Opinie o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie RAVEN PL SP. Z O.O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RAVEN PL SP. Z O.O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAVEN PL SP. Z O.O w Gliwice

ehh

W Ravenie przyszłość widzę dla osób, które: a.)siedzą cicho, b.)miały szóstkę z lizustwa, c.)dostaną miejsce blisko Jadźki i będą parzyć jej kawę:)

szajba

nic z powyższego Raczej wygląda to na widzimisie wyssane z plotek. A im mniejszą stawkę zaproponujesz tym lepiej. Oszczędnosc na wszystkim doslownie! jak sie jest bezrobotnym mozna dorobic ale zwalniac sie z obecnej pracy... to z deszczu pod rynne Po zwolnieniu zostanie ci (lub nie)te pare marnych groszy i zal do siebie za stracony czas i poswiecenie ktorego nikt nie zauwazy bo przeciez byles kiepskim pracownikiem i mimo ze pracowales za najnizsza krajowa za duzo zarabiales i trzeba cie zwolnic bo firmy nie stac na "drogiego" pracownika.

maruda

zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, zwalniają, ZWALNIAJĄ….

uzdrowiona

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w Ravenie- ODRADZAM!!! Mimo, iż dają umowę o pracę na okres 2,5,10 lat to nie ma szansy na stałe zatrudnienie. Potrafią zwolnić większość trzonowych pracowników w przeciągu miesiąca i zatrudnić innych. Atmosfera raczej kiepska, kiedy nie ma stałego zespołu, a ty dziennie się zastanawiasz czy też nie wylecisz. Wynagrodzenie to 1680zł+premia(mogą Ci dać albo nie). Jakieś L4, spóźnienie czy po prostu widzimisie prezesa czy wielkiej pani dyrektor i leci stówka, dwie z premii. O podziale pensji oczywiście dowiadujesz się przy podpisaniu umowy. W trakcie zatrudnienia dowalają obowiązków po zwolnionych, a podwyżka? Nie należy się. W „firmie” (a raczej obozie pracy, gdzie nie ma szacunku dla jej pracowników) panuje zasada kar. Nagród nie ma. Bonów, paczek, wczasów pod gruszą itp. TEŻ NIE MA. Na święta możesz dostać co najwyżej firmową torbę Ravena heh….. wstyd i żenada. Pracując masz wrażenie, że jesteś ciągle obserwowany, kontrolowany, że ktoś tylko szuka gdzie się doczepić dziś. Szkolenie? Na rozmowie o pracę oczywiście zapewniają Cię, że będzie…a po trzech mc pracy, kiedy się upominasz, dowiadujesz się, że możesz we własnym zakresie się doszkalać w domu… Zwalniają z dnia na dzień bez wypowiedzenia, jak nie podpiszesz to zostajesz bez premii. Krótko mówiąc: JEDNA WIELKA KPINA

Perła
@uzdrowiona

Do Perelka 12 - Masz całkowitą rację. Głównodowodząca swego czasu dwukrotnie "wylatywała" z poprzednich firm. Karierę chce zrobić za wszelką cenę. W branży znana. Swego czasu sporo się mówiło na Jej temat i to z różnych przyczyn (na pewno nie tych pozytywnych).Można by książkę napisać. Przerost ambicji nad możliwościami. Cóż zrobić jak się chce za wszelką cenę utrzymać stołek.

gość
@uzdrowiona

Dobrze powiedziane. Wreszcie niektórzy zaczynają mówić.Ciekawe co Prezes powie, kiedy dobrzy pracownicy zaczną uciekać z powodu takiej atmosferki.

perelka12

Prawdziwa patologia, sterowana przez zakompleksionych i ograniczonych ludzi, okupujących swoje stanowisko podkopywaniem innych i szerzeniem plotek. Praca nie byłaby zła, gdyby nie toksyczna atmosfera wprowadzona przez głównodowodzącą, której poziom dobrego wychowania jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Jednym słowem - uciekajcie!

