SAVOIR Group Sp. z o.o.

Opinie o SAVOIR Group Sp. z o.o.

PawelGda

Hej, na jakie zarobki może liczyć koordynator regionalny? Jaka cześc stanowi podstawa a ile premia? Pozdrawiam

Byly pracownik
@PawelGda

Gdyby byly warte zarobki tych godzn pracy to nie trzebaby szukac nowej. Wszytko na juz ludzi szukasz sam. Nie polecam.

@PawelGda

Witam, struktura wynagrodzenia Koordynatora Regionalnego wygląda następująco: 75% podstawa, 25% premia. Premia płatna w systemie miesięcznym, uzależniona od realizacji parametrów jakościowych. Około 80% Koordynatorów pracuje w firmie dłużej niż 3 lata.

PawelGDA
@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Witam. A w jakich miastach prowadzą Państwo rekrutacyje na koordynatora? Bo na stronie nie widzę informacji. Pozdrawiam

@PawelGDA

Poznań i Łódź

Olo

Ja rowniez podbijam. Jakie sa warunki pracy, czy ktos juz byl na rozmowie i po jakim czasie oddzwaniaja bo wyslalem cv?

@Olo

Witam zainteresowanych pracą audytora mobilnego. Ogłoszenia są jak najbardziej aktualne. Rozpoczęcie pracy 2 styczeń 2020r. Umowa o pracę. Samochód osobowy Toyota. Praca dla kobiet i mężczyzn. Audytowi będą podlegały artykuły wiodącego na polskim rynku producenta piwa. Projekt długoterminowy. Kwestie wynagrodzenia nie podlegają publikacji na tym forum. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji Savoir: Klaudia - 607 608 559, Alicja - 605 607 261 lub za pośrednictwem maila na adres rekrutacja@savoir.pl a także przez zakładkę "Kontakt" na stronie www.savoir.pl Dział Rekrutacji zastrzega sobie możliwość kontaktu z osobą, która przesłała CV tylko w przypadku zainteresowania jej kandydaturą. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do składania CV lub do bezpośredniego kontaktu w przypadku pojawiających się pytań lub wątpliwości. Pozdrawiam

Hej, podbija pytanie odnośnie stanowiska Audytora. Jakie warunki, zakres obowiązków itp? Może ktoś z działu HR udzieliwiecej informacji?

spokojny

Hej, pojawiły się oferty pracy jako audytor mobilny w branży alkoholowej. Jakiego producenta produkty będą podlegały kontroli ?

Merchandiser

Firma łamie prawo pracy, zapraszają ludzi na "2 etap rekrutacji" mamiąc ich że już za chwilę dostaną pracę. Praca jest mega prosta i szkolenie można było zakończyć po 15 minutach jednak pracodawcs wykorzystuje kandydatów by pracowali 4h za darmo co jest łamaniem przepisów prawa. Jeśli ktoś jeszcze miał podobną sytuację dajcie znać może uda się założyć pozew zbiorowy. Jeszcze dodam że po dniu próbnym odzewu brak

Żadne

Jaka atmosfera jest między działami w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Klaudka

Miła atmosfera i fajni ludzie sprawiają, że z chęcią przychodzi się do pracy :-)

Patrycja

Atmosfera między Działami jest ok :). Chętnie ze sobą współpracujemy i dzielimy się swoją wiedzą. Pracuję w Savoir już kilka lat i nie popadłam w żaden konflikt :) Zespół jest naprawdę zgrany.

Erwin

@Klaudka Może masz informacje czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników i na jakie stanowisko?

Klaudka
@Erwin

Oczywiście, poniżej lista stanowisk: - specjalisty do Działu Personalnego - audytorów na terenie Polski - Koordynatorów Regionalnych Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego z Działem Rekrutacji: 607-608-559.

Meech

Czy ktoś pracuje z tej firmy jako merchandiser mobilny? Jak wrażenia? Ile godzin dziennie pracujecie, ile pinktow, wyrabiacie sie z czasem? Jakie mają damochody i czy sa do użytku prywatnego po pracy?

Witam Praca jako koordynator regionalny Jakie warunki- podstawa i premia( za co przyznawa jest premia?) Jakie auto sluzbowe? Inne pozapłacowe benefity?

FilipGańcza

Pracowałem przez pół roku jako merch dla klienta PepsiCo. Nie miałem żadnych problemów z tym pracodawca. Pieniądze na czas, a nawet i wcześniej, gdy 10 wypadał w weekend. Czasami zdarzyło się wyłożyć swoje pieniądze na wymianę opon itp. i zwrot za to także był odrazu. Kontakt jak i ludzie mili, normalni. Naprawdę mogę polecić tę firmę.

Lusia

Radek obecnie rekrutacją do rozpakowywania odzieży w Łodzi w Manufakturze

amazonka

czy ktoś może przypomnieć mi jak mogę zalogować się na platformę? dziękuję z góry ; )

@amazonka

AMAZONKA, ze względu na bezpieczeństwo danych napisz proszę do nas za pośrednictwem naszego funpage'u na FB albo na adres biuro@savoir.pl Wtedy otrzymasz instrukcję logowania wraz z unikatowym, bezpiecznym hasłem i loginem do Platformy SAVOIR ON-LINE Pozdrawiamy, Zespół SAVOIR Group

Czy ktoś może napisać coś na temat warunków finansowych chodzi mi o to ile można zarobić i czy współpraca jest stała. Pozdrawiam Paweł

@Paweł

Panie Pawle, Na wstępie dziękujemy za zainteresowanie współpracą z naszą Firmą. Potencjalnym Kandydatom oferujemy pracę na różnych stanowiskach, takich jak Merchandiser, Hostessa, Promotor,, Tajemniczy Klient. Mamy również oferty dla Przedstawicieli Handlowych, pracowników biurowych lub Mobilnych Konsultantów. Wynagrodzenie oraz charakter pracy (stała czy dodatkowa) jest zależne od danego stanowiska. Chętnie udzielimy Panu odpowiedzi na wszystkie pytania, jednak prosimy o informację jaką pracą jest Pan zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji – rekrutacja@savoir.pl Pozdrawiamy serdecznie

Mateusz

Jestem pracownikiem SAVOIR Group od lat. Nie pracuje w biurze ale często kontaktuję się z nim w kwestii wytyczonych. Osoby z którymi od 12 lat współpracujemy przy okazji prac tymczasowych zarówno promocyjnych, audytów, TK, merchandisingu są niezmienne. Jest to firma rzetelna dbająca o lojalnego pracownika. W mojej ocenie warto związać się współpraca z tym pracodawca.

@Mateusz

Mateusz, w trakcie naszej współpracy przetestowałeś SAVOIR Group chyba we wszystkich możliwych projektach. Dziękujemy Ci za lojalność , wytrwałość i długoterminowe relacje, które udało się nam wspólnie zbudować. Dziękujemy za komentarz. Miło nam , że zdecydowałeś się go umieścić. Pozdrawiamy,

Milena

Polecam, wszystko zorganizowane tak jak ma być. Wypłata zawsze na czas, super kontakt z koordynatorem. Dobre warunki pracy i system umów online.

@Milena

Dziękujemy za Twoją opinię i pozytywny komentarz. Cieszymy się , że jako pracodawca spełniamy Twoje oczekiwania. Pozdrawiamy,

Edyta

@Savoir, co dzieję się obecnie w SAVOIR Group Sp. z o.o.? Z Twojego postu wynika, że w tej firmie występuje rotacja? Czym Twoim zdaniem jest ona spowodowana? Może SAVOIR Group Sp. z o.o. boryka się z jakimiś chwilowymi problemami, które nie są od niej zależne? Proszę Cię o wypowiedź w tej kwestii.

Edyta

@Hostessa, SAVOIR Group Sp. z o.o. zwraca Ci pieniądze za Twój własny transport, a jeżeli go nie posiadasz to zapewnia Ci swój. To dobrze o pracodawcy świadczy. Polecasz także współpracę z tą firmą. Czy SAVOIR Group Sp. z o.o. pamięta o Tobie podczas organizowania kolejnych akcji? Masz stały kontakt z tą firmą?

Hostessa

Firma godna polecenia. Stawka godzinowa ok plus kilometrówka A jak się dobrze zagada że jednak nie ma się transportu to koordynator zawiezie na akcje i odwiezie do domu i jeszcze kasę szybciej wypłaca do ręki. Naprawdę polecam.

Rozczarowana

Sama praca w porządku, ale wiele zależy od tego, na jakiego koordynatora się trafi. W publikowanych ogłoszeniach (układanie i segregowanie odzieży) piszecie, że wymagacie 'pełnoletności i chęci do pracy'. Wielka szkoda, że nie podajecie całej prawdy - tzn., że osoby w wieku od ok. 50 lat i wzwyż są niemile widziane. Dodam, że osoby w pełni sprawne, tylko metryka nie taka jak trzeba... Wcześniej polecałam pracę u Was wśród znajomych - teraz już na pewno nie.

Ziuta

Jeśli ktoś chce wykonywać pracę bardziej ambitną to nie ten adres. Savoir ma prostsze i mniej płatne prace.

Panie Mateuszu, Jeszcze raz , tym razem na forum , przepraszamy za zaistniałą pomyłkę. Cieszymy się , że wszystko szybko udało się wyjaśnić i bardzo dziękujemy za Pana natychmiastową reakcję i sprostowanie do komentarza. Nigdy nie unikamy kontaktu z pracownikiem , szczególnie wtedy, kiedy chodzi o bardzo ważny element współpracy jakim jest wynagrodzenie za wykonaną pracę. Życzymy powodzenia i zapraszamy do kontaktu jeżeli oferta pracy SAVOIR Group będzie leżała w kręgu Pana zainteresowania. Pozdrawiamy,

Zostaw merytoryczną opinię o SAVOIR Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAVOIR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 47 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SAVOIR Group Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAVOIR Group Sp. z o.o.