)

odp.dla nowy

"nowy" a ty się zastanowiłeś że to pisze jedna i ta sama osoba???? i na tej podstawie się podpisujesz pod czym??? pod anonimami???

nowa

Masz rację ! O czymś to musi świadczyć. Zanim poczytałam te wszystkie opinie, wysłałam do Pierrota swoje CV :D. Zobaczymy co i czy w ogóle coś z tego bedzie...

sami

BZDURA. pracowałem w magazynie, nieźle zarabiałem, wszystko wypłacone na czas...

no i dlatego ma Q7 ,,,,,,,,,,,,

bmka qwerty

Wiem o czym mowie bo bylem tam magazynierem. No i daja znoszone stare ciuchy .. na szczescie tylko spodnie.

qwerty

Niestety wszystko to prawda ... chcesz zarabiać grosze mieć nieuczciwie naliczane i [treść usunięta przez moderatora] godziny ? napierać ponad siły ? tam już czekają.

Zostaw opinię o PIEROT - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIEROT