Opinie o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. w Poznań

nie potwierdzam, że jeździ się własnym autem, że coś nie wypłacają. Pracuje, mam nowy samochód służbowy, pensje i premie dostaje na czas.

pracownik KAM

Pracuje od jakiegoś czasu jako KAM i to co tu napisano o rekrutacji na KAMa to totalna bzdura, przechodziłem tą rekrutację. Odbyła się w Warszawie (wszystkie etapy), do stanowiska jest przypisane auto służbowe, dobry laptop, smartfon, itd. Ktoś tutaj piszę totalne bzdury...

bylypracownik

Dopóki będzie w tej firmie pracować pani dyrektor K.J.,która mówi pewne rzeczy a potem się ich wypiera to atmosfera w pracy nigdy nie będzie normalna i pracownicy nadal będą się zwalniać w zastraszającym tempie.odradzam pracę w tej firmie!

Jacy ludzie taka firma

Mają też śmieszną drugą firmę CallPay w której w ciągu roku przewinęło się trzech dyrektorów, każdy chwile popracuje i ewakuacja, może ludzie by i popracowali ale poznańskie podejście na to nie pozwala, szczypa szczypa szczypa, samochody są prywatne i nie zawsze zwracają za paliwo, jak juz oddadza to z opoznieniem, pajace ogólnie, bardzo duzo serwisow na urzadzenia z ktorymi sobie nie radza, mysle ze firma pikuje w dół, nie ma biur w Polsce, wiec spodziewaj sie ze pseudo dyrektor bedzie budził cie ok 8 ze czas do pracy, dyrektor od sprzedazy garnków, na waszym miejscu na pewno nie poszedłbym na umowe zlecenie bo bedzie klopot z wynagrodzeniem, zreszta słyszałem ze maja dwie sprawy w sądzie za nie wyplacenie wynagrodzenia na umowie o prace wiec zlecenie .... sami wiecie, jak dadzą wam umowę o prace to podpisujcie jak nie macie pracy a pozniej na L4 hehe, taka metoda do takiej firmy, jak juz pozyskacie klientow to mała szansa na prowizje, sterowniki nie dzialaja i do czasu naprawy wstrzymana jest prowizja, później o prowizji sie zapomni a pozniej to juz was nie bedzie, jak napisal ktos wyżej na przezimowanko idealne miejsce

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
gps

Faktycznie słaba skapa firma Pracowałem nie polecam Warunki są następujące umowa zlecenie brak ubezpieczenia za każdy kilometr prywatne przejechany płacisz 60 groszy Większość dobrych firm już ma ta usługę więc jeździsz po biednych firmach gdzie nie mają kasy na taką usługę ponadto to każdy ogarnięty pracodawca. śledzi swoich pracowników za pomocą telefonów służbowych nie potrzebuje GPS w samochodzie Podsumowując idziesz na urlop nie dostajesz kasy zachorujesz też nic nie dostaniesz kasy Kadra maniagerska faktycznie wywodzi się z bazarowych cwaniaków co emerytom wciskają garnki za 5 tyś na kredyt Gorąco nie polecam wręcz przestrzegam przed poważnym błędem

śmieciówka

Cześć, Osobiście nie polecam tej firmy nikomu, nawet największemu wrogowi był odradził. Pseudo dyrektor /jak można go tak nazwać/ wcześniej sprzedawał pościele więc naciąganie ma we krwi, nie zna oferty firmy w której pracuje. Jakąkolwiek decyzję podejmował zawsze zasłaniał się kimś... Praca na umowę zlecenie, by dostać kasę trzeba odbyć określoną ilość spotkań w miesiącu tak ok 4 sby było na opłaty, do tego chce polecenia od klientów u których było się pierwszy raz... Spóźniają się z wynagrodzeniem nagminnie, a pseudo dyro siedzi przed laptopem i tylko patrzy gdzie jesteś. Niby firma fajna i warto by było w niej pracować bo usługa jest na wysokim standardzie, ale zarządzanie masakryczne...

czapla

Pracuję w Callpay od kilku miesięcy i jestem zadowolona. Atmosfera w pracy na plus, zespół zgrany, płaca w porządku, firma nastawiona na rozwój.

kandydat

Witam Mam pytanie na Warszawie ukazało się ogłoszenie na stanowisko KAM czy polecacie tą firmę i stanowisko Napiszcie coś proszę o płacy czy jest umowa jakie narzędzia dają Będę wdzięczny

temp

Polecam firmę na przezimowanie, trochę popracowałem, ogólnie bardzo średnio, zupełnie inaczej w praktyce niż w praktyce rozmowy kwalifikacyjnej, najlepiej jak byś zainwestował w firmę byłoby fajnie z punktu widzenia dyrekcji, (usunięte przez administratora), aha i nie polecam jeżdżenia do poznania na rozmowy kwalifikacyjne szkoda kasy i czasu

nie polecam

Jestem byłym pracownikiem biurowym. Kiedyś, kilka lat temu podobno było fajnie, potem jedyne co firmę ratowało to atmosfera dzięki zgranej ekipie, obecnie nawet tego nie ma (usunięte przez administratora) w tej chwili nawet nie warto zaczynać tam kariery, żadnej pozytywnej lekcji tam nie dostaniecie. Bardzo duża rotacja pracowników, płaca jest średnia - kokosów nie jesteś w stanie tam zarobić ale tragedii też nie ma. Oczywiście nie ma co liczyć na (usunięte przez administratora) jakiekolwiek benefity, sensowny system premiowy lub określoną ścieżkę kariery z możliwością awansu.

Plastek

A jak wygląda to finansowo i czy auto jest bo czytam tu że pracuje sie na własnym pojeżdzie?

Misiek
@Plastek

Na województwo na które startowałem było podobno auto co do innych regionów przedstawiciele jeździli własnymi samochodami.(usunięte przez administratora)

Jacek

Witam. Jak wygląda praca i płaca na PH w DSG? CRMy i inne zbędne bajery?

newjober

Witam,a jaka placa na PH

ciekawski

"byly pracowniku" a w jakim oddziale pracowales? na ktory region Polski? chce wiedziec czy jest to cenrtalnie, czy moze oddzialowo, z tymi problemami

GPS
@ciekawski

a może frytki do tego? białe długie frytaski na stołowe aż nosy krwawią

Data System - Dział Prawny
@GPS

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy że w związku z zamieszczeniem na niniejszej stronie wpisów nie ograniczających się do rzeczowej, rzetelnej, obiektywnej jak również zgodnej z rzeczywistością i prawdą krytyki, podjęte zostały stosowne kroki prawne. W tym zakresie skierowane zostały w pierwszej kolejności wnioski o ustalenie nr IP komputerów osób zamieszczających wpisy zniesławiające wizerunek Spółki w opinii publicznej. Jedynie niezwłoczne usunięcie wskazanych wpisów, może spowodować zaniechanie podejmowania dalszych działań prawnych w tym zakresie.

@Data System - Dział Prawny

dobre powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 61 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.