Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

stary wyjadacz

pedro - 2011-10-21 19:16:09 ludzie nie wiem czy mozna gorzej trafić a mozna mozna pewna firma placi grosze ale najpredzej ma telefon a jak nie to ostatniego,inna firma nie placi ofe,inna wogule zusu,trzecia ci kaze kupic se szmaty a czwarta kaze [usunięte przez moderatora] po 4000h za 3.A za 3 zl to na przemyslowce inwalidy i emeryty jada.

POŁANIEC

DozorBudda dalej szuka na ŁĘG ludzi i nie może znaleźć niewolników. ORKA za 1100 ALE BEZ OBIADKÓW I HOTELU, JAK TO MAJĄ PANOWIE Z POŁAŃCA. W trakcie pracy śniadanie i obiad na koszt firmy a jakżE!!! daleka droga do Połańca to i żreć śię chce a potem do sracza i w hotelu pijaństwo pewnie jak to na hotelu. Werbunek ludzi trwa -bez skutku- ogłoszenia Dozorbuddy coraz to nowsze-teraz już szukają pilnie-STARZY PRACOWNICY BASZTY-nie dajcie się złamać!!! pozdrawiam A CHAMOM Z POŁAŃCA- MOŻNA TYLKO ŻYCZYĆ ŻEBY KIEDYŚ ELEKTROWNIE W POŁAŃCU WZIĄŁ KTOŚ KIEDYŚ ZA 2.80 ZŁ/GODZ IDŹCIE SPOD SMOKA WYRZUCIĆ NA WAWEL

xxxx

ja nigdy nie miałam na szczęście nieprzyjemności pracy w tej firmie, tylko wiem o niej zle rzeczy od ludzi co tam trafili, a skoro jest tak żle to po co tam idziecie ludzie ! to wolny kraj, ZPCHr jest mnóstwo na rynku, Zostawcie ich jak nikt nie pójdzie do nich do pracy to wkoncu będą musieli zapłacić więcej, Wysłać ludzi na turnusy , dać zapomogi , ale naprawdę nie tylko na papierze jak dotychczas. Opamiętajcie się Pozdrawiam wszystkich szukajacych pracy

friko

DOLNOŚLĄSKA GRUPA PRZESTĘPCZA WKRACZA NA NIEROZPOZNANY RYNEK KRAKOWSKI!!!! UWAGA : NA SPOTKANIU W MC DONALDZIE KOLO MAKRO, JEST HAMBURGER I FRYTKI I PROPOZYCJE NIE DO ODRZUCENIA. 1100 NA ŁAPKĘ BEZ URLOPU, NA L4 NIE POJDZIESZ BO CI POTARGAJĄ

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
kworum

placa 50 ZL ZA JEDNEGO ZWERBOWANEGO DO DGP.PROBUJA ZLAMAC STARYCH PRACOWNIKOW POPRZEDNIEJ FIRMY.WARUNKI 1100 NA REKE I DREPTANIE 12 GODZ PO PLOCIE

jestesmy

urraa !!!!!!! EDF KRAKOW JEST JUZ NASZ !!!!!!!!!!!!!!!!!! POd koniec roku WSO dowie sie prawdy o swoim losie :):):) Zaprosimy ich do współpracy za kolosalne 1200 zl. Czas ucieka ,mamy kolejke chetnych srednio 30 tel dziennie i 29 chetnych na sto procent_____ A TERAZ POBUDKA TO B YL TYLKO SEN Prawda jest zalosna, BRAK NIEWONIKOW DO KIERATU ZA JALMUZNE,LUDZIE DZWONIA I MAJA UBAW Z WARUKOW FINANSOWYCH, WOLE PUSZKI ZBIERAC NIZ TYRAC W DOZORBUDZIE

duda

haha ile Ci zapłacili za ten komentarz?

zdzicho

Pierniczycie takie głupoty a gdzie teraz jest lepiej? ja tam wolę za 1100 opierdalać 5 godzin z 8 płaconych niż zapierniczać 8 jak głupi za 2000... Jak dla mnie DGP to firma w miarę dobra tylko szkoda im pieniędzy na wszystko i sprzęt nie taki jak trzeba...

BUFFO

NO popatrzcie jak francuska firma EDF KRAKÓW Elektrociepłownia Kraków , która tak wiele mówi o profesjonalizmie, o szacunku do pracownika, jak nie szanuje pracy ludzi wynajmując taką firmę jak Dziadbud, szukają wyrobników bez doświadczenia którzy będą tyrać po 300 godzin w kilku firmach (gos-zec, dersław, dgp clena partner). żenada

dark

dają 1100 na rękę i lojalkę (w przypadku nie podjęcia pracy płaci sie firmie 200 zł) bez możliwości nadgodzin. Firma ta wchodzi na obiekt EDF Kraków dawna Elektrownia. Do tego trzeba poświadczyć że pracowałeś na obiekcie energetycznym w ochronie czyli poświadczyć nieprawdę w 98%, ponieważ takich obiektów jest dosyć mało w Krakowie i okolicach. Czy to są atrakcyjne warunki na takim obiekcie? szukają naiwnych ludzi, którzy podpiszą lojalkę i poŚwiadczą (w 98%) nieprawdę.

