Opinie o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. w Poznań

We wrześniu było ciężko, ponieważ wszyscy musieli dawać z siebie 200% z uwagi na e-Toll. Ale teraz wszystko wróciło do normy. Mogę polecić pracę w tej firmie, atmosfera jest naprawdę dobra, a nie zawsze się to zdarza.

Kamil

Ogólnie polecam pracę w tej firmie. Może w ostatnim czasie nie było najłatwiej, ale poskutkowało to solidnymi premiami na koniec miesiąca ;) Na szczęście wszystko wróciło już do normy.

Jacek

Z małym poślizgiem dostarczono urządzenie i po próbie uaktywnienia na E-toll okazało się po konsultacji w punkcie(E-TOLL), że z tym numerem ID jest zarejestrowanych ponad 200 pojazdów no i oczywiście nie działa. Brak kontaktu telefonicznego. Czekam na odpowiedz z działu technicznego, ale chyba oddam sprawę na policje (usunięte przez administratora)

@Jacek

Dzień dobry, nie ma technicznej możliwości aby pod jednym Biznes ID zarejestrować więcej niż jedno urządzenie. Proszę o kontakt mailowy na biuro@datasystem.pl z podaniem swoich danych kontaktowych na które zostało zakupione urządzenie, sprawdzimy co miał na myśli konsultant w punkcie eToll

Dolfik

Firma nie potrafi wystawić faktury. Rozumiem oczekiwanie na sprzęt, ale nie rozumiem problemu z dostarczeniem dokumentu potwierdzającego zakup. Dopominam się o fakturę już dobre 2 tygodnie. Kontakt telefoniczny jest niemożliwy. Odpowiedzi na e-maile jak się uda czasem są ale na większość brak jakiej kolwiek odpowiedzi.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Roboty drogowe

Przesyłka z opóźnieniem, ale doszła. Po ciężkich bulach przy rejestracji w e-toll wszystko działa poprawnie i opłaty pobiera

Przewoźnik Bartosz

Urządzenia doszły na styk. Zamontowane i jak na razie jest ok. Pobiera opłaty.

Magda_lena

Były duze opóźnienia, ale finalnie e-tolle przyszły 24 września. Montaż prosty, fajnie ze była załączona instrukcja. Gorzej było z rejestracją w samym systemie, ale za to firma już nie odpowiada. Całość oceniam na 4/5.

Wszystko działa pozdrawiam

Dominik

Wszystko super, etoll działa.

Robert Kajszczak

Rewelacyjne rozwiązania, a wszystkiego dowiedziałem się na stronie internetowej. Firma znająca potrzeby ludzkie.

Alicja

Zamówiłam na firmę w październiku dwa lokalizatory, przyszło po trzech dniach i oba działają okej, nie ma problemu na bramkach. Aplikacja GPS też działa trzeba tylko we własnym zakresie utworzyć konto na stronie logowania.

Paweł_74

5/5 Witam, urzadzenie ledwo, ale doszło na czas. Wszystko dziala. pozdrawiam.

Rafał - klient

Dobrze lokalizuje pobiera opłaty, wszystko git.

Działa pozdrawiam,

Małgorzata

(usunięte przez administratora)- zero kontaktu, kolejny dzień dzwonię i mailuję jednak nie ma szans, że ktoś łaskawie odbierze telefon lub odpisze na maila. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Michal
@Małgorzata

Potwierdzam. Zero kontaktu. Urządzenia otrzymałem ale nie mogę się doprosić o faktury zakupu, nie mówiąc już o weryfikację poprawności działania urządzenia.

Klient 100

Witam, Urządzenia e-TOLL zakupione na początku sierpnia jeszcze za 99 zł netto za sztukę. Pieniądze wpłacone w całości za GPS i dwuletni abonament. I na tym koniec w temacie kontaktu z tą firmą. Przedstawiciel po wielokrotnych nieodebranych telefonach, e-mail, SMS odpisał, że mają opóźnienia. Do dnia dzisiejszego nie dostałbym urządzeń, gdybym osobiście nie dostał się do obwarowanego kodami, kartami dostępu i zabezpieczeniami oraz panią w recepcji 4 piętra tej firmy. Urządzenia prawdopodobnie zostały sprzedane komuś, kto zapłacił aktualną cenę, czyli 429 zł. A ja czekałbym do grudnia, żeby firma wysłała mi zamowienie. Finalnie, siedząc osobiście w biurze, dostałem moje zamowienie. Ale uwierzcie mi, że gdyby nie takie rozwiazanie w najbliższy piątek moje auta pojechałby w trasy bez urządzeń. Nie muszę chyba dodawać jakie kary dostałbym w najbliższym czasie. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu i lekceważenia klienta.

Miro
@Klient 100

Potrzebuję kontaktu z Panem… bardzo proszę, jestem w podobnej sytuacji stim.em@wp.pl

Poolka
@Klient 100

Mamy ten sam problem, proszę o kontalt paulina.szylo@gmail.com niw wiem ci robić jutro maz nie wyjedzie w trasy... dla nas to ogromne straty:(

Paulina

Nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Stawka na ogłoszeniu (usunięte przez administratora)brutto= netto dla uczniów. Rozmowa przez telefon,również to samo. Zwolniłam się z miejsca pracy z dnia na dzień aby móc pracować w tej śmiesznej firmie. Przy podpisywaniu umowy - najniższa krajowa (usunięte przez administratora) Rozmowa bardzo nie przyjemna, pani z HR niewiarygodna jak i sama firma-patrzy na potencjalnego pracownika z góry,nie pozwala dojść do słowa. (usunięte przez administratora)

@Paulina

To stawka w ogłoszeniu była wyższa niż przy podpisywaniu umowy? Podczas rekrutacji nie powiedzieli ci, że dostaniesz najniższa krajową? Dziwne to wszystko. Nie próbowałaś tego wyjaśnić?

luk

Zero kontaktu, podają infolinie niby pracujące 24/h ale nigdzie nie da sie dodzwonić, piszą ze mają natłok i tylko kontakt mailowy i ze w ciagu doby odpisują niestety przez tydzień wysłane 3 wiadomości i zero odzewu.

Zostaw merytoryczną opinię o Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 61 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Data System Group Sp. z o.o. S.K.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Data System Group Sp. z o.o. S.K.A.