Opinie o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. w Poznań

Karol

Od kiedy podjąłem pracę w tej firmie to jestem zadowolony. Pieniądze są na dobrym poziomie, raczej nie spada wynagrodzenie nawet jak roboty mniej. Szczerze polecam.

Stefan

Jestem zadowolony z tej pracy. Zaoferowali mi dość dobre wynagrodzenie. Relacje w pracy są w porządku, wszyscy się w miarę dogadują.

Pracwonik

We wrześniu wyrabialiśmy dużo większą normę niż zazwyczaj. Jednak wszystko wróciło do normy. Wynagrodzenie korzystne.

Karol

Ogólnie polecam. Praca jest przyjemna, nie jest bardzo ciężko. Wynagrodzenie jest w porządku.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Z czystym sumieniem polecam. Podoba mi się praca i warunki jakie mi zaproponowano. Wynagrodzenie jest przyzwoite, lepiej niż u konkurencji.

Tomasz

Jestem zadowolony z tej pracy. Dobre warunki oraz wynagrodzenie. Czasem zdarzają się nadgodziny, ale oczywiście są płatne. Polecam.

Ireneusz

Naprawdę dobra praca. Czasem są nadgodziny, ale oczywiście płatne. Na początku jesieni było sporo roboty, ale teraz jest normalnie. Polecam

Firma oferuje naprawdę dobre warunki. Pieniądze są naprawdę w porządku. Tak samo jak atmosfera

Kamil

Odpowiada mi ta praca i mogę polecić. Dobre wynagrodzenie, zawsze na czas. Miłą atmosfera między pracownikami.

Mirosław

Bardzo polecam pracę w tej firmie. Fajna i miła atmosfera. Dobre pieniądze zawsze na czas.

Obecny

Jestem zadowolony z warunków pracy w tej firmie. Najwięcej roboty było we wrześniu, ale już jest coraz lepiej i nie ma nadgodzin. Wynagrodzenie jest przyzwoite, można liczyć na premie.

Krzysiek

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Pracy trochę jest, pieniądze są dobre. Polecam każdemu

Witek

Jeśli ktoś myśli, że przyjdzie i będzie się obijał cały dzień. To niech sobie daruje. Dobra praca dla ludzi którym chce się pracować, a nie narzekać. Wynagrodzenie jest wysokie.

Cezary

Polecam tą firmę. Fajna atmosfera oraz dobre pieniądze. Jak to w pracy raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie jestem zadowolony.

Rafał

Ja jestem w 100% zadowolony. W prawdzie we wrześniu narobiłem się jak nigdy, gdyż było sporo nadgodzin.. ale za to jaka pensja potem była.

Marian

Polecam, Pensja jest ok. Atmosfera też ok. Nie mogę narzekać, bo wszystko mi pasuje.

Wreszcie porządna praca mi się trafiła. Współpracownicy są w porządku. Stabilna umowa oraz dobra kasa.

Kacper

Pracuje tutaj od niedawna. Kilka razy zdarzyły się nadgodziny, ale były płatne. Atmosfera jest w porządku, na razie nie mam na co narzekać.

Olek

Podoba mi się ta praca. Szefostwo ma dobre nastawienie do pracowników. Wynagrodzenie jest przyzwoite. Nie mogę na nic narzekać.

Sylwester

POLECAM! Cieszę się, że wreszcie pracuję w normalnym miejscu. Spoko atmosfera, a pensja godziwa. Nie mam uwag

Zostaw merytoryczną opinię o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 61 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.