Jobhouse

Opinie o Jobhouse

Ola

Nie wyobrażam sobie współpracy przy zatrudnianiu pracowników z żadną inną agencją pracy. Każda osoba, która do nas trafiła z polecenia firmy Jobhuse to osoba, która przeszła dokładną selekcję, dzięki czemu mamy skompletowany świetnie uzupełniający się zespół! Jestem też wdzięczna samej właścicielce za osobisty nadzór nad rekrutacją. Dziękuję za ten profesjonalizm. Polecam każdemu!

Najczęściej jak agencja, to piszą ludzie o których nie wiadomo czy są haerowcami czy ludźmi zrekrutowanymi do klienckich firm. I zgaduj, czego komentarz dotyczy. Np. pan stażysta, to stażysta in-house czy u klienta? Jak tego nie piszecie to Wasze wpisy można tylko potłuc, nic więcej z nich nie wynika.

Eryk

Współpracowałem z Jobhouse przy okazji zleceń krótkoterminowych, a potem tak się zdarzyło, że trafiłem do firmy na swój pierwszy staż. Zdecydowanie polecam, firma nie jest duża, każdy każdego zna i ogólnie jest tam bardzo przyjazna atmosfera, zarówno na linii pracownik-pracownik, jak i pracownik-przełożony. Wszyscy chętnie służą pomocą. Warunki zaproponowane mi na staż były bardzo dobre.

Mariusz
@Eryk

Czy po stażu firma zaproponowała stałą pracę? Jak wygląda sama rozmowa kwalifikacyjna w Jobhouse i czego konkretnie wymaga się tu od kandydata? Na pewno wiesz coś na ten temat więc, liczę na wszelkie informacje z Twojej strony. :)

Maja
@Mariusz

najlepiej samemu sprawdzić :P

Karol

Hej :) co myślicie o szkoleniach w tej firmie, czy są one często organizowane ?

olga

podobno firma została ponownie nagrodzona w konkursie "Gazele Biznesu" (usunięte przez administratora):)) pytanie tylko czy pracownicy mają jakieś dodatki, premie z tego tytułu? dzięki nim firma by tak dobrze nie prosperowała, a podobno płace w tej firmie są dość słabe. może ktoś się wypowiedzieć na ten temat, czy naprawdę tak jest i ile można zarobić? czy coś się zmieniło? bardzo mnie to ciekawi bo podobno firma jest przedstawiana jako przykład dobrego pracodawcy, "pracodawcy z wyboru" i też jestem ciekawa jak to wygląda od wewnątrz, czy tylko pracownicy tak narzekają dla zasady "na coś trzeba narzekać" czy rzeczywiście wygląda to ładnie tylko od strony linkedina i książek w których firma jest opisywana jako dobry pracodawca

klient

Współpracowałem z Jobhouse jako klient i bardzo polecam ich usługi. Pracownicy Jobhouse wspierali nas w organizacji naszej konfiguracji. Bardzo sympatyczni, otwarci ludzie

Krk

Czy ktoś się wybiera do Belgii? sadzenie cykorii i kalafiora, zbieranie plonów. Praca sezonowa

@kandydatka gdzie widziałaś to ogłoszenie ?

Czy pracodawca Jobhouse motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Lola

Plusy: właścicielka, różnego typu inicjatywy branżowe (hr-owe), imprezy integracyjne, atmosfera, granie do jednej bramki (zespołowe wsparcie), zaufanie do pracownika, swoboda działania. Minusy: słabe warunki biura (Warszawa), brak możliwości rozwoju, kasa. Firma dla osób ceniących sobie rodzinną atmosferę i zasady fair play.

Maciek

Jak wygląda z wypłacaniem wynagrodzenia? Ile trzeba czekać po zleceniu na przelew?

Zordan
@Maciek

W umowie miałem 21 dni ale nie wiem czy tak jest zawsze przy wszystkich pozdro

Kandydatka

Dzien dobry. Zastanwiam sie nas aplikacja na stanowisko specjalisty ds kadr i plac w firmie jobhouse. Jednak w ciagu roku, po raz kolejny raz pojawi sie to ogloszenie. Co jest nie tak, ze ciagle szukaja nowych osob?

Aśka

Wywiązują się z umowy, nie mam zastrzeżeń.

Urszula
@Aśka

To naprawdę bardzo dobrze, jednak to trochę ogólnikowa wypowiedź. Zapewne szczęśliwie udało Ci się znaleźć zatrudnienie dzięki pośrednictwu Jobhouse. To powiedz w taki razie, jak wygląda tam proces rekrutacji? Z wielu etapów się składa?

Aga

Dla mnie są ok, mogę polecić.

