Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

michalkrak

W 2012 r. DGP wygrało przetarg w EDF Kraków / dawniej Elektrociepłownia Kraków/ . Na obiekt nie weszli w ustalonym terminie, dyrekcja EDF przedłużyła im o 2 miesiące termin objęcia ochrony, potem przez kilka miesięcy nie mieli obsady, zrobili łapankę w Krakowie i zatrudnili kilka osób a na uzupełnienie ściągnęli najemników z ochrony w Połańcu/Firma DERSŁAW /. Wynajmowali dla nich hotel, przywozili i odwozili do Połańca, dowozili wyżywienie i na dodatek dostawali stawkę o kilka złotych wyższą niż zaproponowali pracownikom zatrudnionym w ochronie do tej pory. Wszystko to działo się za zgodą dyrekcji EDF. Po kilku miesiącach z ok. 200 kandydatów zgłaszających się do pracy zdołano wybrać ok 30 osób, tylko dzięki temu że w warunkach przetargu było zatrudnienie pracowników na umowę o pracę. Wynagrodzenie minimalne, a godziny nadliczbowe na umowę zlecenie przez spółkę zależną DGP. Pracownicy w Jaworznie powinni od razu wnosić do sądu pracy pozew o przekształcenie umowy zlecenia na umowę o pracę, ponieważ zgodnie z kodeksem pracy wykonują pracę w ustalonych godzinach, w jednym miejscu, pod nadzorem,zgodnie z planem ochrony,tabelą posterunków, grafikiem itp. / umowa taka ma znamiona umowy o pracę zgodnie z art. 22Par. 1 i 2 KP/. Jeśli będziecie już zatrudnieni pracodawca musi odprowadzić zaległe składki, wypłacić ekwiwalent za urlop, i wypłacić za godziny nadliczbowe. U mnie za rok uzbierała się niemała kwota. A ponadto Sąd nałożył na pracodawcę karę za próbę obejścia prawa pracy i działanie na szkodę pracownika.Podsumowują jeśli będziecie zmuszeni do podpisania umów zleceń to się nie załamujcie, warto wyłożyć kilka złotych na adwokata i napisać porządny wniosek do sądu pracy...

@michalkrak

duzo racij w tym poscie,tyle ze ci najemnicy z połanca ,tam u siebie maja takie samo dziadostwo jak u nas,stawki marne,zlecenia,wiecej kierownikow i menadzerow niz pracownikow,na biura trza pracowac a pracownik nie ma z tego nic,organizacja pracy pod psem,dla najemnikow to jest moc zarobienia dodatkowego grosza oczywiscie naszym kosztem,takze kochani pracownik robi co mu nakazuje szefostwo,tu caly system jest chory i tyle

Obser........

Ja też tak myśle powinni ...pozdrawiam

marek

Ja uważam że DGP Security powinni wymienic całą kadre na kopalniach , zrobic nabór nowej, bo inaczej to beda im robić na złośc i wsadzą na konia. Mysle że kierownictwo nowej firmy tak zrobi ...pozdrawiam wszystkich pracowników...

PIKA

przecinki się zgadzają, napiszę słowami ,jeden milion osiemset tysięcy

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Don Kichot

Ta firma to porażka brak toalety w miejscu pracy wszystkie potrzeby trzeba robić w krzakach nie polecam

NIKT NIE KARZE CI W TEJ FIRMIE PRACOWAC ,, POWODZENIA ...............

karol

firma dziady ludzi maja za tania siłe roboczą ok 700 zł a sobie dupy obławiają a dyrektorowi z obżarstwa szwy na dupie pekaja biorą takich głupków z grupami dadzą im pare groszy a głupek sie cieszy a oni na tym zerują

pika

miałam okazję pracować w tej firmie.Niestety nie ma ludzi którzy nie popełniają błędów.Tak fatalnie zarządzanej firmy nie widziałam jeszcze na rynku,kontrakty na pograniczu opłacalności,brak umów o pracę a jeżeli już umowa to łączona z nie ozusowanym zleceniem.ZESTAW DYREKTORÓW TO BANDA NIEKOMPETENTNYCH DZIADKÓW LEŚNYCH, firma zatrzymała się w rozwoju.WYGLĄDA TO NA PRALNIE PIENIĘDZY.zysków brak,a kary za sprawowanie ochrony np na wybrzeżu 1800000 to nie żart, taką karę otrzymali w kwietniu.Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, a nawet przestrzegam nie zatrudniajcie się tam

