Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

AAA

CO TO ZA FIRMA?wygrywają przetargi za grosze a cierpią na tym zwykli pracownicy UMOWA ZLECENIE A WYNGRODZENIE ZBLIRZONE DO JAŁMURZNY WIĘCEJ ZAROBIĆ MOŻNA POD KOŚCIOŁEM Z KAPELUSZEM W RĘKU!!!! BANDA[usunięte przez moderatora]I !!!

ślązak

Firma byłych SB-ków UB-ków milicjantów. Jeden z kierowników chwalił się że zakuli w kajdanki po mszy za ojczyzne w stanie wojennym w Sosnowcu 40-tu uczestników i to do barierek. Pracują tam sami rozwodnicy. Jak wyglądają spotkania integracyjne, gdzie po nocach pijane kobiety wracają do domów. Rok temu taka była w elektrowni Rybnik. Moralne dno jak szef od[usunięte przez moderatora]. i [usunięte przez moderatora]zwraca się także do kobiet. Niedołężni starcy lub ludzie z grupą pracują w ochronie.

pracownik dgp

jezeli w legnicy jest tak jak w innych oddzialach to ja wymiekam lezac!!! [usunięte przez moderatora]??? moze!? ale praca w takiej firmie to lepiej kopnac w kalendarz pracowac za jałmożne (mniej niz min. panstwowe) i najczesciej umowa zlecenie a pracownik gorzej traktowany niz pies bez panski na podworku, w moim oddziale rozwiniecie skrotu dgp to Dalej Glupi Pracuje albo Doborowa Grupa [usunięte przez moderatora] :) hehe odradzam na dluzsza mete

dąbrowiak

Bzdura Kolego ! Ja pracuje w tej Firmie od marca tego roku i mam totalnie odmienne zdanie ! Teraz planuje wziać 2 m-ce urlopu bezplatnego/ pomoc rodzinie/ i mocno sie zastanawiam. Nie chcialbym stracic pracy tutaj a pracuje na umowe o Prace a nie na ZLECENIE. Pracowalem w kilku ochronach a o tej mam najlepsze zdanie

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
kabi

Firma jednym słowem mówiąc-[usunięte przez moderatora] praca od rana do wieczora, o sobotach i niedzialach nie wspominając, nie wypłacają należytych pieniędzy za nadgodziny, każdy na umowe-zlecenie. Odradzam każdemu- [usunięte przez moderatora]!!

niepocieszony

Gdzie jest MSWiA jak mozna zatrudniac ludzi z grupa niepełnosprawnosci i jeszcze najlepiej z licencja skoro w ustawie jest mowa o pełnej sprawnosci fizycznej i psychicznej takich poszukuje Dozorbud

Jeśli chodzi o "Centum Psychiatri"w Katowicach,firma Dozorbud popisała się tam na początku maja b.r.-Pacjent pobił kilku schorowanych starszych ludzi-pracowników Dozorbudu-którzy powinni raczej leżeć w szpitalu,a nie tam pracować.Wszystkich zabrało pogotowie po tym zajściu.Musiała interweniować policja,by obezwładnić pacjenta.(Po wyzdrowieniu,poszkodowani pracownicy wrócili do pracy.Kazano im wcześniej podrzeć i wyrzucic L4 i nie składać żadnych wniosków o odszkodowania itp.../?) Z taką "ochroną" w tym szpitalu,policja ma cały czas pełne ręce roboty.Niewiem co decydowało o wyborze takiej "firmy"??? Dlaczego ludzie pracujący bezpośrednio z pacjentami-mający kontakt z ich krwią nie mają żadnych badań lekarskich??? Czy musi ktoś zginąć,by odpowiednie służby,przyjzały się procederom mającym miejsce w tym szpitalu??? ŻYCZĘ LUDZIOM ODPOWIEDZIALNYM ZA ZAJŚCIA MAJĄCE MIEJSCE W TEJ PLACÓWCE;-WIĘCEJ ROZWAGI I ODRBINY ZDROWEGO ROZSĄDKU!!! O moralności nie wspomnę,bo to ponoć wynosi się z domu...

Najciekawsze mają stwaki - ( jak to tak można nazwać...) - 3,80zł za godzinę netto.Centrum Psychiatrii w Katowicach,- większość przyjęta na umowe zlecenie,podpisują listę obecności,mają grafik,codziennie są kontrolowani przez zleceniodawców.Zleceniobiorcy pracują w szpitalu przy pacjentach,nie mając żadnych badań,ani przeszkolenia do takiej pracy.Dostałem tam "ofertę" z urzędu - żenujące!

Jakie duchy lub jacy ludzie stoją za firmą z Legnicy która wygrała przetargi na kopalniach wojewodztwa Śląskiego i nie wywiązuje się w żaden sposób z umów podpisanych. Gdzie osoby z kierownictwa kopalń którzy powinni kontrolować jakość i rzetelność wykonywania prac zgodnie z umową. Przetarg wygrany i o resztę nie trzeba się martwić Tutaj są oszczędności "Firma Lipa " wiedzą tylko jedno jak wypisać fakturę miesięczną a ty głupi Ślązaku pracuj na te elity z Legnicy

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.