Nero

Czy możesz coś więcej powiedzieć na temat swojej firmy? Z tego co słyszałem, to mają wejść do Krakowa na elektrociepłownię Podobno proponują umowę o pracę. Jak to się ma do umów i płatności.

invalid_system

Przyjmują ŁAMISTRAJKÓW za 1100 NETTO

makro

DOZORUJ BUTA- szukają cieci zbożowych za najniższą krajową 1100 firma dno totalne menadżerowie-zakute łby -pieski wykonujące zlecenia

ZIBI

Polecam omijać szerokim łukiem - tylko wyzysk tak kontrahenta jak i pracownika

ZIBI

Kto może - unikajcie jakielkolwiek współpracy z firmą DOZORBUD z Legnicy i zgłaszajcie do skarbówki i innych urzędów. Prezeska tej firmy świadomie łamie zasady etyki biznesu i poszanowania kontrahentów i ludzi dla niej pracujących./ Polecam omijać szerokim łukiem

doPostuPowyżej

piszesz, że ludzie są bez mózgami, a sam lepszy nie jesteś. Dzięki im opiniom wiem, że ta firma to jedno wielkie dno i na pewno nie polecę jej nikomu. Skoro działają w wielu miastach to jest duża szansa, że komentarze trafią do zatrudnionych i sami wyciągną wnioski. Nie ma tu opini trzech ludzi z jednego miasta bo jak widac wszędzie tak robią

Andi

Nie wiem ale być może działają na zasadzie zatrudniania fikcyjnego. W moim przypadku dostałem nr tel do Gdańska gdzie zadzwoniłem i umówiłem się na spotkanie z przedstawicielem mającym pod sobą region warmińsko-mazurski, a właściwie Olsztyn. Spotkanie doszło do skutku - dostałem nawet dokumenty do wypełnienia i skierowanie na badania lekarskie. Praca miała być od 15 listopada 2011. Badania zrobiłem z wynikiem pozytywnym i wraz z dokumentami zostały przekazane 10 listopada po czym nieodpowiedzialny kierownik miał do mnie zadzwonić kiedy wchodzę w zmianę. czekałem tak przez miesiąc prawie i co zadzwoniłem to była odpowiedż ze nie wszystkie dokumenty są dobrze wypełnione i że ten "pan" ( nie mam szacunku dla [usunięte przez moderatora] ) przyjedzie i wtedy powie kiedy do pracy i wypełnimy dokumenty. Nic nie wspominał że kasę za badania oddadzą czy też nie. Wreszcie mnie to zdenerwowało i zadzwoniłem stwierdzając że mam głęboko w [usunięte przez moderatora] takie zatrudnienie i żądam zwrotu kasy za badania. Nic nie pomagało więc powiadomiłem urząd pracy. Tak samo sypały się kłamstwa aż przez dwa tygodnie. Jeszcze kasa nie została oddana ale dziś dzwonili z Dozorbudu grupy Gdanskiej że niby na konto przeleją. Zobaczymy ale jeśli nie to zostaje uzyskanie ich przez sąd. PRZESTRZEGAM WIĘC PRZED TĄ FIRMĄ BO FAKTYCZNIE ŻERUJĄ NA NIEPEŁNOSPRAWNYCH ILE WLEZIE A PRACUJE SIĘ MINIMUM 12 GODZIN DZIENNE I TO PRZEWAŻNIE NOCAMI.

no cóż drodzy Panstwo ! zgadzam sie z tą opinią na temat tej firmy!!! pracując w niej mozna stracic reszte swojego cennego zdrowia i siły !!! Zastanawia mnie tylko jeden szczegół czy w naszym kraju nie ma słuzb zajmujących sie takimi firmami , (trzy lata pracy umowa -zlecenie , 220 godzi w miesiącu , a pensja 1000 zł). Po za tym nie dziwi mnie fakt totalnej klapy tej firmy , począwszy od głównej centrali , gdzie jest totalny bałagan , tak i nizsze kierownictwo , jeszcze z czasów zakompleksionej komuny nie daje sobie rady w kierowaniu takimi placówkami . Niestety znam to z własnego doswiadczenia !!! Ludzi kreatywnych się zwalnia albo sami odchodzą , a zostają ofiary losu , które nie potrafią nic zrobić dla firmy , bo tak jest im wygodnie!!!!

pedro

ludzie nie wiem czy mozna gorzej trafić

DGP Katowice W dniu 05.10.2011 umawiam się telef. w celu spotkania dot. przyjęcia do pracy z Panią kierownik Bożeną. W dniu 06.10.2011 r. o godz. 7.50 dzwoni Pani kierownik, że mam przyjechać celem omówienia warunków wstępnych i podpisania umowy. Jestem punktualnie o godz.9.50 jadąc 20 km. w Katowickim spodku. Kier. obiektu przychodzi o 10.20 i oznajmia że już podpisała umowę z inną osobą.Dowiedziałem się że to blef Pani kierownik Bożeno!!!!! tak się nie robi. Ja wiem że w tej firmie się traci klasę ale mogła pani dać znać. Proszę pamiętać mimo tego o kulturze i godności jaka pani obowiązuje w kontaktach z ludźmi. Czyżby Ci co piszą na Wasz temat mieli 100 % racji. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez DGP

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.