Opinie o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. w Poznań

Jacek

Podoba mi się praca w tym miejscu. Można liczyć na bardzo fajne wynagrodzenie z ich strony. Poza tym miła atmosfera panuje w tym miejscu. Polecam

Właściwie pracuję od kilku miesięcy, ale już wiem że wreszcie trafiłem na spoko firmę. We wrześniu było ciężko, ale daliśmy radę :D Plusem jest zajefajna wypłata za ten miesiąc.

Wiktor

Podoba mi się w tej firmie. Można liczyć na solidną pensję i uznanie od szefa. Poza tym panuje tu spoko atmosfera

Daniel

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Oferują dobre wynagrodzenie, które zawsze jest na czas. Poza tym atmosfera jest super

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Naprawdę polecam tą firmę. Wrzesień był ciężki, pracowaliśmy na 200%. Czasem zdarzało się pracować po 12h, na szczęście mamy to za sobą. Wynagrodzenie za tamten miesiąc było naprawdę dobre.

Arek

Od kiedy znalazłem tutaj zatrudnienie to jestem zadowolony. Mam dobre wynagrodzenie, które jest zawsze na czas. Atmosfera też ok.

Krzysiek

Jak to w każdej pracy bywa, raz lepiej raz gorzej. We wrześniu masakra była, ale udało się opanować sytuację. Za to wynagrodzili nas spoko dodatkiem do pensji. Polecam

Maciek

We wrześniu zdarzyło mi się pracować około 12-14 godzin na dobę, no było ciężko trzeba przyznać. Jednak taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz od kiedy tu pracuję. Ogólnie praca jest przyjemna i za dobrą kasę.

Dominik

Tak jak koledzy piszą, we wrześniu było mega ciężko. Ale firma wypłaciła nam super pieniądze za to. Atmosfera jest świetna, ludzie super, ja nie narzekam.

Tomasz

We wrześniu było ciężko, pracowaliśmy na 200%. Dużo nadgodzin oraz pracy, ale to widać w wypłacie. Polecam każdemu kto się waha.

Mirek

Polecam pracę w tej firmie. Jak w każdej pracy bywa lepiej i gorzej. Ostatnio była masakra w związku z e-TOLL, ale wszystko wróciło do normy.

Leszek

Ostatnio dużo się działo, zamieszanie robił etoll. Dużo nadgodzin i dużo pracy. Ale z drugiej strony wynagrodzenie naprawdę atrakcyjne.

Fajna firma. W ostatnim czasie było trochę pracy, ale powali wraca do nomy. Wynagrodzenie jest dobre, tak samo jak atmosfera, polecam.

Janek

Polecam, obecnie jest dużo obowiązków z uwagi na etolla, ale to zaczyna się uspokajać i działamy już normalnie. Za to pensja była naprawdę dobra. Ja jestem zadowolony.

Daniel

Miałem szkolenie bardzo szczegółowe, zarówno teoretyczne i praktyczne, nie mam na razie do czego się przyczepić, dużo się dzieje, jest dużo pracy, ale stawka odpowiednia. Bardzo polecam.

Jako student pracowałem przez wakacje przy ogarnianiu zamówień na etolla. Roboty była masa, ale zarobiłem tak jak chciałem. Nie wiem jak to wygląda w “normalnych” czasach, ale teraz i tak było super.

Jarosław

Faktycznie, wrzesień był ciężki. Jednak warto też zaznaczyć, że pensja też znacząco wzrosła. Dużym plusem tej firmy jest miła atmosfera.

Marzena

We wrześniu byłam zatrudniona w Data System w dziale kompletacji przesyłek. Pracy było naprawdę sporo, ale fajna atmosfera i płaca też okej. Można było sobie dorobić na studia.

Krzysiek

Pracuje od dwóch lat, ostatnio bardzo dużo się dzieje z uwagi na etoll dlatego jest ciśnienie. Klienci niezadowoleni, ale prawda jest taka ze żadna firma nie była na to gotowa, a my pracowaliśmy po 12-14 godzin dziennie żeby wyrobić. Ale ostatnio wraca wszystko do tego jak było dawniej, więc nie narzekam.

Norbert

Bardzo polecam. Praca jest w porządku. Atmosfera-super! Ogólnie jestem zadowolony.

Zostaw merytoryczną opinię o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 61 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.