Luks
@pika

pika - 1.800.000 zł kary !!!!!! chyba raczej nie dałeś(aś) przecinka przed dwoma ostatnimi zerami :) A skoro tak to kara 18.000,00 zł jak na tak dużą firmę to nie jest jakiś majątek :)

daro
@pika

tak właśnie płaci dgb... proponuję sprawdzić ich ogłoszenia. Rejony enerdetyczne tauron....luvbliniec ,kłobuck , myszków ....odpwiedziałność duża , ilość etatów zmniejszona a stawka 4,5 na godzinę .Zatrudnić się , wynieść co się da i nie wracać....

XYZ

To dlaczego pracując 8 godzin dziennie przy sprzątaniu ZGM Legnica mamy tylko umowy zlecenia ( a nie umowy o pracę ) i nie otrzymujemy nawet 1260zł tylko 800 za pełny etat ? Gdzie jest PIP , ZUS i US ?

także ten...

Ludzie, wy nie rozumiecie - to nie wina DGP, że jest jak jest, ale rynku. Firma biorąca udział w przetargach i głownie na nich bazująca, chcąc istnieć musi wygrywać, a że kryterium wyboru jest cena, trzeba robić co się da. We wszystkich firmach z tej branży tak jest i dopóki prawo się nie zmieni, pracownicy na obiektach nie będą zadowoleni.

robol

Pan z UB,o którym wyżej mowa,już nie jest na kopalni tylko w Centrum psychiatrii w Katowicach,ale wszystko trzyma mocno w ryzach,a pijakom daje kary pieniężne i szanse dalej pracować.Mój ojciec na emeryturze mundurowej robi na konto rencisty i wszyscy zadowoleni. Na obiekcie są komisje i różne badania,czasem wjeżdża ponad 200aut na dobę,kasując połowę dla siebie,masz około dwie stówy w kieszeni.Gdzie to zarobisz,za statystowanie..? ;)

knub

ciekawe opinie chodzą o tej firmie ale wspułczuje ludziom co pracują we wrocławiu jako ochrona w szpitalu i panią sprzątającym bo ta firma jak słyszałem płaci nie ciekawie a wiec ludzie ocknijcie sie ja na waszym miejscu przyszedł bym do pracy i nie podjął jej niech szefostwo samo przyjedzie na rozmowe . ludzie zróbcie tak nie bujcie sie???????????????????

ola

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Wygrali przetarg w jednostce wojskowej w swidwinie,wzieli sobie podwykonawce,ktory byl karany w sadzie pracy!!!!!!Dziewczyny nie maja srodkow,sprzetu,porwane polamane rury do odkurzaczy,skurwysynstwo jedno wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!pracuja na umowe o dzielo za 1000 zl KPINA!!!!!!!!!!!!!!!ALE nie dlugo im sie to skonczy,dziewczyny juz dzialaja,robia co potrzeba w kierunku aby wypierd.... to dziadostwo!!!!!

krakowianka

I co firme Dozorbud boli prawda.Bo mój wpis został usuniety.A ja mam na to dowody.Sprawa toczyła sie wrakowie od roku 2004do 2007Wygrana dla ekipy pań sprzatajacych.wymagali wiele ,sami niewiele robiąc,za to duzo straszac.

riki

o którą Panią koordynator chodzi? jakieś inicjały?

dead

Jako koordynator-k...a polska poludniowa

po sympatia

dostaniesz umowe jak bedziesz miał 66 lat

:D

Jak to co robię....??? Już tam nie pracuje :D :D

kontakt

A w Katowicach na likwidowanej kopalni Kleofas takie kwiatki jak brak bieżąćej wody, brak toalet - smród- nie ma gdzie rąk umyć. Przyjechał san-epid i wszytko mu sie podobało.Kierownictwo to dawni milicjanci z UB.

lew-dex

To ja sie pytam CO TY TAM JESZCZE ROBISZ ??? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.