horacy

Zwalniaja ludzi ktorych zatrudnili do danych celow typu rozruch lub szkolenie zalogi ktorzy mieli wieksze pieniazki niz reszta ktorzy wiazali z zatrudnieniem w firmie nadzieje na wiele lat pracy ktorzy odrzucali inne oferty pracy aby pozostac w firmie ......I mysle ze gro ludzi zwolnionych ktorzy z dnia na dzien zostali na lodzie zamiast biegac po sadach pracy woli zajac sie szukaniem nowego miejsca zatrudnienia poniewaz maja rodzine na utrzymaniu i zobowiazania wobec banku typu kredyt

horacy

a skąd wiecie że nie podają do sądu pracy

Misiek

tylko wiesz... nie mam na myśli wyłącznie obecnych pracowników, ale także tych byłych - skoro czują się pokrzywdzeni, dlaczego nie podają firmy do sądu? jakieś zastraszenie panuje, czy ludzie odchodząc stamtąd chcą jak najszybciej zapomnieć o porażce jaką była praca w tej firmie? a może warto, aby ktoś w końcu zdecydował się ukrócić to co się tam dzieje...

Dawid

To już wiem czemu tam taka rotacja. Misiek, ludzie pewnie podwijają ogony bo boją się o pracę nawet taką.

Misiek

zastanawia mnie tylko, czy ktoś kiedyś podał Raven do Sądu Pracy...

wiktor

firma w której bez skrupułów i bez podania powodów zwalnia się ludzi którzy często mają na utrzymaniu rodziny i kredyt do spłacenia którzy pracowali na swoją posadę latami którzy z dnia na dzień do końca nie wiadomo dla czego tracą stabilność zawodową a co się z tym wiąże także finansową tracą pracę w niefajnych okolicznościach ze strony pracodawcy. UWAGA: brak świadczeń socjalnych typu: wczasy pod gruszą , premia świąteczna , bony , paczki dla dzieci itp. WYNAGRODZENIE: dzielone na dwie części (podstawa plus nagroda) co daje mniejszą kasę w przypadku nadgodzin , oraz L4

john

o ile wiem mają tam normalne umowy o pracę

erwin

jakby nie było jest to umowa o prace. umawiasz się na kwotę X brutto co daje ci kwotę Y netto po czym podpisujesz umowę gdzie kwota X jest podzielona na dwie części o których mowa w opinii ()()()()()()

john

Coś mi to zalatuje umową śmieciową...

()()()()()()

generalnie zarobki dużo po niżej średnich w podobnych branżach umowa o prace a kasa podzielona na dwie części 1 - podstawa (najniższa krajowa) 2 - nagroda (w zależności od ustaleń) nie opłaca się pracować w godzinach nadliczbowych w soboty i ewentualnie z korzystać z L-4 w przypadku choroby ponieważ wszystkie te sytuacje są obliczane z podstawy co daje bardzo malutkie pieniążki.....przesiew ludzi niesamowicie wysoki.

y

"Ludwiku Dorn i Sabo" (ludzie) nie idźcie tą drogą ........

?

WIELKI SZACUN DLA CHŁOPAKÓW Z MAGAZYNU ZE Z TAKIM ZAANGAŻOWANIEM PRACUJĄ ZA ŚMIESZNIE NISKIE WYNAGRODZENIE

andy

jednego dnia płacą, drugiego zwalniają. zwalniają, zwalniają, zwalniają. chyba mają jakiś rekord do pobicia.

jorguś

kumpel tam pracował robił dosłownie wszystko i jak się okazało nie potrzebnie...... kiedy nauczył innych co i jak został zwolniony i to w bardzo przykrych dla niego okolicznościach nawet mu nie podziękowali za prace dajcie sobie spokój z tą firmą.

MASAKRA

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o RAVEN PL SP. Z O.O - Gliwice

• Jak się pracuje w RAVEN PL SP. Z O.O?

Zobacz opinie na temat firmy RAVEN PL SP. Z O.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAVEN PL SP. Z O.O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RAVEN PL SP. Z O.O?

Kandydaci do pracy w RAVEN PL SP. Z O.O napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RAVEN PL SP. Z O.O