Urszula
@Aga

To znakomicie! Jednak dla takiej osoby jak ja, to jednak zbyt ogólnikowa opinia. Zastanawiałam się nad szukaniem pracy za pośrednictwem Jobhouse i w związku z tym chętnie dowiem się czegoś o całym procesie rekrutacji. Możesz mi o nim trochę opowiedzieć?

Felek

Tylko Opener z nimi. Praca i zabawa w jednym : )

Jarosław
@Felek

Korzystałeś z ofert pracy, które oferuje firma Jobhouse? Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. O jakiej zabawie piszesz? Chcę dobrze zrozumieć Twój komentarz, dlatego zachęcam Cię do uzasadnienia dodanego wpisu.

Z mojego punktu widzenia wszystko spoks, wolałbym kasę dostać wcześniej bo wypłacają aż po 21 dniach ale tak to wszystko gra

Paulina
@Piotr

Piotrze, każdy z potencjalnych kandydatów będzie Ci wdzięczny, jeśli rozwiniesz swoją myśl o szczegóły i podpowiesz co skłoniło Cię do wystawienia pozytywnej opinii dla Jobhouse?

Jack

Jak na agencje pracy są spoko, kasa ok, praca jak dla studenta to zawsze jakaś się nich znajdzie.

@Jack

Jesteś już kolejną z rzędu osobą, która chwali agencję pracy Jobhouse. To już niewątpliwie dobrze o niej świadczy. Chętnie wobec tego dowiemy się, na jakie świadczenia dodatkowe można liczyć z ich strony. Czy jako osoba zatrudniona poprzez Jobhouse miałeś dostęp do jakichś benefitów w postaci na przykład kart sportowych czy kart wejścia do obiektów kulturalno – rozrywkowych?

Jack
@Ewa

Ja pracowałem dorywczo, benefity maja pewnie stali pracownicy

@Jack

Wobec tego czy zechcesz napisać coś więcej na temat prac oferowanych przez Jobhouse w charakterze dorywczym? Teraz jest okres wakacyjny więc myśle, że zapotrzebowanie na sezonowych pracowników będzie dużo większe. Samych zainteresowanych taką pracą również.

Zespół Jobhouse
@Karolina

Dzień dobry, zapraszamy na naszą stronę www. jobhouse.pl. Pojawiają się u nas na bieżąco oferty pracy dot. na przykład obsługi podczas eventów, koncertów i wydarzeń sportowych w całej Polsce. Oferujemy pracę podczas najbardziej znanych festiwali jak Opener, OWF czy New Pop Festival. Mamy również wiele zleceń w Centrach Kultury i Rozrywki, również podczas wakacji. :)

Gośka

Przy festiwalu Opener warto pracować z nimi. Kasa w miarę ok, ale najwazniejsza to super klimat i atmosfera.

@Gośka

To super! Rzadko zdarzają się osoby, który aż tak są zadowolone z pracy w danym miejscu. Firma Jobhouse znalazła się na pierwszym miejscu wśród agencji pracy w województwie pomorskim w prestiżowym rankingu Gazele Biznesu 2017. Nic zatem dziwnego, że współpraca z nimi przebiega pomyślnie. Miałaś jeszcze okazję pracować z nimi przy innych projektach? Powiedz nam coś więcej!

XXX

Ja z nimi przy Orange i Opener robię i jest spoko, mogę polecić.

Ewelina
@XXX

To naprawdę super! Takie opinie w sposób szczególny nas tu cieszą. Ale chyba sam przyznasz mi rację, że Twoja wypowiedź mogłaby być nieco bardziej rozbudowana, a przy tym bogatsza o istotne informacje związane z pracą w Jobhouse. Czytałam, iż prowadzą także rekrutacje do tak egzotycznych zakątków świata jak Katar czy Malediwy. Może wiesz, jak jest z zakwaterowaniem w przypadku takiego wyjazdu: firma je zapewnia?

Student

Firma jest w porządku, kasa się zgadza, pracy mają dużo takiej jak dla mnie to jest dorywczej. Mogę polecić.

Ewelina
@Student

Bardzo miło jest czytać pozytywne opinie na temat Jobhouse, zwłaszcza, że firma ma coraz to nowsze oferty pracy, które z pewnością wielu osobom przypadną do gustu. Osoby zainteresowane pracą dorywczą jak i stałą najlepiej jeśli udadzą się pod tę stronę --> https://www.jobhouse.pl/oferty-pracy Misją tej firmy jest łączenie ludzi ( pracowników ) posiadających zdolności z osobami, które mogą je zatrudnić ( i również wykazują wysoki poziom ) Czy jako osoby pracujące w tej firmie zgadzacie się z tą tezą?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobhouse - Gdańsk

• Jak się pracuje w Jobhouse?

Zobacz opinie na temat firmy Jobhouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobhouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobhouse?

Kandydaci do pracy w Jobhouse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobhouse